Jump to content
Dogomania

ZOJKA (u nas w BDT.) JUŻ W DS


Poker

Recommended Posts

Poker.....co u Zojki?    martwimy się.

Nie martwcie się. Złe wiadomości najszybciej dochodzą.

U Zojki wszystko dobrze, goi się jak na psie. Nawet nie zauważyła ,że robię jej zastrzyk tak była zajęta wyciąganiem pasztetowej z ręki pańcia. Je średnio ,ale już trochę lepiej. Nadal śpiewa,a już po naszym powrocie do domu to istne szaleństwo.ignorujemy to ,ale nie ma poprawy. Podsłuchuję tez pod domem czy śpiewa po naszym wyjściu i niestety robi to bardzo donośnie.Będzie kłopot , musi iść do domku. W ogóle często śpiewa jak jesteśmy oboje w domu.Chyba jeszcze hormony dają o sobie znać.

Nie pisałam wcześniej ,bo chcieliśmy sprawdzić.Wydaje się nam ,że sunia kiepsko słyszy. Na imię kompletnie nie reaguje, inne głośne dźwięki też nie. Zareagowała tylko na głośne cmoknięcie. Będziemy nadal sprawdzać.

 

Kilka godzin po sterylce w objęciach pańcia

 

DSC00222.jpg

 

 

DSC00220.jpg

 

 

próbuje chodzić

 

DSC00219.jpg

 

Cała czwórka koło pańci.I jak mam zrobić dobre zdjęcie?

 

DSC00227.jpg

 

Rachunek za sterylkę

 

DSC00232.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy Pokerowie..............rozpieszczacie Zojkę okropnie. :kiss_2:  Tulanki w objęciach pana , przy czy Pan sprowadzony do parteru.......to najprawdziwszy na to dowód. :kiss_2:  . Bazarek biżuteryjny wprawdzie trwa do dzisiejszego wieczora, uzbierało się skromniutko bo tylko 30zł i te kwotę wprawdzie troszke przed czasem , ale znam ciocie które zakupiły biżutki, napewno sa uczciwe i wpłaca pieniądze,  przelewam za chwilę na konto Poker. Dzis w nocy wyjeżdzam na tydzień i nie bede mogłą zrobić przelewu po niedzieli. Poker napisz prosze,  czy "terylkowa skarpeta" pomoze  i dorzuci coś do sterylki Zojki.....czy dalej szukac na ten cel pieniędzy.. 

Link to comment
Share on other sites

Poker - w sprawie bazarku. Uszyłam na rzecz Zojki dwie kosmetyczki. Niestety, nie wyrobiłam sie i Doris nie zdążyła ich wstawić na swój bazarek. Może na Twoim znajda miejsce? Jeżeli byś chciała - daj znać. Wyslę Ci opisy i zdjęcia, a wysyłka (ewentualna) pójdzie ode mnie.

Zojka przeszczęślwia w objęciach Pana :) Wspaniale widziec ja taką zadowoloną i w dobrej formie :)

Link to comment
Share on other sites

Poker, zajrzyj na poprzednia stronę, proszę :)

Już zajrzałam.

Dziękuję ,że uszyłaś kosmetyczki. Klecę teraz bazarek z firankami i zasłonami.Umówmy się może tak,że jeżeli uzbieram z niego za mało kasy, to wtedy dam znać i może sama dasz radę wystawić je na sprzedaż. Może tak  być?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Trochę mnie martwi to niesłyszenie - może dlatego Zojka jest taka głośna?...

Jedyna zwróciłaś uwagę na mój wpis. Bacznie ją obserwujemy. Jest różnie.Albo ona słyszy tylko zachowuje się jak dzieci i słyszy co chce albo faktycznie źle słyszy. Powinna już powoli reagować na swoje imię ,a tu kompletny brak reakcji.Na klaskanie też nic, stukanie też nic.Trochę na cmoknięcie.

Link to comment
Share on other sites

Zwróciłam uwagę, bo to ważne...

 

Chyba najlepiej byłoby przeprowadzić próbę z dźwiękami typu coś upadnie, ktoś zapuka do drzwi - takich nie bezpośrednio związanych z osobą Zojki. Bo jeśli chodzi o wołanie, gwizdanie, cmokanie czy klaskanie związane z tym, że Kreska ma bezinteresownie do mnie przyjść, jeśli akurat ma inne plany - to jest głucha jak pień! ;)

Link to comment
Share on other sites

Poker myslę, ze każdy kto czyta wątek Zojki, zauwazył twój wpis na temat słuchu Zojki, tylko  nie wszyscy sie do niego odniesli.  Uwazam, ze jesli Zojka nadal nie będzie właściwie reagowała na dzwieki powinna byc skonsultowana u specjalisty.  Mam nadzieje, że to tylko jej fanaberie, jakiś bunt, "czasowa głuchota"..........bo ona na poczatku reagowała na swoje imie. Pisałas w poscie nr 1 ze zostawiasz imie Zojka bo sunia na nie reaguje.   Słuchajcie a czy może byc tak że ta głuchota jest czasowa, ze   to jakas pozostałosc po narkozie? W przyszłym tygodniu  znowu jakis bazarek zrobie i mam nadzieje że cos więcej utarguje niz ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ona nie reaguje na imię od początku .Napisałam  z rozpędu,że reaguje na imię , bo miałam od Was taką informację.W sumie to nie jest istotne.

Dziś biegała po podwórku i przybiegła na zawołanie. Ona ma zdrowe uszy i nawet czyściutkie. Mam nadzieję ,że to głuchota wybiórcza.

Link to comment
Share on other sites

A na pukanie, dzwonek do drzwi reaguje?

Trudno mi powiedzieć , bo biegnie z pozostałą dwójką.

Na razie nie możemy do końca ocenić sytuacji ze słuchem. Na imię jakby zaczyna reagować ,ale bardzo głośno powiedziane.Patrzy wtedy zdziwiona. Na inne dźwięki nawet głośne nie reaguje. Reaguje na pewno na gesty.

Jest bardzo kochana, zazdrosna do niemożliwości . Jak Dolarek weźmie zabawkę do dzioba, to wyrywa mu.Może chce się bawić,ale wyrywa mu za każdym razem ,

Dolara i Wigę taranuje doopskiem jak podchodzą do nas. Nawet przy ubieraniu ich za spacer pcha się pierwsza. Oczywiście ignoruję to i na 1. miejscu jest Dolar.

Na spacerach na widok psów sierść na grzbiecie staje jej  dęba.

Je ładnie, koo tez dobrze, a sioo robi nie na każdym spacerze.

Brzusio się goi, w niedzielę zdejmę  3 szewki zewnętrzne.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy zabrałam Miłkę, też mi się na początku wydawało, że nie reaguje na dźwięki. Swojego imienia nie znała, to jasne, ale miałam wrażenie, że jest głuchawa. Okazało się to nieprawdą, więc mam nadzieję, że i u Zoi to nic poważnego.

Ciesze się, że u małej wszystko ok :) Jeżeli dalej będziesz uparcie nie reagować na jej przepychanki, na pewno się na uczy, że czasem trzeba poczekać w kolejce.

Całusy dla Zojki :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...