Jump to content
Dogomania

Bezik !Trzymajcie kciuki!


auraa

Recommended Posts

Wszystkiego najlepszego dla Nas i Wszystkich zwierzaków w Nowym Roku!

Ciekawe jak Bezik i pozostałe psiaki wytrzymały Sylwestra?

U mnie najbardziej przerażona była Kropka, az mi się zsiusiała na łóżko. Już od 17 wszystkie psy i koty były koło mnie. Nic nie pomogły pozasłaniane okna, pozapalane światła i włączone głośniej telewizory. O północy rozegrało się istne szaleństwo! Kolejna wojna!. Dziś rano z sąsiadkami opowiadałyśmy jak uspokajałyśmy nasze psy i koty. Jedna praktycznie leżała na swoim psie, zeby się uspokoił. A jej pies i kot , które się nie tolerują na czas fajerwerków zawarły rozejm.

Z roku na rok jest coraz gorzej. Fredzio do tej pory boi się wyjść na podwórko, bo jacyś idioci strzelaja w dalszym ciągu.

Jak było u Was?

Link to comment
Share on other sites

Hotelik jest chyba  trochę na odludziu?

Nasze rodzinne warszawskie psy, zostały zawiezione na leśna działkę i tam miały ciszę i spokój. Jest to jakieś rozwiązanie :)

Nasze własne(Bliss) i goszczący pies Córki (Max), przeżyły w domu i na melatoninie w miarę spokojnie. Gorzej, z makowskimi bezdomniakami :(

http://www.dogomania.com/forum/topic/137796-bezdomniaki-makowskiemazowsze/#post22031786

 Starałyśmy się im zapewnić schronienie, ale nie całkiem nam się to wczoraj udało :(. Żadnego z nich dzisiaj nie widziałam....

 U nas tez trochę i dzisiaj strzelają, ale ogólnie - strzelania jest mniej niz w poprzednich latach. Nie wiem, czy to naród się zrobił bardziej światły i empatyczny, czy....pieniędzy mniej, a fajerwerki z atestem  - droższe?

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam za każdy razem, kiedy jestem na dogo, tylko nie zawsze jest co pisać. Zawsze czekam na wieści z jego nowego hotelu u papryki. i trzymam kciuki, żeby ogłoszenia o nim przeczytał ktoś o wrażliwym sercu. On zasługuje na bardzo dobry i kochający dom. 

Jest bardzo przytulaśny i zakochany w człowieku i ktoś, kto da mu dom będzie bardzo kochanym przez swojego zwierzaka panem lub panią :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam ogromnie Beziczka

 ciociu auro szukamy miejsca , dt ..hoteliku ...cudu

 dla biedaka z Radys

 czy mogę prosić namiary na hotelik , gdzie jest Beziu?

 miejsca szukamy dla Krabika

 biedaka nad bidaki...

 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144831-krab-krabik-z-radys-bez-nadziei-milosci-domu-szukam-dt-szukam-ratunku-prosze-o-pomoc-w-znalezienieu-dt-kochani/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...