Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

My sie z Sonieczka tez piszemy (prawie 9cio miesieczna bokserka) :) Ona ma mega duzo energii - zobaczymy czy uda sie ja wyszalec :) Czekamy na propozycje terminu i miejsca :) My jestesmy w okolicach Nowowiejskiej i tam tez mozemy sie gdzies nad odra spotkac :)

Link to comment
Share on other sites

Koperek godz przedpoludniowa, ale nie wczsno poranna. No umowmy sie najwczesniej ze od 10. Ludzie chca czasami sie chociaz w sobote wyspac :razz:

Ja mam taka mala Onkowata jak w moim avaterze widac ;) no i boi sie wszystkiego i wszystkich wiec ona raczej sie bawic nie bedzie, ale dobrze jej robi chociaz patrzenie jak reszta to robi moze wkoncu zalapie o co idzie :cool3:

A most zwierzyniecki pewnie dla niektorych daleko ja tez musze dojechac ale trzeba zmieniac miejsca zeby nie bylo za ktos zawsze jezdzi a ktos zawsze ma u siebie :cool3:

No to my tez czekamy na godzine.
A i jak miejsce kolo ZOO sie utrzyma to moze bedzie jeszcze znajomy nie z dogo z suka ON z dysplazja operowana i jego maly grubiutki kundelek.

No to czekamy na dokladne wytyczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Uuuu,a może jednak niedziela?? Hm? Bo w sb to nie mam najmniejszych szans się wyrobić...a w niedzielę mogłabym wszędzie i o każdej godzinie... Co powiecie jednak na nd?[/QUOTE]

Goś a gdzie i o której w niedziele? ja z Lusi wpadne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Nam niedziela absolutnie nie psauje.

No zawsze mozna zrobic dwie grupy. To wtedy kazdy wybierze cos dla siebie.
My bedziemy jutro tzn w sobote kolo mostu zwierzynieckiego. Kto sie pisze???[/quote]
Mnie proszę na listę wpisać: dwa duże i mała kurduplątka ;) (jak się autem ze wszystkim zabiorę oczywiście!, bo jeszcze tak bym jakoś chciała koty na szczepienie zawieźć w klatce:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Czyli wstepna lista na sobote na godzine 11 przy moscie Zwierzynieckim:

Ja (graynew) z Bora
Koperek ze swoim stadkiem
Igmu ze swoja bokserka
Nasz znajomy ze swoimy dwoma psami

Czekamy na reszte moze sie jeszcze spaniele namysla

Spotykamy sie za mostem po prawej stronie patrzac od Placu grunwaldzkiego kawalek dalej od ulicy zeby psy w spokoju mogly poczekaj az sie reszta zejdzie ;)

No cos tu spokojnie moze jednak ktos sie jeszcze namowi.

Link to comment
Share on other sites

Nawet mnie nie denerwujcie, bo ja nie mogę a bym ciała:eviltong:

Zeus ma zapalenie jelit:shake: nie wyrabiam z lataniem i sprzątaniem i w ogóle
Szczury mykoplazmoze
Aza kuleje
Miśce urósł brzuch(przewrażliwienie na punkcie ropomacicza)

Miśka powinna mieć sterylkę, szczury kuracje antybiotykami, a Azie powinnam kupić artroflex

+karma itd. = lekko 700zł

kto ma za dużo pieniędzy?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']Nawet mnie nie denerwujcie, bo ja nie mogę a bym ciała:eviltong:

Zeus ma zapalenie jelit:shake: nie wyrabiam z lataniem i sprzątaniem i w ogóle
Szczury mykoplazmoze
Aza kuleje
Miśce urósł brzuch(przewrażliwienie na punkcie ropomacicza)

Miśka powinna mieć sterylkę, szczury kuracje antybiotykami, a Azie powinnam kupić artroflex

+karma itd. = lekko 700zł

kto ma za dużo pieniędzy?:lol:[/quote]
Ojej, [B]gosik[/B]! Zmarwiłaś mnie, kiedy napisałaś, że Cię nie będzie z nami na spacerze (a OBIECAŁAŚ!:mad:), ale teraz to już w ogóle przegięłaś! To masz u siebie przychodnię...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...