Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

dziewczyny, ja nie ogarniam ogłoszeń i całej tej logistyki, więc mogę się mylić - ale moze jednak puścić parę w mazowieckie?

z Warszawy nie jest w końcu tak daleko, a i rynek jednak bardziej chłonny.

teraz wisosna i lato za pasem, ludzie są bardziej mobilni - proszę, może nie rezygnujmy z Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Pani napisała że dostała informację:  Martini adoptowany - wiecie coś o tym ?

Skoro pani dostała taką informację, to  widocznie adoptowany.

Niestety, część adopcji z naszej strony "ucieka" dziewczynom z Radys i nie informują nas na bieżąco. Wystarczy, że ktoś inny wyda psa albo ludzie wybiorą go, chodząc po schronisku - jeśli w danym momencie nie sprawdzą numeru z wszystkimi numerami w katalogu, w którym są  nasze psy (te z netu) - to już robi się zamieszanie.

 

Większość adopcji dostaję na bieżąco, ale jak widac - zdarza sie i tak.

Link to comment
Share on other sites

   

Przekazałam


od dzisiaj nie robimy ogłoszeń na mazowieckie zatem - więc proszę zwróćcie uwagę na info czy mamy pisać ze jest transport do Warszawy bo jeśli ogłoszę na Gdańsk to chyba bez sensu jednak - a nie wczytujemy się bo nie ma na to czasu robimy kopiuj wklej :)

 

 

Dostałam od Ayam psiaki do ogłaszania przez Kejciu - bardzo proszę o decyzję czy mam wykasować wzmiankę o możliwości transportu do Wwy, czy zostawić, żeby przesłać Kasi już gotowce do "kopiuj-wklej".

Link to comment
Share on other sites

Pani napisała że dostała informację:  Martini adoptowany - wiecie coś o tym ?

 

Dementuję: MARTINI jest nadal w schronisku - kojec V - 18, nr: 5618

 

Proszę, aby w jego sprawie Pani kontaktowała się z p. Izą ze schroniska, kom.506-992-313 - ona przed chwilą go sprawdzała na moją prośbę (to jest ten drugi telefon, podawany w ogłoszeniach)

Link to comment
Share on other sites

Dementuję: MARTINI jest nadal w schronisku - kojec V - 18, nr: 5618

 

Proszę, aby w jego sprawie Pani kontaktowała się z p. Izą ze schroniska, kom.506-992-313 - ona przed chwilą go sprawdzała na moją prośbę (to jest ten drugi telefon, podawany w ogłoszeniach)

przekazałam Pani kontakt na maila [email protected] i w odpowiedzi na moją wiadmość z adresem napisała że otrzymała info iż psa już nie ma - zaloguję się na olx i przekażę jej informację

Link to comment
Share on other sites

Własnie się zalogowałam i mam od p. Alicji takie dwie wiadomości :

 

 

513 835 580 pod ten numer i stad dostałam wiadomość ze został adoptowany

 

 

 

i druga :

 

Ten z ogłoszenia oraz 501 622 789 ze strony ale Pan mnie od razu z powrotem odesłał pod 513 itd

 

napisałam jej numer który podałyście - szkoda aby pies stracił szansę na dom - mam nadzieję że zadzwoni....

Link to comment
Share on other sites

Pani 4 minuty temu odczytała wiadomość więc będe sprawdzała czy coś mi jeszcze odpisze

 

a swoją drogą w ogłoszeniach ja podaję tylko ten numer 513 ( pierwszy ) bo tylko na cafeanimal można wpisać dwa numery telefonu więc wszystkie ogłoszenia robione są na ten pierwszy numer :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani Moi, od 25 kwietnia do 3 maja mnie nie ma i będę poza zasięgiem netu, czy ktoś mógłby przejąć na ten czas moją rolę i zamieszczać tutaj zdjęcia psiaków z Radys pojawiających się na fb? i wysyłać Nutusi do ogłoszeń? proszę? 

możesz jechać - ja będę wstawiała :)
Link to comment
Share on other sites

dobrze byłoby, aby dwa podawać :-(

 

Martiniego sprawdziła akurat Iza ze schroniska - ten drugi telefon.

Jeśli same robicie ogloszenia to wiecie że jest tylko jedna rubryka na wpisanie jednego telefonu

 

na cafeanimal są dwie a wszędzie jest jedno miejsce na jeden telefon i wpisujemy ten który jest pierwszy - w treści ogłoszenia jak jest numer zawarty albo www to na gumtree i na olx nie da się dodać bo krzyczy i trzeba usunąć aby zakończyć robienie ogłoszenia - na ćwirku chyba można ale uwierzcie za pakiet który kosztuje 1 zł nie jesteśmy w stanie tu dodawac tu odejmować zwłaszcza że wiele osób przesyła nam tak gigantyczne rozmiarowo zdjęcia że samo zmniejszenie ich zajmuje kilka minut na moim kompie więc nie możemy sobie tu coś dodawać tu odejmować - pracujemy na gotowym tekście jaki otrzymujemy - dlatego cena za pakiet wynosi tylko 1zł

Link to comment
Share on other sites

Jeśli same robicie ogloszenia to wiecie że jest tylko jedna rubryka na wpisanie jednego telefonu

 

 

dobrze - ja porozmawiam z dziewczynami z Radys - niech ustalą, która będzie bardziej dyspozycyjna i częściej będzie sprawdzała listę obecności - podam wam, który telefon będziemy podawać w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...