Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

3 minuty temu, Marysia O. napisał:

Kochani, tak jak widać kiyoshi zgodziła się przejąć ode mnie prowadzenie wątku, za co bardzo Jej dziękuję :) Dzięki temu wątek będzie prowadzony bardziej na bieżąco, nie będzie takich zaległości, łatwiej się będzie w tym wszystkim połapać :)

a ja dziękuje za zaufanie:)

trochę poknociłam wczoraj, ale dzis juz działam zgodnie z "planem". Zapraszam wszystkich na ten watek, żeby się dalej udzielać, robić ogłoszenia, tymczasować/ hotelikować te pieski. Idzie zima- każda forma pomocy jest na wage życia...

Myśle, że do końca weekendu wyjde na prostą z zaległymi pieskami. Tyle cudowności marnuje się w tym schronisku:( Może ktoś chciałby na bierząco wrzucać pieski po kolei na olx?? może ktos inny zechce wyróznić?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Dobrze, że wątek będzie częściej aktualizowany. Mam nadzieję, że dzieki temu więcej psiaków będzie mogło opuścić schronisko.Ostatnia opisana historia Zefira mnie rozbiła. Oby ktoś go wypatrzył.

tak, Zefir już jest zarezerwowany, wyjeżdża 13tego do Trójmiasta do DT, trzymajcie kciuki ....

Ja tez mam nadzieje, że wątek odżyje. Radysiaki są mi szczególnie bliskie. Ciesze się że moge tutaj także pomóc.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...