Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

8 minut temu, maciaszek napisał:

Psy, które są w schronisku są na schroniskowej stronie. Brakować może tych najnowszych, bo fotki nie są dodawane codziennie.
Gdybyś wiedziała którego dokładnie dnia sunia trafiła do schroniska (przy założeniu, ze to właśnie do naszego schronu trafiła) to łatwiej by było ją namierzyć w kartotekach i sprawdzić jakie są jej losy (kiedy została adoptowana,itp.).
Jakoś może pomogło by też zdjęcie. Mogłabym sprawdzić w archiwach zdjęć czy robiłam fotkę takiej suni.

Dziękuję za odp. Niestety nie mam zdjęcia suni, ani nie wiem którego dokładnie dnia trafiła do schroniska. Jedynie, że w sierpniu 2015

Udało mi się ustalić, że sunia jest niewielka, biała  w czarne łaty.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na swoich zdjęciach z sierpnia 2015 roku namierzyłam tylko 1 suczkę małą, białą w czarne łaty. Do schroniska trafiła 2 sierpnia. Ale ma czarny łebek z brązowymi podpaleniami i białym przedziałkiem. Innych małych białych w czarne łaty nie mam. Ale to nie znaczy że taka sunia do schronu naszego nie trafiła. Jestem w schronisku średnio raz na tydzień. Jeśli między moimi pobytami trafi jakiś psiak i zostanie wyadoptowany to nie ma zdjęcia ani nie pojawił się na stronie schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, maciaszek napisał:

Na swoich zdjęciach z sierpnia 2015 roku namierzyłam tylko 1 suczkę małą, białą w czarne łaty. Do schroniska trafiła 2 sierpnia. Ale ma czarny łebek z brązowymi podpaleniami i białym przedziałkiem. Innych małych białych w czarne łaty nie mam. Ale to nie znaczy że taka sunia do schronu naszego nie trafiła. Jestem w schronisku średnio raz na tydzień. Jeśli między moimi pobytami trafi jakiś psiak i zostanie wyadoptowany to nie ma zdjęcia ani nie pojawił się na stronie schroniska.

I ona nadal jest w Schronisku?  Możesz wstawić jej zdjęcie? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
3 godziny temu, maciaszek napisał:

Mam prośbę do osób, które pilotują Picassę o taką zmianę w ustawieniach, żeby nowo dodane albumy pokazywały się na początku. Będzie mi znacznie łatwiej dodawać albumy nowym wolontariackim podopiecznym :) Dziękuję :)

Niestety google namieszało i stara picasa już właściwie nie istnieje. To, do czego teraz prowadzi link picasowy, to jakieś archiwum albumów z losową kolejnością i chyba nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić. Jak na razie nie udało mi się znaleźć sposobu, żeby w bez logowania zobaczyć wszystkie albumy w normalnej kolejności. Tak jakby w google photos dało się zobaczyć tylko album, do którego ma się bezpośredni link, a tamto archiwum było tylko pozostałością po picasie... 

Link to comment
Share on other sites

I chyba nawet nie da się edytować, ani dodawać albumy, ani zmieniać ich opisy na picassie bo jest już zablokowana :( Można to podobno robić nie w picassa tylko w Zdjęcia Google tylko że tam nie widzę możliwości dodawania opisu do zdjęć.Nie znalazłam linku  charakterystycznego dla naszego konta tylko jakiś ogólny link, dopiero jak się jest zalogowanym wchodzi w nasze zdjęciahttps://photos.google.com/albums.Więc nikt nie będzie mógł oglądać wszystkich albumów bez posiadania naszego hasła Tam są chyba albumy poukładane od zrobionego ostatnio bo na początku są te dwa psiaki York i ten drugi co razem do schroniska trafiły.. Konkretne albumy już mają odpowiednie linki więc będzie można nadal dodawać linki na stronie schroniska bez logowania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Dawno już nikt nic tu nie pisal, ale może ktoś tu jeszcze zaglada... Nieco spóźnione, ale wciąż aktualne życzenia: dużo zdrowia, spokoju, życzliwości, miłych, relaksujących chwil w otoczeniu bliskich istot wszelakich :), szczęścia! Na dziś, na jutro i wszystkie przyszłe dni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Fundacja jeszcze istnieje. Z tym że odkąd zmienił się wygląd dogomanii były okresy że nie można było się rejestrować i był trudności z dodawaniem postów Wolontariusze przestawi właściwie tu zaglądać. Aktualne informacje o fundacji można znaleźć na https://www.facebook.com/przystanek.schronisko/i tam też wolontariusze na bieżąco odpowiadają na pytania

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moi drodzy, na początku tego roku, po kilkunastu latach, schronisko zakończyło ze mną współpracę. Stronę schroniska będzie teraz prowadził ktoś z biura. Jako że nie będę już miała dostępu do aktualnych danych, "zamykam" ten (swoją drogą wymarły, jak całe dogo) wątek. Pieniądze, które zostały z naszych zbiórek przelałam właśnie na konto Fundacji Przystanek Schronisko, która zajmuje się zwierzakami z katowickiego schronu.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Razem wykonaliśmy kawał dobrej roboty! Pomogliśmy ogromnej liczbie psów! Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, maciaszek napisał:

Moi drodzy, na początku tego roku, po kilkunastu latach, schronisko zakończyło ze mną współpracę. Stronę schroniska będzie teraz prowadził ktoś z biura. Jako że nie będę już miała dostępu do aktualnych danych, "zamykam" ten (swoją drogą wymarły, jak całe dogo) wątek. Pieniądze, które zostały z naszych zbiórek przelałam właśnie na konto Fundacji Przystanek Schronisko, która zajmuje się zwierzakami z katowickiego schronu.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Razem wykonaliśmy kawał dobrej roboty! Pomogliśmy ogromnej liczbie psów! Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia.

Witaj.

Dogo jeszcze działa. Może mniej jest osób na PWP ale jeszcze pomagamy.

Przykro, że schronisko nie doceniło Twojego wkładu pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...