Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

48 minut temu, PSYzRADYS napisał:

Żeby nie było tak wesoło - nie żyje TIFFANY :( podczas usuwania nowotworu pani doktor podjęła decyzję o nie wybudzaniu, ponieważ zmiany były już bardzo duże :(

PicMonkey Collage1.jpg

matko:( za dużo tych smutnych wieści ostatnio:(

:(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nette napisał:

Biedna Paprotka :( Tak bardzo żal...

 

 

tym bardziej , że to kolejna sunia , która odeszła przy sterylce w krótkim czasie . Nie podoba mi się to :( Nie tak to powinno wyglądać. Najpierw powinny być badania czy pies przeżyje narkozę. 

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, mdk8 napisał:

tym bardziej , że to kolejna sunia , która odeszła przy sterylce w krótkim czasie . Nie podoba mi się to :( Nie tak to powinno wyglądać. Najpierw powinny być badania czy pies przeżyje narkozę. 

pieski są w Radysach troszkę przy kości...

jak brałam Karolcie z Radys, Pani poinformowała mnie, że sunia jest ciut za gruba na sterylkę, dlatego też zdecydowałam zabrać ją bez zabiegu. Sądze, że jak ludzie się uprą to schronisko ma obowiązek przeprowadzić zabieg.

nie wiem jak było w przypadku Paprotki....młodziutka, wydawała się w pełni zdrowa....Niestety :( to jest poważny zabieg, nigdy nie ma gwarancji:(

Strasznie szkoda suni.

Dziś sterylke miała też Muza- przynajmniej nowa Pani suni napisała mi dziś, że Muza juz po sterylce. Teraz kilka dni i ruszy do domu.

Link to comment
Share on other sites

Paprotka była sterylizowana na żądanie osoby adoptującej - teraz w schronisku cały czas trwają kastracje i sterylizacje psów, a dodatkowo jak ktoś chce adoptować, to może sobie zażyczyć takiego zabiegu przez wydaniem psa. Zawsze namawiamy ludzi, by ten zabieg wykonać już na spokojnie w domu, gdzie można psa przypilnować, ale niektórzy chcą zaoszczędzić na kosztach, bo w niektórych miastach płaci się za sterylkę jak za woły :)

z lepszych wieści - SZKOPUŁ adoptowany

PicMonkey Collage.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale jakie skąpstwo? W normalnych schroniskach nie ma opcji, żeby wydano psa niewykastrowanego. W Radysach masowe sterylki wprowadzono niedawno - do tej pory nikt się w ogóle tym tematem nie interesował i praktycznie wszystkie psy wydawano niewykastrowane. Widzę, że rezygnacja wielu gmin z "usług" Radys dała efekt. Szkoda, że tylko taki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...