Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

O 16.02.2016o09:27, RudyKas napisał:

Udało mi się i stworzyłam pierwszy bazarek, z którego 50% ewentualnego dochodu przeznaczam dla Froda. Zapraszam! :)  Podrzucanie też się przyda ;)

Zaczynam tworzyć też drugi. Dam znać jak będzie.

 

Ciociu DZIĘKUJĘ! Już biegnę i zapisuję. aniol30.gif

Link to comment
Share on other sites

O 16.02.2016o10:12, RudyKas napisał:

A tu drugi - nie sądziłam, że pójdzie mi to aż tak szybko! :)

 

SUPER! aniolki05.gifDZIĘKUJEMY WRAZ Z FRODEM!

PS Naprawdę ogromne dzięki, zwłaszcza, że mi ostatnio brakuje już pomysłów na bazarki, a będąc za granicą możliwości też mam różne, bo jest problem z przesyłką. Stąd moja wdzięczność jest tym większa :) Już biegnę!

Link to comment
Share on other sites

Witamy w sobotę :) właśnie uzupełniłam rozliczenie o mój bazarek cegiełkowy. Minus się trochę zmniejszył co bardzo mnie cieszy, choć do końca lutego znowu trzeba uregulować kolejny miesiąc pobytu, dlatego jestem bardzo wdzięczna RudemuKasowi (czy dobrze odmieniam ;) oraz Kamie i cancer za pomoc w postaci bazarków. DZIĘKI! 

A ja tymczasem idę się zająć jak co sobotę ogłoszeniami Froda. 

Muszę też poprosić o jakieś nowe zdjęcia Froda. 

Miłej soboty :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Xibalba napisał:

No i mam kolejnego 'zainteresowanego', cytując wiadomość z olx:  

" jestem psem zainteresowany". 

I co takiemu odpisać?

 

Ja bym olała, jak ktoś jest zainteresowany to powinien zadzwonić i o psa wypytać, a najgorzej jak każą oddzwaniać;/, jednak moze to jakaś starsza osoba która nie umie się posługiwać internetem. Ale ja bym olała;/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Olena84 napisał:

 

Ja bym olała, jak ktoś jest zainteresowany to powinien zadzwonić i o psa wypytać, a najgorzej jak każą oddzwaniać;/, jednak moze to jakaś starsza osoba która nie umie się posługiwać internetem. Ale ja bym olała;/

Ech to było pytanie retoryczne :) co takiemu odpisać? Ja jednak nie potrafię inaczej tylko zawsze grzecznie odpisuję, że proszę o kontakt z hotelikiem. 

No pewnie tacy to myślą, że człowiek powinien mu w podskokach psa przywieźć i jeszcze właśnie, dopłacić. 

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, RudyKas napisał:

Albo odpisać i zapytać, co to znaczy, że jest zainteresowany.

Wyczujesz przecież jakie ma względem niego plany

Odpisałam panu żeby zadzwonił do hoteliku jeśli jest zainteresowany, no i nie dzwonił.....

Nie wiem, może źle myślę, ale takie wiadomości i podejście zawsze budzą we mnie podejrzenia. 

A może to ja jestem nienormalna....? Czasem przecież fajne telefony ostatecznie kończyły się katastrofą.....:( A może takie moje szczęście na nieszczęście zwierzaków, którym staram się pomagać. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :)

Jak zwykle w weekend odświeżyłam i wyróżniłam Frodowi ogłoszenia, w sumie za ok. 15 zł ale nie będę już tego nawet dopisywać do wydatków. 

Upłynął natomiast termin zapłaty za kolejny miesiąc pobytu Froda w hoteliku i minus znowu zrobił się większy :( I jak zawsze znowu muszę myśleć co by tu zrobić żeby się zmniejszył. Ot takie życie. 

A tymczasem życzę wszystkim miłego niedzielnego popołudnia :)

Link to comment
Share on other sites

O 28.02.2016o20:02, RudyKas napisał:

Mam nadzieję, że do końca tygodnia już będę mogła zamknąć bazarki, wtedy dla Froda wpadnie mały zastrzyk gotówki :)

Dzięki Cioteczko :) Bardzo nam się przyda pomoc. Ja ostatnio znowu psiowo na FB coś bardziej działam. Ach trudno się czasem rozdwoić, dlatego przepraszam za moje nieobecności czy niedopatrzenia. 

Dziś znowu odświeżyłam ogłoszenia i czekam....

Dobrej nocy wszystkim :) 

Link to comment
Share on other sites

O 12.03.2016o10:31, Nadziejka napisał:

Frodzinek Krabunio i tygryski gosi7jez8.gif zapraszaja serduszka

na maly kramik

pozdrawiam pozdrawiam zapraszam

 

Dziękuję Ewuniu rose2a.gif

Mam nadzieję, że przyjdą lepsze czasy i będę Ci się mogła należycie odwdzięczyć za całą pomoc i wsparcie jakie od Ciebie otrzymujemy od samego początku engel71.gif

Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, RudyKas napisał:

jeszcze nie mam wszystkich wpłat, mam nadzieję, że do jutra wszystko będzie żebym mogła przelać dla Froda

Dziękuję Kasiu za bazarek i za pomoc. Jesteśmy Ci z Frodziem bardzo wdzięczni glitteryrose.gif

Kasiu, nie przejmuj się niczym, kiedy bazarek się rozliczy to się rozliczy, chociaż ja z doświadczenia wiem, że też lubię mieć wszystko jak najszybciej rozliczone i zakończone :) Pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...