Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Może tutaj?

https://www.facebook.com/psygarnij/?fref=nf

Pokrzywa MarysiO, dzięki tej tronie, znalazła wspaniały dom :)

 

Dzięki Krysiu, spróbuję jeszcze przed świętami tam napisać, choć pamiętam, że kiedy dla Leo szukałam domu, to pisałam dwa razy tam, ale nigdy nie zamieszczono jego ogłoszenia :( Może za ładne, zbyt profesjonalne zdjęcia wtedy wysłałam. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. 

 

 

Piszesz do moderatora i on wątek przenosi i ni zakładasz nowego (tak było)

 

Dzięki :) Pomyślę jakby to zrobić, tylko do jakiego województwa go przenieść, może śląskiego, ze względu na pobyt w schronisku? Bo chyba ogólnego wątku nie ma? Przynajmniej nie mogę znaleźć. 

Link to comment
Share on other sites

Co u Froda i u Kasi?

Witaj Krysiu :) Dziękuję za zaglądanie. 

 

U nas bez większych zmian, jestem teraz w PL, dzwoniłam dziś do hoteliku, ale nie dodzwoniłam się a ponieważ było późno to zadzwonię już pewnie po Świętach. Frodo miał zrobiony pakiet ogłoszeń na mazowieckie i małopolskie, ale nie mam żadnej informacji, aby były jakieś sensowne telefony, więc pewnie nic ciekawego nie wynikło z tych ogłoszeń :( Ale ja wciąż odświeżam stare i może w święta zrobię nowe ogłoszenia, choć wciąż muszę też myśleć o bazarkach, bo z czegoś trzeba opłacać pobyt Froda w hotelu, a to już ponad rok.........Mam jednak nadzieję, że w Nowym Roku pojawi się dla niego jakiś dom, baaaardzo go potrzebujemy.

 

Korzystając z okazji życzę Tobie Krysiu oraz wszystkim zaglądającym na wątek Froda spokojnych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

Oby nadchodzący rok był lepszy od mijającego a przynajmniej nie gorszy :)

Pozdrowienia!   

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich poświątecznie. Dziękujemy wraz z Frodem za życzenia, oby się spełniły :) 

 

Rozliczyłam w końcu bazarek loteryjny i wpisałam w rozliczenie. Udało się zapłacić hotelik za 11-sty miesiąc, ale wciąż jesteśmy na minusie a do 1.01 muszę zapłacić za 13-sty miesiąc, więc spodziewajcie się Kochani kolejnego bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ania75 napisał:

Znalazłam was w końcu - poruszam się jak dziecko we mgle  :(

Dzięki za odwiedziny :) Ja też nie mogę się odnaleźć. Nie umiem wstawić sygnaturek, nie wiem czy jest taka opcja. Nie mogę znaleźć z menu moich poprzednich tematów, na szczęście gdzieś mi się linki zachowały w wiadomościach. A niby miało być lepiej :(

Link to comment
Share on other sites

O 5.01.2016o15:11, Xibalba napisał:

Ratunku!! Nie potrafię poruszać się po nowej dogomanii! Gdzie są ustawienia sygnaturki??? Można dodawać banerki??? Nie znoszę zmian na gorsze.

Jest katastrofa. Ja od trzech dni próbuję ogarnąć powiadomienia w śledzonych wątkach i nie umiem...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, RudyKas napisał:

Jest katastrofa. Ja od trzech dni próbuję ogarnąć powiadomienia w śledzonych wątkach i nie umiem...

Ja mam nadzieję, że będą banerki i opisy w sygnaturkach bo bez tego naprawdę trudno się poruszać. 

A teraz z innej beczki. 

Rozliczyłam bazarek przygotowany z pomocą Milagros i zaktualizowałam rozliczenie. 

Niestety wciąż jesteśmy na minusie :( Dlatego jeszcze raz zaproszę na nowy bazarek dla Froda i tym razem dla Bogusia: 

 

Dziękuję za zaglądanie i pozdrawiamy wraz z Frodem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...