Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Czy Szansa jedzie w okolice Warszawy? Bo chyba w końcu tu nie napisałam, że rozmawiałam z miłą panią, która wcześniej interesowała się Bazylią, ale uznała, że woli większą sunię, bo ma już psiaka w typie ONka. Dom (przynajmniej przez telefon) brzmi nieźle, choć nie będą do domowe salony.

Link to comment
Share on other sites

z FB :

    Eleonora Sorlie 31 sierpnia o 20:48   EVITA jest juz w hoteliku Dzika Kepa u Magdalena Miluszkiewicz. 
Jutro powinny byc pierwsze zdjecia. 
Transport (tylko koszty paliwa) z Radys do hoteliku wyniosl 500 zl. 
Sunia nie wyglada najlepiej, co zreszta widac na zdjeciach. 
Wyrazne zmiany skorne. Czy to jakas choroba, czy tylko efekt setek plich ukaszen? Na razie nie jest wiadomo. 
Wszystkie osoby, ktore deklarowaly , ze pomoga zanim EVITA zostala zabrana ze schroniska - prosimy o te pomoc teraz. 
Miesieczny koszt hotelowania- 300 zl. 
Ale - trzeba rowniez brac pod uwage koszty diagnozowania i ewt leczenia. 

Bardzo prosimy o deklaracje. 
Przeciez nie moglismy jej tak i tam zostawic <3   "
Link to comment
Share on other sites

Dla nacieszenia oczu - wieści z domku Molly i Betty :)
"Betty i Molly pozdrawiają!!

W ostatnim czasie bardzo polubiły wypady nad jeziorko. Jeśli chodzi o podróże samochodem to Betty jest pierwsza w gotowości, chwila moment i juz siedzi w aucie Mollunia jeszcze trochę potrzebuje czasu, ale też jest dobrze. Dla odmiany Molly okazała się niezłą pływaczką, nie boi się wody, chętnie wskakuje i pływa, Bettka z kolei woli obserwować (bezpiecznie z brzegu) popisy Molly... choć dzisiaj nawet trochę łapki zanurzyła :)

Są niesamowite!! Sama radość!!! :)"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

aż mi się łzy w oczach zakręciły, jak ogladałam zdjęcia Betty i Molly :) oby jak najwięcej takich zakończeń :)

Eleonora potrzebuje pomocy! razem z Evitą przyjechał do hotelu zamiast Nortona starszy onek z obgryzionymi (obciętymi) uszami - strasznie biedny :( będzie wydarzenie. Może ktos pomógłby go lansować na dogo? zrobic mu wątek? pomóc ogłaszac?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


Eleonora potrzebuje pomocy! razem z Evitą przyjechał do hotelu zamiast Nortona starszy onek z obgryzionymi (obciętymi) uszami - strasznie biedny :( będzie wydarzenie. Może ktos pomógłby go lansować na dogo? zrobic mu wątek? pomóc ogłaszac?

 

A Evita ma wątek na dogamanii??? może założyć im wspólny wątek? byłoby łatwiej prowadzić (skoro pieski razem w tym samym hoteliku) i zbierać środki...wiem, że skarpeta owczarkowa miała przesłać jakieś pieniązki na Evitę..

 

Kto mógłby poprowadzić???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...