Jump to content
Dogomania

Tajger. Pojechal do ds.


kora78

Recommended Posts

wooow, ale super! ile osob jest u Tajgera! tak sie ciesze :)

dziekuje ewa gonzales za porozsylanie zaproszen na watek, sciagniecie tylu osob :)

dziekuje wszystkim nowo przybylym, witamy i zapraszamy :)

 

 

dzwonilam do pana Grzesia, ktorego polecila Sylwia. i umowilismy sie wstepnie na po swietach, pan da znac, kiedy mu pasuje. bez problemu zrobi te trase. 55gr za 1km. trzeba policzyc, ile wyjdzie. z koluszek do walbrzycha, potem do lowicza i do koluszek. mozna poszukac psa do polaczenia. ale po trasie scisle.

Link to comment
Share on other sites

Musisz kliknąć nad banerkiem lewym klawiszem myszy i przytrzymując przejechać po banerku tak aby podświetlił się na niebiesko, następnie kliknąć prawym klawiszem myszy i najechać na "kopiuj" i klik, potem w "moje ustawienia" - "zmień sygnaturkę" i w polu do umieszczania tekstu/zdjęć klikasz prawym myszy i najeżdżasz na "wklej" 

Link to comment
Share on other sites

Czyli co?

To,że klikając na niego nie można wejść na wątek.

Jestem na zaproszenie Ewuni.Biedny Taiger tyle lat w schronie,taki ładny pies.Tak myślę o transporcie,kwota powalająca,może by ktoś mógł podwieźć Taigera do Wrocka,czy bliżej Pana Grzegorza trasy,zawsze by to się zmniejszył koszt transportu a pieniążki by zostały na weta czy inne potrzeby Taigera.

Link to comment
Share on other sites

Fakt, kwota za transport masakra, ale jest ładny kawałek drogi. Zapas na transport Skarpeta walbrzyska ma, tylko później będzie ciężko, bo bardzo mało jest deklaracji stałych...

A z tym banerkiem to nie taka prosta sprawa, jak na starym dogo, najpierw kopiuje się adres obrazka a potem jeszcze adres odnośnika
Kora daj mi hasło to ci zrobię jak za dawnych czasów ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko identycznie jest z banerkiem jak na starym dogo, za jednym zamachem kopiuje się podlinkowany banerek, tylko trzeba zrobić to w taki sposób, żeby przejechać po nim od góry do dołu, innymi słowy zaznaczyć go tak, aby podświetlił się na niebiesko i wtedy prawym myszy i musi ukazać się tylko "kopiuj" samo kopiuj bez żadnych dodatków w stylu "kopiuj grafikę" itp i tyle. Najgorzej zrobić to pierwszy raz, ja też kiedyś dodawałam osobno banerek i osobno robiłam podlinkowanie dopóki ktoś mi nie rozpisał instrukcji na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki ewa :)

 

mi wlasnie nie wychodzi czyste, same- kopiuj. pelno kopiuj cos tam. ja nie mam myszki, tylko tocuh pada i zawsze mialam ten problem. 

 

marta, haslo bez zmian. 

 

moze Satrina by zorganizowala transport pod wroclaw? tylko pan mowil,ze w niedziele kolo 10-11 bylby w wchu, wiec pod wroclaw to na 10. a schron czynny od 10 dopiero. wiec pan musialby tam czekac godzine z hakiem. zaoszczedzilybysmy 70zl. wiec warto. tylko ja sie boje, zeby przy przesiadce on nie uciekl. o tym, jak pies sie zachowuje, dowiemy sie dopiero w neidziele tak naprawde.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...