Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

kilka dni temu trafl do schroniska - pies, ok. 3 lat, mocno w typie springer spaniela angielskiego, zapewne na gigancie - nie ma galerii, tylko to jedno zdjęcie nadesłane przez schronisko

 

 może ktoś go szuka? w wolnej chwili przejrze ogłoszenia o zaginionych psach, a z jakiego województwa 'pochodzi' ?

Link to comment
Share on other sites

UWAGA WAŻNE!!!!!!

 

Dostałam taką wiadomość z olx:

 

Witam, Proszę o informację jak Bazylia zachowuje się w towarzystwie innych psów, jakie zachowania może przejawiać wobec dzieci, czy posiada cechy psa dominującego, czy jest wysterylizowana. Pozdrawiam

 

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że nie znamy 100% odpowiedzi na te pytania, ale może warto przekazać tej osobie jak najwięcej Waszych obserwacji?...

Link to comment
Share on other sites

UWAGA WAŻNE!!!!!!

 

Dostałam taką wiadomość z olx:

 

Witam, Proszę o informację jak Bazylia zachowuje się w towarzystwie innych psów, jakie zachowania może przejawiać wobec dzieci, czy posiada cechy psa dominującego, czy jest wysterylizowana. Pozdrawiam

 

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że nie znamy 100% odpowiedzi na te pytania, ale może warto przekazać tej osobie jak najwięcej Waszych obserwacji?...

Nie jest wysterylizowana.

Zachowuje się jak trochę nieokiełznany podrostek. Do ludzi jest bardzo, bardzo, z kojca jakby mogła-  to by przez pręty wylazła, ale trochę brakuje jej socjalizacji na zewnątrz. Nie wydaje mi się, aby była dominująca, ale jest dość żywiołowa - trzeba to uwzględnić, bo nie wszyscy lubią wariatów :)

Co do dzieci, to jak zwykle: trudno powiedzieć. Ja bym obstawiała, że będzie ok - jest młoda i przyjazna. Pewna uciążliwość może być związana z jej brakiem obycia - ale wydaje mi się, ze jest to rzecz do wyprostowania, bo suka szuka kontaktu z człowiekiem, więc edukacja nie powinna jej sprawić większych problemów.

W kojcu konfliktów z innymi psami nie zaobserwowałyśmy.

 

Ubierz to Nutusiu w jakąś ciepłą formę, jak będziesz pani odpisywać :)

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam pozdrowienia od Kropki (wcześniej Puszki). Sunia ma się dobrze, jest już po sterylizacji (którą bardzo dobrze zniosła), dogadała się ze swoim psim towarzyszem Dżetem (to ten na drugim zdjęciu ;)) i w niedzielę wyrusza w podróż do Pragi, do swojego docelowego domu :)

Kropka5.jpg.JPG

Kropka6.JPG

Kropka7.JPG

Kropka8.jpg.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze się nie cieszę (przynajmniej się staram ;)), ale taką odpowiedź otrzymałam od Pani, której przesłałam info o Bazylii:

 

Dziękuję za odpowiedź. Dostałam akceptację reszty rodziny :) Jestem zdecydowana, tylko teraz wyjeżdżamy jeszcze na urlop i wracamy pod koniec sierpnia. Szkoda tylko że nie jest wysterylizowana, czy jest możliwość zrobienia takiego zabiegu zanim ją zabiorę? I czy jest możliwość dowozu psiaka pod Warszawę?

 

Odpisałam, że sterylka nie jest możliwa, a co do transportu, to bywają do Marek albo ewentualnie z psimi fotografkami ;) Zapytałam też Panią gdzie mieszka, bo jeśli po mojej stronie "pod Warszawy", będę mogła pomóc w tańszej sterylce. Podałam swój nr tel. Mam plan, żeby zrobić wizytę PA, ale wszystko będzie zależało gdzie Pani mieszka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...