Jump to content
Dogomania

stefanika

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About stefanika

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/10/1980

Contact Methods

 • AIM
  3885962

Converted

 • Location
  Wrocław
 • Occupation
  bibliotekarz
 1. Potrzebujesz karmy niskobiałkowej? Mam do oddania ok. 4-5 kg- tylko trzeba po nią przyjechać:) (Wroc.) Skontaktuj się ze mną na priv.
 2. Wydawało mi się z tego co mi wcześniej mówiłaś że Asi mama ma osobny ogródek i Tiga nie będzie miała wielkiego kontaktu z innymi psami - z moich obserwacji pamiętam że dużo psów wywoływało u niej stres. TEraz okazuje się, że jest z wszystkimi... Ja już dałam ogłoszenie u siebie na blogu i na facebooku i Tigę o ds z dofinansowaniem. Mam nadzieję że się ktoś znajdzie z sercem:) Wogóle dowiedziałam się, że na klinikach robią tylko badania pod kątem raka- złośliwy lub nie:( , a jest możliwość zrobienia badań dokładnych, który mogą pomóc w leczeniu psa i wyliczyć choć trochę jego szansę na czas
 3. Marta daj ogłoszenie na ds z dofinansowaniem. Lepiej znaleźć jej coś konkretnego (choć dom Demi miał taki być:(, gdzie będzie się lepiej czuła, bez watahy dodatkowych psów. Ja i mąż jak będziemy mogli dopomożemy takiej osobie, choć trochę finansowo, tylko żeby trafiła do właściwego niestresującego miejsca. Ogólnie to jestem wkur... i wiesz dlaczego:)
 4. Tiga miała być cyt. "Będzie sobie spokojnie żyła z sunią Tami." i za to m.in. płacimy mamie Demi. Z wątku wychodzi, że jest z wieloma psami Demi i Tiga się zaczęła cofać, bać ponownie czego wynikiem jest siusianie. Wobec tego uważam, że te pieniądze które zostały zebrane na Tigę starczą na dłuższy dt.
 5. To pytanie do Aski i Marty - od kiedy Tiga zaczęła sikać i od kiedy jest w pomieszczeniu z wieloma psami?
 6. super słyszeć, że u Tigi wszystko dobrze - kiedyś się wproszę na odwiedziny:) Przyznaję się, że ja ja nauczyłam siedzenia i spania w łóżku:) Przyzwyczajenie:) Z lewej Tiga, z prawej Cherry i można oglądać filmy:) Marta niedługo przekaże paczkę od nas dla niuńci:)
 7. Zmierz mi wobec tego odległość od łokcia do zapięcia obroży czy szelek.
 8. Dobra poszperam w necie za większą ilością zdjęć i spróbuję zrobić. Na zdjęciu pokazują że są ochraniacze na przednie łapy. Więc takie mam zrobić?
 9. Dokładnie to ma być na ile łap? Bo jak na 3/4 to co od razu szelki? Podaj jaką mają mieć szerokość i długość te nałokietniki. Myślicie że w sklepie zoologicznym są takie do zobaczenia? musiałabym pomacać:) Wymiary psa wtedy też proszę - długośc grzbietu, grubość nóg, grubość szyi.
 10. Cholera jasna!!!!!! I co teraz? Czy ktoś się odważy ją wziąć? Masakra wiadomość na nowy rok:(((((((((((((((((:placz:
 11. Tiga to wersja czarna Cherry, czyli pies do miziania, tulenia, rozpieszczania, bez ciągotek do dominacji:) Jakoś się dogadała z naszą nawet śpiąc z nami:) Kiedy będzie mogła jeść mięso?
 12. Poszukuje opiekunki na tydzień czasu w styczniu dla małej suni wziętej z Dogomani więc i z przejściami. Pozytywne jest to że jak się boi to tylko siusia (rzadko) a łatwo ja do siebie przekonać miziając i dając jedzonko:) Mieszkamy na Książe Małe. Osoby chętne podjęcia się opieki nad naszym psem proszę o kontakt na pw i podanie od razu ceny za tygodniową opiekę. Możliwość zamieszkania u mnie w czasie opieki.
 13. Witam Poszukuję opiekunki na 5 dni czerwca (11-15). Najlepiej z Książe Małe. Suczka jest małym przytulakiem, ale nie jest zbyt ufny, potrzebuje kilku spotkań przed żeby się przyzwyczaić do osoby. Za przytulanie odda chyba wszystko:) Nie jest agresywna. Chcę znaleźć osobę którą pokocha mój pies:) Osoby zainteresowane proszę o szybki kontakt.
×
×
 • Create New...