Jump to content
Dogomania

Poranne wymioty z głodu


Wilczocha

Recommended Posts

Na Twoim miejscu podawałabym po łyżce siemienia lnianego (mielonego ,wymieszanego z pół szkl.ciepłej wody) do każdego posiłku.Przestawiłabym też jedzenie na gotowany ryż z warzywami I kurczakiem - 3 razy dziennie.Być może to jakaś niespecyficzna alergia pokarmowa,może wada oddzwiernika,może tzw.nawykowe wymioty,może zapalenie (juz chroniczne) śluzówki żoładka I jeszcze kilka innych powodów.Gastroskopia jest cennym badaniem diagnostycznym,ale acznij od ryżu z kurczakiem - spróbuj,sprawdz.Od czasu do czasu podawałabym tez parafinę,bo to ciało obce,które kiedyś zwymiotowała świadczy o tym,że pewnie ma "zamiłowanie" do śmieci...bywa.

Link to comment
Share on other sites

Po siemieniu ma biegunki, bo już jej podawałam. Olej parafinowy także dostawała. Ryz z kurczakiem tez dostawała i miała biegunki, potem wyszło, że ma alergie na kurczaka. Domyślam się też, że ma jeszcze na wołowinę, jagnięcinę i wędzone. Bo się strasznie po tym drapie. Co do jedzenia śmieci to tego nie robi, ale ma zamiłowanie do jedzenia trawy.

Link to comment
Share on other sites

moze ona ma nietolerancję białka zwierzęcego?tyle,ze w tej sytuacji,nie wiedzialabym jak karmic.Człowiek w takiej sytuacji zwykle zostaje wegetarianinem,a pies - nie wiem.W kazdym razie - pies nie jest bezwzględnym mięsożercą (jak kot,np),jakieś diety w takim wypadku pewnie byłyby,ale to takie moje gdybanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Miałam sukę, która jak miała pusty żołądek to też wymiotowała pianą i żółcią. Okazało się, że po prostu produkowała za dużo kwasów żołądkowych i jak był pusty to kwas się ulewał. Też musiałam pilnować, żeby zawsze coś w tym żołądku miała. Poza tym dawałam jej mleko, które neutralizowało te kwasy i po jakimś czasie sprawa się unormowała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...