Jump to content
Dogomania

Co raz weselszy Toro wciąż czeka na dom!


000

Recommended Posts

  • 2 months later...

Toro od dzisiaj ma nowego opiekuna - Marcina ;)
Chłopak wydaje się być bardzo wycofany. Komendy wykonuje, ale tylko za parówkę i w ogóle nie reaguje na imię :( Mam nadzieję, że jest to spowodowane tylko przerwą w spacerach i Toro na nowo się otworzy.

 

Zmieniła się nazwa albumu, więc proszę o podmienienie go na stronie ;)

I kilka zdjęć z dzisiaj:
DSC_6961.JPG
DSC_6964.JPG

DSC_6973.JPG

DSC_7012.JPG

DSC_6950.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Toro wybrał się na spacer w towarzystwie Aleks i Misi wzdłuż torów :)
Szedł cały czas na luźnej smyczy, ale niestety był też strasznie osowiały. Trochę się tym zmartwiliśmy, więc poprosiliśmy o zrobienie mu badań. Mam nadzieję, że nic mu nie jest :(
Pomimo, iż chłopak niekoniecznie reaguje na imię, to ładnie wykonuje siad i łapa :) I bardzo grzecznie wita się z innymi psami, a z Bazylem, to się nawet trochę pobawił :p

Link to comment
Share on other sites

Badanie krwi Toro miał robione w marcu, więc myślę, że na razie nie ma sensu powtarzać. Za to zrobimy testy na lambrie, których jednak nie miał ;) Dowiedziałam się też dzisiaj, że Toro jest wnętrem i nie mogą go wykastrować w schronie...

 

I Toro dzisiaj poszedł na spacer z Misią i Aleks. Już jest troszkę weselszy :) Fajnie wykonuje siad i łapa, a na smyczy zaczyna troszkę ciągnąć :D Oby to był znak jego dobrego zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

Badanie krwi Toro miał robione w marcu, więc myślę, że na razie nie ma sensu powtarzać. Za to zrobimy testy na lambrie, których jednak nie miał ;) Dowiedziałam się też dzisiaj, że Toro jest wnętrem i nie mogą go wykastrować w schronie...

 

I Toro dzisiaj poszedł na spacer z Misią i Aleks. Już jest troszkę weselszy :) Fajnie wykonuje siad i łapa, a na smyczy zaczyna troszkę ciągnąć :D Oby to był znak jego dobrego zdrowia :)

 

o! to już brzmi bardziej w jego stylu ;) 

 

A miał mieć... tylko czekali na testy, ech. Jak to! Byłam pewna, że był w końcu wykastrowany! wow!

Link to comment
Share on other sites

Toro baaardzo polubił Bazylka :D

Toro dzisiaj zaczął reagować na swoje imię. Jeszcze trochę niechętnie, ale zawsze coś ;) Chętnie za to przychodzi się trochę pogłaskać :)
Niestety biegunkę miał straszną. Oby badania nic nie wykazały...

Link to comment
Share on other sites

Testów na lambrię jednak Toro nie będzie mieć robionych, ale już nie ma takiej biegunki :)

Poza tym u Toro nic nowego. Chodzi na spacery, ćwiczy komendy i powoli zaczyna reagować na imię ;)

I kilka jego zdjęć:

DSC_7105.JPG

DSC_7107.JPG

DSC_7110.JPG

DSC_7111.JPG

 

I coś co Toro lubi najbardziej :D

DSC_7114.JPG

 

Maciaszku, mogę prosić o zmianę zdjęcia na trzecie? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dawno tu nic nie pisałam :) Ale Toro ma się dobrze, wychodzi regularnie na spacery. Na spacerach chodzi spokojnie, praktycznie w ogóle nie ciągnie. Coraz lepiej zwraca uwagę na opiekuna i wykonuje ładnie komendy ;) Dzisiaj był na wybiegu razem z Larą i Shebą. Gdy one biegały za piłeczką, on wolał sobie po prostu pochodzić. A gdy piłka leciała w jego stronę, to się odsuwał :D

 

Kilka zdjęć z dzisiaj :)

 

DSC_7271.JPG

DSC_7313.JPG

DSC_7272.JPG

DSC_7266.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...