Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='bartek z.']hej orchidee i ja jestem chętny na spacery koło mostów warszawskich, najłatwiej będzie mi umówić się w weekendy :)[/QUOTE]

Hej, to super. Ja zbieram dużą ekipę, żeby zrobiło się niezłe stadko, bo moja ma problem z większa ilością psów. Musi się nauczyć zachowywać w większym gronie. Ale spotkać się zawsze można. Tylko moja Luna pewnie większa od Twojego psiaka. Moja już z 15kg waży. Mam nadzieję, że będzie delikatna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orchidee']Hej, to super. Ja zbieram dużą ekipę, żeby zrobiło się niezłe stadko, bo moja ma problem z większa ilością psów. Musi się nauczyć zachowywać w większym gronie. Ale spotkać się zawsze można. Tylko moja Luna pewnie większa od Twojego psiaka. Moja już z 15kg waży. Mam nadzieję, że będzie delikatna :)[/QUOTE]

Myśle, że nie będzie problemu, mój bawi się z większymi pieskami, a ważna jest socjalizacja szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek z.']Myśle, że nie będzie problemu, mój bawi się z większymi pieskami, a ważna jest socjalizacja szczeniaka.[/QUOTE]

No to spoko :) A pasuje Ci też Park Szczytnicki? Rozumiem, że tylko sobota i niedziela wchodzi w grę? Najlepiej się spotkać koło 12- 13 tak myślę. To też taka stała godzina spotkań właścicieli psów w Parku Szczytnickim, więc można by tam się przejść.

Link to comment
Share on other sites

Wpisz sobie w necie Marcin Wierzba :) 8 spotkań 150zł, godzina czasu. W niedzielę na Sępolnie w terenie zamkniętym 1,5 h. Serdecznie polecam. Dwa razy w tygodniu są spotkania na Rynku i szkolenie pozytywne w trudnych warunkach czyli w hałasie, tłoku, zamieszaniu :) oraz w niedziele zajęcia w zamkniętym terenie z przeszkodami, tunelami i jest też czas na zabawę. Uczymy się chodzenia przy nodze, zostawania, leżenia w dziwnych miejscach np. pod ławką. Generalnie są różnej trudności wyzwania dla psów. Jest parę psów zaawansowanych a część dopiero zaczynają - jak my. Z tym, że moja teraz była pierwszy raz z tymi psami w tym zamkniętym terenie i się strasznie przestraszyła trzech psów które zaczęły ją gonić a ona zaczęła uciekać, co zwiększyło ich zainteresowanie. Potem przez godzinę moja mała była odcięta od świata i już nic nie poćwiczyła posłuszeństwa. Obserwowała z daleka bawiące się i goniące się psy. Dlatego chcę spotykać się z wieloma psami na raz na wałach czy w parku, żeby zobaczyła młoda jak to jest w stadzie - czasem są kłótnie a czasem gonienie dla zabawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek z.']Ja robię zakupy w [url]http://www.zoologiczny.sklep.pl/[/url] są z Wrocławia więc za przesyłkę nie płacisz i ceny też fajne.[/QUOTE]

Żwacze w gryzakach kosztują 13,50 za kilogram, a w Glonojadzie niecałe 30 zł, więc wieeelka rożnica jest;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...