Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ksana']A może by tak w lasku koło tamy na Kozanowie ? (pomiedzy ogródkami działkowymi ?
- polanka duza jest, po lasku i nad odra mozna pochodzic :)
- dojazd na petle Kozanowska :)
Zalety, mało ludzi i zupełna dowolnosc :)[/quote]

Cześc Ksana,
jesteś może z kozanowa???
Faktycznie tam są ładne tereny:) Zacisznie i spokojnie, bez żadnej SM, ale jak sie nasze kochane dogomaniaczki uprą na ND to nie ma rady:evil_lol:

To ja wpadnę z Azą, bo widzę, że psy niemile widziane, a Zeus jak sobie upatrzy jakiegoś to się nie odczepi. Ma w zwyczaju podgryzanie tyłka, łapanie za ogon i takie tam, a psy zazwyczaj tego nie lubią. Aza natomiast to jakby to ładnie ując- Najłagodniejszy pies świata. Tylko dysplazja jej przeszkadza w ciągłym bieganiu także przewidujemy może postoje?:roll: Bo nóżki Azy nie wyrobią, a spotkań z psami w życiu jej nie odbiorę, bo to całe jej życie:roll: Miśki nie wezmę, bo ona rasy AGRESOR MAŁY CZARNY SZYBKI POLSKI więc zabawe by popsuła:)
[COLOR=red][B][U]Gdzie się umawiamy, i o której godzinie?[/U][/B][/COLOR] Jak zrozumiałam to we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

witajcie. dziekuje za PW ale ja niestety odpadam, tym bardziej ze jest to dość daleko ode mnie ( co za tym idzie duzo czasu zleci nawet na sam dojazd itp ) a mam teraz obrone za 1,5 tygodnia :-( i sie ucze i ucze i ucze... :placz:miłych spacerków

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandrunia 29'][B][COLOR=blue]Mam autko nie ma problemu,tylko moja Sisi wlasnie dzis dostala okresik czy to nie koliduje?:roll: [/COLOR][/B][/quote]
Myślę, że nie ;) Ze znanych mi osób nikt nie ma psa - wszyscy panny ;)
[quote name='fantka']Niestety ja odpadam. :-( Pracuję i mogę tylko wieczorową porą jak TZ wróci z pracy zajmie się dziecięciem. I w weekendy. :-( Szkoda ale mam nadzieję, że to nie ostatnia okazja.[/quote] Na pewno nie ostatnia ;) Następnym razem mozemy zrobić w weekend ;)

Link to comment
Share on other sites

Po bliższym mi przybliżeniu sprawy, drogi, dojazdu it. przez Korenie, postaram się przybyć we wtorek na ND o ile zakupie kaganiec i będą przychylne ku temu inne czynniki. W każdym razie postaram się, tylko ustalcie godzinę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Nikt nie ma psa.. ??? :mad: :mad: A moj niunkus to co ??!! :mad: :mad: :mad:

ps.

Nie mniej jednak on ma dopiero 4,5 m-ca, wiec nie trzeba sie martwic :evil_lol:[/quote]
Twój, moja droga, to jeszcze jajek nie ma :eviltong: O której godzinie ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Guśka

Dzięki za PW ale nie mogę we wtorek bo pracuję :-(

W tym tygodniu mam wolne jedynie 11.07 oraz 14,15,16 więc gdyby były jakieś plany spacerowe na te dni to poproszę o sygnał bo miejsce nam pasuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Skoro kilka osób może dopiero wieczorem to ja proponuję SPACER DOGOMANIACKI OD GODZ. 13 WZWYŻ:lol:

Czyli, jak ktoś może na 13 to świetnie, a jak ktoś może na 16 i później to też dobrze- ja będę siedzieć CAŁY DZIEŃ i pilnować, czy wszyscy "zgłoszeniowcy" dotarli:evil_lol:

W takiej sytuacji podejrzewam, że nie wszyscy się ze wszystkimi spotkają, ale przecież nic straconego- innym razem!:cool3: [B]Co Wy na to????????????[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie to od siebie autobus mam 14:40(tzn. spóźni sie 10 minut i ludzie będą wsiadać też parę minut). Wstąpiłabym od razu do zoologicznego i kupiła kaganiec(bo i tak muszę go kupić na wyjazd), potem w 142 i myślę, że o 16 jak nie po to będę. Mam nadzieje, ze przewidujecie różne spóźnienia?:diabloti:
Więc mi pasuje 16.
A ile mniej więcej będziemy spacerować? Musze sobie dobrać autobus powrotny, a do mnie nie ma tak co pół czy co godzinę, zależnie od pory dnia.

Jeśli chodzi o 12-13 to autobus mam o 11(+spóźnienia, wsiadania), potem zoologiczny wiec na 13 też w sumie mogłabym być.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...