Jump to content
Dogomania

ZOJKA (u nas w BDT.) JUŻ W DS


Poker

Recommended Posts

Dzięki, muszę poszukać na jakich stronach i poprosić Lucynkę o jeszcze.

Jak to jest możliwe, to róbcie ogłoszenia na jakie się da województwa.

Baby mnie wykończą na spacerach.Jak zobaczą p[sa nawet z odległości kilkudziesięciu metrów, to szarpią ,skaczą ,szczekają jak oszalałe. Już nie wiem jak reagować ,żeby je oduczyć.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, muszę poszukać na jakich stronach i poprosić Lucynkę o jeszcze.

Jak to jest możliwe, to róbcie ogłoszenia na jakie się da województwa.

Baby mnie wykończą na spacerach.Jak zobaczą p[sa nawet z odległości kilkudziesięciu metrów, to szarpią ,skaczą ,szczekają jak oszalałe. Już nie wiem jak reagować ,żeby je oduczyć.

Poker, a może wychodź z nimi osobno? Nawet, jeżeli będą miały rzadsze spacery. One się wzajemnie nakręcają i czują się silne w grupie. Pojedynczo pewnie szybko straca rezon i będziesz mogła z nimi popracować.

Link to comment
Share on other sites

Poker, a może wychodź z nimi osobno? Nawet, jeżeli będą miały rzadsze spacery. One się wzajemnie nakręcają i czują się silne w grupie. Pojedynczo pewnie szybko straca rezon i będziesz mogła z nimi popracować.

Ja mam 3 psy  , wychodzimy z nimi 3 razy dziennie. 3x 2  raty po ok.20 min to są 2 godziny dziennie. Ciut dużo. Mniej niż 3 razy na dobę nie mogę wychodzić.Czasem jeszcze wychodzą na ogródek same albo z pańcią jak sprząta tony liści.

 

Napisałam na szybko tekst. Proszę o sugestie.

Zoja to ok.14. miesięczna suczka o wadze 13 kg i  45 cm wysokości w kłębie, zdrowa i wysterylizowana.

Radosna i energiczna lubiąca zabawy szuka aktywnej rodziny chętnie ze szkolną młodzieżą.

Jest łagodna i posłuszna, zachowuje czystość , nie niszczy ,lubi "rozmawiać". Do psów w domu łagodna,kota pogoni ,ale krzywdy nie zrobi.

Dzięki młodemu wiekowi i inteligencji da się ułożyć przyszłemu właścicielowi.

Informacja pod nr tel.....

 

DSC00171.jpg

 

DSC00188.jpg

 

DSC00230.jpg

 

DSC00241.jpg

 

Jeszcze wkleję zdjęcie z wnukiem.

U nas sunie to chyba mają głównie zdjęcia na kanapach i fotelach.Damy pełną mordką.

Muszę dorobić jutro na ogródku.

 

DSC00225.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ciąg dalszy zdjęć dziś zrobionych co nie było łatwe, bo Zojka albo pędziła do mnie albo ganiała po ogródku.

Dorobiłam ,żeby było w czym wybierać.

 

Zojka_25.jpg

 

Zojka_21.jpg

 

Zojka_11.jpg

 

Zojka_4.jpg

 

Zojka_28.jpg

 

Zojka ujawniła dziś talenty kozicy górskiej. Wskoczyła na drewno do kominka ,a z niego na parapet zewnętrzny okna.Trzeba było widzieć jak ona chodzi po kłodach.Jak baletnica.

Poten nakryłam ją jak robi przymiarkę do muru o wysokości ok 150 cm.Przysiadła i mierzyła jak kot czy da radę wskoczyć.

Wygląda na to ,że dziewczyna słyszy chociaż może nie wszystko albo jeszcze nie nauczyła się reagować na ludzki głos.

Prosiłabym o ogłoszenia na całą Polskę.

O transporcie niczego nie piszmy.Wyjdzie w rozmowie. Ani o wizycie czy też umowie.Mam swoją strategię w tym zakresie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...