Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

10 godzin temu, Poker napisał:

Marysiu, masz niewyczerpany magazyn imion. Jednak podrzucę  kilka.Może się przydadzą I tak : Solar, Banan, Oren,Koral, Balon,Cedr, Lotos, Konar,Opel,Smyk,Pasja, Burza, Luksja, Kita, Tuja, Lufka, Bańka, Bufka, Gala, Frytka, Fala. Może jakieś się przyda,

Z tego co sie orintuje imiona nadaja dziewczyny dzialajace pod szyldem PsyZRadys- i sa one nadawane zanim my zobaczymy je w albumie facebookowym- skad sa kopiowane tutaj

Z tego co wiem Bambi i Migotka wyjezdzaja jutro

Wkrotce przeprowadzi sie tez ZULA :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Marysiu, masz niewyczerpany magazyn imion. Jednak podrzucę  kilka.Może się przydadzą I tak : Solar, Banan, Oren,Koral, Balon,Cedr, Lotos, Konar,Opel,Smyk,Pasja, Burza, Luksja, Kita, Tuja, Lufka, Bańka, Bufka, Gala, Frytka, Fala. Może jakieś się przyda,

20 minut temu, kiyoshi napisał:

Z tego co sie orintuje imiona nadaja dziewczyny dzialajace pod szyldem PsyZRadys- i sa one nadawane zanim my zobaczymy je w albumie facebookowym- skad sa kopiowane tutaj

Z tego co wiem Bambi i Migotka wyjezdzaja jutro

Wkrotce przeprowadzi sie tez ZULA :)

Zgadza się, to nie moja inwencja odpowiada za imiona radysiaków, tylko dziewczyn, które jeżdżą do schroniska :) Ja tylko przenoszę informacje o psach z fb na dogo. Ale fajnie, że wstawiłaś listę imion, może się dziewczynom przydadzą :)

 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, kiyoshi napisał:

Z tego co sie orintuje imiona nadaja dziewczyny dzialajace pod szyldem PsyZRadys- i sa one nadawane zanim my zobaczymy je w albumie facebookowym- skad sa kopiowane tutaj

Z tego co wiem Bambi i Migotka wyjezdzaja jutro

Wkrotce przeprowadzi sie tez ZULA :)

Właśnie zerkałam na Bambi.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

Wydaje mi sie ze Alicja ?? Nie wiem ale tez zauwazylam ze sa wspaniale

Kinga:)

Kinga robi zdjecia i pisze teksty.. Imiona wymyslaja dziewczyny wspólnie- Kinga i Tanitka- od wyzł,ow na dogo, bo one tam jezdza razem we dwie..

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, AniaB napisał:

Kinga:)

Kinga robi zdjecia i pisze teksty.. Imiona wymyslaja dziewczyny wspólnie- Kinga i Tanitka- od wyzł,ow na dogo, bo one tam jezdza razem we dwie..

 

 

Wow :) dzieki za informacje Aniu

Dwie osoby wykonuja tyle niesamowitej ale i trudnej pracy

:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2017 o 09:00, anecik napisał:

Właśnie zerkałam na Bambi.

Anecik Bambi będzie miała dom ale może zerknij na Adelkę, którą zaraz wstawię poniżej :(

20 godzin temu, AniaB napisał:

Kinga:)

Kinga robi zdjecia i pisze teksty.. Imiona wymyslaja dziewczyny wspólnie- Kinga i Tanitka- od wyzł,ow na dogo, bo one tam jezdza razem we dwie..

Kurcze, byłam przekonana że ekipa jeżdżąca jest większa, a dziewczyny tylko we dwie. Szacun! :)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, AniaB napisał:

A Kwitek? Co z nim? To chyba typowy terierek walijski? Nie znam sie zbytnio, ale tak mi wyglada.. Biedny, przestraszony..:(

Taki nie do końca typowy ale na pewno mocno w typie. Nie było nigdzie informacji, żeby ktoś chciał go zabrać więc chyba nigdzie nie jedzie :( Też mi on siedzi w głowie ale w tej chwili nie mam jak mu pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...