Jump to content
Dogomania

Uratowane dwie szczeniaczki - mają domy :)


malagos

Recommended Posts

Tak. Ale kontakt zamarł. Pewnie dlatego, że mamy suczki - właściwie, juz tylko jedną :). No i bez gwarancji, jakiej wielkości będą, kiedy urosną, bo to kundelki.

 

Wyróżniłam samotnej szczeniorce ogłoszenie. Może pomoże i znajdzie szybko domek? W miedzyczasie, zadzwonił Pułtusk, ale zrezygnował, jak się dowiedział, że ten szczeniak(zaszczepiony, odrobaczony kilkukrotnie, odpchlony, zsocjalizowny i za darmo), to ...kundelek :(. Innym telefonom, daleko z Warszawy do MM

Link to comment
Share on other sites

Wątek wędruje w górę. Szczeniorka, nadal bezdomkowa.  Telefony milczą......

Są Państwo( z poprzednich telefonów), chętni gdzieś spod Krakowa. Muszę dopytać Koleżanki, dokładnie skąd są, bo jednego malucha "fundacyjnego"?, już zwrócili. Po jednym dniu.....

Ale to po 5 grudnia, bo teraz nie ma ich w domu.

 A czarnulka - rośnie i za chwilę przestanie być słodką kuleczką.........stanie się podrostkiem :(

Link to comment
Share on other sites

Przypadkiem trafiłam na wątek i czytam, że są chętni jacyś Państwo na szczeniaka po 5 grudnia.

Jeżeli Państwo mieszkają w Trzebini (o ile dobrze pamiętam) i pan jest niepełnosprawny to odradzam.

Mieli adoptować szczeniaka który jest u mnie, była wizyta Pa która wypadła ok, ale później zrobiło się niemiło :(

Mają dalej zarezerwowanego szczeniaka u mnie, ale szukają dalej  :lookarou:  oczywiście mojego nie dostaną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...