Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Tak wszystkie psiaki odebrane i rozwiezione :-) Malibu już we własnym domu, Diwa i Wezyr w hoteliku Mokry Nosek, gdzie jest Ciapek. Było trochę nerwów, ale wszystko dobrze się skończyło :-) na wydarzeniu Ciapka zdjęcia, więc gdyby ktoś mógłby je tu zamieścić? Bo ja net w telefonie :-P

Link to comment
Share on other sites

Tak wszystkie psiaki odebrane i rozwiezione :smile: Malibu już we własnym domu, Diwa i Wezyr w hoteliku Mokry Nosek, gdzie jest Ciapek.

 

Tabaka w drodze do hoteliku u Murki, Biegun też we własnym domu w Częstochowie (monitorowały go Adopcje Malamutów), Mini w Fundacji Mikropsy.

 

Dobry dzień :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mam zapytanie na moim OLX dot. MARTINI:


Czy orientują się Państwo czy znalazł juz właściciela? I jaki jest jego stosunek do dzieci?



prośba o informację co mam odpisać

Wlaściciela nie znalazł - przynajmniej nie miałyśmy dotąd takiej informacji ze schroniska.

 

stosunku do dzieci i kotów nie znamy.

Link to comment
Share on other sites

I odpowiedź na moją wiadomość w sprawie Martini: To jest jakieś tragiczne schronisko, prawda? Póki co nie mogę się z nikim stamtąd skontaktować, a jak juz się dodzwonię to nikt nie jest w stanie udzielić mi informacji. sama mieszkam w W-wie i w ciemno nie jestem w stanie pojechać.... Orientuje się Pani czy moZna go stamtąd przetransportować do W-wy w ogóle? do kogo mam skierować Panią ?bo nie chciałabym uczestniczyć w dalszej korespondencji

Link to comment
Share on other sites

 

skieruj panią na adres [email protected]


co do ogłoszeń - najlepiej robić na województwa kujawsko-pomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie.

Na mazowieckie mozna tylko wtedy robić, gdy jest możliwość codziennego odświeżania, bo zaraz spada na dół

 

Przekazałam


od dzisiaj nie robimy ogłoszeń na mazowieckie zatem - więc proszę zwróćcie uwagę na info czy mamy pisać ze jest transport do Warszawy bo jeśli ogłoszę na Gdańsk to chyba bez sensu jednak - a nie wczytujemy się bo nie ma na to czasu robimy kopiuj wklej :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...