Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej Wroclaw! Jest prosba!:) Mam nadzieje, ze ktos pomoze. Sprawa wyglada tak - w niedziele (5 marca) jade do Czestochowy (z Wroclawia) po zaadoptowana sunie Esse (watek o niej w "psy w potrzebie"). Przy okazji w drodze powrotnej zabieram ze soba dodatkowo 3 psiaki, wszystkie dzieki dogomaniakom znalazly nowe domki, tylko nie mialy jak do nich dojechac. Jednym z nich jest dzika sunia Lusia. Problem polega na tym, ze ona MUSI jechac w transporterku, inaczej nie poradze sobie z taka ferajna. Czy ktos moglby pozyczyc taki sprzecik?????? Sunia jest sredniej wielkosci (ok 40 cm w klebie, 50 cm dlugosci). Lusia musi dojechac do nowego domu! Obiecuje, ze transporter wroci w stanie nienaruszonym jeszcze tego samego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Dziuba, niestety, transporterka nie mam :(

Ale jestem chętna na wspólne spacery we Wrocławiu :) Mam sześciomiesięczną suczkę akitę, na razie chętną do zabawy z każdym psem, niezależnie od płci i wielkości :D
Mieszkamy na Grabiszynku, ale możemy dojechać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='orzech']Wiosna sie zaczela, slonko swieci, ptaszki spiewaja a wroclaw jeszcze spi:mad:
Proponuje przywitac ta piekna pore roku porzadnym spacerkiem z cala wataha pieskow:cool3:[/quote]

Jestem chetna na spacer.
Mam łagodną suczkę doga niemieckiego - naprawde delikatna w zabawie nawet z malutkimi psami. Ja tez chetnie poznam nowych "psiarzy":))
Mieszkam blisko parku koło Lotniczej, czyli na ul.Bajana

Pozdrawiam i zapraszam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Z miła checia sie spotkamy z psami z Wrocławia. Cherry chetnie pobawi sie z innymi psami i oswoi sie z ludzmi. Mieszkamy na Gaju, ale mozemy dojechac nad Odre lub w inne ciekawe miejsce.


Tak na poboczu - mam transportowke nr 3 jak by byla potrzebna to z mila checia uzycze.

Link to comment
Share on other sites

To moze ktos poda jakis termin (tylko z duzym wyprzedzeniem, zeby kazdy zdazyl tu wejsc i nie przegapic ;) ) i bedziemy sie zapisywac :roll:
A co do miejsca mozemy zrobic glosowanko :P
np. jak ktos sie bedzie zapisywal to podaje przy okazji miejsce, ktore mu pasuje. kto jest za?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Proponuje 3 czerwca (sobota) - miejsca, ktore mi odpowiadaja to park szczytnicki, okolice zoo nad odra.[/QUOTE]
buuu ja wtedy nie mogę :roll:
Będę pomagała na zawodach Agility w sobote i niedziele :eviltong:
Ale może na następnym spacerku się spotkamy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote]buuu ja wtedy nie mogę
Będę pomagała na zawodach Agility w sobote i niedziele
Ale może na następnym spacerku się spotkamy[/quote]
hmm... tak nas malo, ze szkoda by bylo stracic nawet jednego psiarza;)
Date przeciez mozemy jeszcze zmienic.
Mnie niestety nie ma co drugi weekend, ale w tygodniu nie ma ze mna problemow. Moze niech inni sie wypowiedza czy to musi byc weekend, czy moze byc jakis inny dzien:roll:
Musimy dopasowac date tak, zeby wszystkim pasowalo ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie też nie ma często w weekendy, akurat 3. czerwca będę, ale 10 już nie. 15.06. to czwartek, mi pasuje! Ale i tak nie rezygnowałabym ze spotkanie 3. - jak znajdę chwilę, to powysyłam pw do osób wcześniej deklarujących chęć spotkania!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...