Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Macie rację-pies musi się jakoś komunikować...I Frodziak też musi..Mój Rufus jak mu się coś nie podoba to
potrafił np.2 razy najpierw na mnie zawarczeć,a potem uszczypnął mnie w rękę,bo się bał..To nie znaczy,że jestem taka grożna,ale uznał,że chcę skrzywdzić mojego małżonka i w jego obronie tak się zachował..I to jest takie
szczypanko nawet bolesna...A jak niby miał okazać swoje obawy czy niezadowolenie?Przemówienia nie mógł wygłosić-głupie gadanie zostawił politykom lub politykierom...
Ważne jest,że są pieniądze aby zapłacić następny miesiąc tak przynajmniej zrozumiałam rozliczenie z pierwszej
strony wątku....A człowiek dla Frodziaka też się znajdzie tylko to widać jeszcze się odwlecze...
To jest piękny pies,mądry,z charakterem i człowiek też taki potrzebny..
Ja wierzę,że taki pies znajdzie dom.I tego się będę trzymać.
Elżbieta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Macie rację-pies musi się jakoś komunikować...I Frodziak też musi..Mój Rufus jak mu się coś nie podoba to
potrafił np.2 razy najpierw na mnie zawarczeć,a potem uszczypnął mnie w rękę,bo się bał..To nie znaczy,że jestem taka grożna,ale uznał,że chcę skrzywdzić mojego małżonka i w jego obronie tak się zachował..I to jest takie
szczypanko nawet bolesna...A jak niby miał okazać swoje obawy czy niezadowolenie?Przemówienia nie mógł wygłosić-głupie gadanie zostawił politykom lub politykierom...
Ważne jest,że są pieniądze aby zapłacić następny miesiąc tak przynajmniej zrozumiałam rozliczenie z pierwszej
strony wątku....A człowiek dla Frodziaka też się znajdzie tylko to widać jeszcze się odwlecze...
To jest piękny pies,mądry,z charakterem i człowiek też taki potrzebny..
Ja wierzę,że taki pies znajdzie dom.I tego się będę trzymać.
Elżbieta

Witam Elu :) znowu mnie odcięło od neta na 2 dni ale już jestem.

Chyba każdy kto miał do czynienia ze zwierzętami w ogóle a na pewno z psami wie, że komunikują się na różne sposoby.

Rzecz w tym żeby czasem, tak jak napisała konfirm, skorygować pewne 'sposoby', które my uznajemy za niewłaściwe z pewnych względów.

Dlatego ważne jest odpowiednie prowadzenie psa, każdego. Psy mają też różne charaktery, dlatego potrzebne jest indywidualne podejście do każdego z nich.

I właśnie mam nadzieję, że znajdzie się dla Froda dom, w którym ludzie to rozumieją.

 

Co do rozliczenia, to dzięki pomocy cancer i Kamy rzeczywiście mam na zapłacenie hoteliku do 24.04 ale już teraz myślę o jakimś bazarku tak żeby było na kolejny miesiąc. Niestety ze względów logistycznych będzie to raczej bazarek cegiełkowy.

No i muszę ogłaszać Frodo, choć przy ostatnich kłopotach z netem to trochę trudne.

Dlatego jeśli ktoś chciałby pomóc w ogłoszeniach to będę wdzięczna.

No i wciąż potrzebne są kciuki :)

Pozdrawiamy!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Cześć Frodziaku!!

Postanowiłam zaproponować nową treść ogłoszenia dla Ciebie piesku..Oto ona:

W poszukiwaniu domu czyli list bezpańskiego psa

Jestem Frodo - sympatyczny około 3-letniego pies..Nie mam domu,a bardzo chcę mieć..
Napewno gdzieś jest mój człowiek tylko nie wie,że mnie szuka..Jak coś o sobie opowiem to będzie łatwiej mnie znależć..
Jestem psem,który zna podstawowe komendy i umie chodzić na smyczy.Lubię ludzi i zabawę z nimi.
Bez problemu dogaduję się z innymi psami. Jestem średniej wielkości psiakiem i sięgam przed
kolano..
Ważę niewiele bo tylko 15 kg..Posiadam komplet szczepień i zostałem wykastrowany.
Posiadam czip. Chciałbym bardzo aby mój dom był domem z ogródkiem..
Dobrze byłoby gdyby był inny pies do towarzystwa.Razem będziemy pilnować człowieku twego domu
i Twojej rodziny.
Z nami będziesz bezpieczny.
Mój obecny opiekun z hoteliku twierdzi,że mogę zamieszkać także w mieszkaniu w bloku.
Obecnie przebywam w hoteliku w okolicach Starachowic (woj. świętokrzyskie)gdzie czekam na Ciebie mój człowieku.
Kontakt w sprawie adopcji: 506754773.
------------------------------------
Elżbieta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

My pewnie byśmy się nie oparły,ale inni widzę się opierają..I dlaczego?Taki ładny pies,taki mądry i nic.Nikt nie dzwoni,nikt nie pyta...
Smutno.
Elżbieta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ha, też się nieraz zastanawiam, dlaczego po takie śliczne psy nikt nie dzwoni.
Może dlatego, że takich psów są setki?
A może dlatego, że wiele osób kieruje się nie sercem tylko snobizmem i chce, żeby to był szczeniak, kudłaty, najlepiej biały, no i oczywiście rasowy i za darmo. A co będzie potem to nie ważne. Na przykład ze szczeniaczka wyrośnie owczarek podhalański i będzie problem (to jest przykład z życia wzięty :( , z realu nie z Dogo).
Ponarzekałam, ale musimy cierpliwie czekać - Frodzio znajdzie dom. Na pewno :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Masz rację tylko czasem ogarnia człowieka taka złość,że najchętniej komuś by przywalił za tę psią Golgotę...
Ela

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Masz rację tylko czasem ogarnia człowieka taka złość,że najchętniej komuś by przywalił za tę psią Golgotę...
Ela

 

Dokładnie !!! Ja prawie codziennie przejeżdżam koło malutkiego psa na łańcuchu,bez budy,przy stodole z dziura w drzwiach żeby tam mógł wejść.Po moim trzecim zgłoszeniu do SM raczyli przyjechać .I co się okazało - ja się czepiam bo miejscowy TOZ własnie w to miejsce wyadoptował psa i zaakceptował warunki w jakich pies przebywa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dokładnie !!! Ja prawie codziennie przejeżdżam koło malutkiego psa na łańcuchu,bez budy,przy stodole z dziura w drzwiach żeby tam mógł wejść.Po moim trzecim zgłoszeniu do SM raczyli przyjechać .I co się okazało - ja się czepiam bo miejscowy TOZ własnie w to miejsce wyadoptował psa i zaakceptował warunki w jakich pies przebywa.

------------------------------------
TOZ tam wyadoptował psa?No to ,,gratuluję,,naprawdę...(chciałam wstawić ikonkę,ale nie mam)
Elżbieta
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie !!! Ja prawie codziennie przejeżdżam koło malutkiego psa na łańcuchu,bez budy,przy stodole z dziura w drzwiach żeby tam mógł wejść.Po moim trzecim zgłoszeniu do SM raczyli przyjechać .I co się okazało - ja się czepiam bo miejscowy TOZ własnie w to miejsce wyadoptował psa i zaakceptował warunki w jakich pies przebywa.

 

 

Co to za psiak? Czy mogę liczyć na zdjęcia? Jak daleko od Kielc psiak przebywa?

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem u Frodka:) Zgadzam się z Wami Cioteczki psiak też jakoś musi się komunikować z nami pokazując czego nie lubi- mój ciepły klusek Norek- myśli, że zęby służą tylko do jedzenia (ok ostatecznie do ugryzienia husky'ego lub innego dużego psa), uwielbia dzieci, daje z sobą robić wszystko- ale kiedy ma rapkę w legowisku, podchodzę i chcę ją zabrać warczy i szczerzy zęby- odbieram to po prostu jako komunikat: SPADAJ! JESZCZE JEJ NIE DOKOŃCZYŁEM A TAKI MAM ZAMIAR!:)

 

Frodek na pewno znajdzie swój wspaniały domek:) Trzymam nadal kciuki:D

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam przystojniaka w sobotni wieczór

 

Wiosennie stokroc sciskam za wszystko 

co najlepsze dla Ciebie Kasiu z rodzinka 

dla Frodziaczkamisi21ss.jpg

 

Świetne ogłoszenie. Do tego śliczne zdjęcia i trudno się oprzeć prośbie :)

 

 I mnie się podoba to ogłoszenie. Też nie rozumiem, czemu Frodo jeszcze nie ma domu :(.

 

Witam:) Przybywam z wiadomością od Kasi- niestety Cioteczka nie ma internetu chwilowo, dlatego nie może się pokazywać na dogo:( Wszelkie ważne rzeczy jak coś można do mnie a ja przekażę do Kasi telefonicznie:)

 

Poczarujmy troszkę,może domek się napatoczy ?

 

Dziękuję Cioteczkom Kochanym za odwiedziny u Frodo podczas mojej nieobecności na dogo. Tak jak pisała Paula (dziękuję! :) nie miałam internetu, mam nadzieję, że tym razem net został naprawiony skutecznie.

 

Oczywiście trzymanie kciuków dalej potrzebne, bo p. Artur nic nie pisał więc o Frodo nikt nie pytał :(

Aktywowałam w weekend pakiety ogłoszeń dla Frodzia kupione na bazarku u Juldan (KRK, Łódź, W-wa i KTW). Może tym razem los się odmieni....?

I tak jak Wy też tego nie rozumiem, dlaczego nikt nawet nie pyta o tego psiaka, ogłoszeń ma sporo, staram się dbać o to na bieżąco, odświeżam ogłoszenia jeśli mam tylko możliwość a odzewu zero...:(

 

Na wszelki wypadek ;) zmieniłam tytuł wątku.....Wiem, że pisanie o tym co Frodo przeszedł w schronisku (kwarantanna i obserwacja w kierunku wścieklizny) oraz ofizjalny powód dla którego został oddany mogą mu szkodzić, ale nie będę edytować postów i manipulować faktami, w końcu nie mamy nic do ukrycia. Tylko czy ludzie też potrafią tak spojrzeć na to wszystko???? I tutaj mam do Was pytanie: jak wobec tego przedstawiać historię Frodo?

Link to comment
Share on other sites

Cześć Frodziaku!!

Postanowiłam zaproponować nową treść ogłoszenia dla Ciebie piesku..Oto ona:

W poszukiwaniu domu czyli list bezpańskiego psa

Jestem Frodo - sympatyczny około 3-letniego pies..Nie mam domu,a bardzo chcę mieć..
Napewno gdzieś jest mój człowiek tylko nie wie,że mnie szuka..Jak coś o sobie opowiem to będzie łatwiej mnie znależć..
Jestem psem,który zna podstawowe komendy i umie chodzić na smyczy.Lubię ludzi i zabawę z nimi.
Bez problemu dogaduję się z innymi psami. Jestem średniej wielkości psiakiem i sięgam przed
kolano..
Ważę niewiele bo tylko 15 kg..Posiadam komplet szczepień i zostałem wykastrowany.
Posiadam czip. Chciałbym bardzo aby mój dom był domem z ogródkiem..
Dobrze byłoby gdyby był inny pies do towarzystwa.Razem będziemy pilnować człowieku twego domu
i Twojej rodziny.
Z nami będziesz bezpieczny.
Mój obecny opiekun z hoteliku twierdzi,że mogę zamieszkać także w mieszkaniu w bloku.
Obecnie przebywam w hoteliku w okolicach Starachowic (woj. świętokrzyskie)gdzie czekam na Ciebie mój człowieku.
Kontakt w sprawie adopcji: 506754773.
------------------------------------
Elżbieta

Dzięki Elu za tekst :) wykorzystam go w następnych ogłoszeniach, tylko muszę jednak zmienić to 15 kg na 18 kg ;) no i nr tel. na hotelikowy bo do mnie min. kosztuje teraz prawie 1 zł, pomijając, że ja też płacę, więc nie wiem czy ktoś byłby skłonny rozmawiać ze mną tel. dłużej a wiadomo, że rozmowy o psiakach zajmują sporo czasu. Zresztą w tym momencie opiekunowie z hoteliku mogą powiedzieć o Frodo więcej niż ja, więc może lepiej żeby oni rozmawiali z zainteresowanymi :) Oby tylko jacyś się znaleźli....Póki co, wykorzystuję Twój poprzedni tekst do ogłoszeń a ostatnio wstawiłam w ogłoszenia wierszyk więc zobaczymy, może akurat to kogoś przyciągnie....:) Dziękuję za pomoc i sugestie :)

Link to comment
Share on other sites

Zagladam 

z kciukami 

pozdrowieniami Kasiu 

cudny psinun  , a domus moze gdzie s jest , kochajacy i madry 

tylko czasem trzeba dlugo na taki domun czekac ech ...

sciskam pozdrawiamk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

Dzięki Ewuniu za dobre słowo :) I też mam nadzieję, że ten dom gdzieś na Frodo czeka....Pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznosci sle Kasienko 

 

Dzięki Ewuniu za pozdrowienia :) My również serdecznie pozdrawiamy wraz z Frodziem :)

 

Jeśli chodzi o aktualności, to niestety domku wciąż brak :( dzisiaj zapłaciłam za kolejny miesiąc hotelikowania, jeśli nic stanie na przeszkodzie to spróbuję zrobić jakiś bazarek cegiełkowy na hotelik na następny miesiąc.

Odświeżyłam ogłoszenia, jutro zrobię świeże i tak jak to bywa, nie tracę nadziei, że los się odmieni dla Frodo i wszystkich naszych psiaków, bo co innego nam zostało.

 

Prawdopodobnie w połowie maja przyjadę na kilka dni do kraju, jeśli mi się uda to odwiedzę Frodzia w hoteliku.

Dziękuję, że z nami jesteście :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...