Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

ulotki

[URL="http://http//file4u.pl/download/1256484/ZAGIN___OWCZAREK_NIEMIECK1_ulotki.doc"]http://file4u.pl/download/1256484/ZAGIN___OWCZAREK_NIEMIECK1_ulotki.doc[/URL]

powyższy adres działa dopiero po skopiowaniu do przeglądarki, dzięki temu, że serwis dogomania jest technicznie do bani...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

prosimy o pomoc w poszukiwaniach kontakt z Ulv: 609 325 217

[quote name='BIANKA1'][SIZE=4][B]Prawdopodobnie Gaba nie żyje .
ULV prosi wszystkich , którzy mogą pomóc w szukaniu Gaby o zadzwonienie do niej i pomoc w poszukiwaniach martwej , lub żywej .

Wczoraj pies podobny go Gaby wpadł do Odry w okolicach Wyspy Słodowej ,została wyłowiona i uciekła .
[SIZE=3]więcej nie pamiętam , bo lezę z wysoką gorączką :roll:
Proszę , poprzeklejajcie to na inne wrocławskie wątki .
[/SIZE][/B][/SIZE][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Apeluję o pomoc! Kto może niech roześle na nk tą wiadomość co w plakacie (+ odnośnik do zdjęcia)

drukujcie, kserujcie plakaty, ulotki w każdych ilościach...

[FONT=&quot]4 STYCZNIA około godziny 18:00 W CENTRUM WROCŁAWIA (OKOLICE PIŁSUDSKIEGO, ZIELIŃSKIEGO) ZAGINĘŁA DUŻA SUCZKA (owczarek niemiecki krótkowłosy, podpalany, z czarnym pyskiem). [/FONT]

[FONT=&quot]MIAŁA NA SOBIE SKÓRZANĄ OBROŻĘ I ZAWINIĘTĄ NA SZYI ZIELONĄ CHUSTĘ Z NAPISEM „SZUKAM DOMU”. SUNIA KULEJE NA PRZEDNIĄ LEWĄ ŁAPĘ.[/FONT]

[FONT=&quot]Suczka wabi się Gaba. Jest łagodnym, nieagresywnym, trochę nieufnym psem. Wiele już złego w życiu przeszła, została wzięta ze schroniska, wysterylizowana i czekała na adopcję. [/FONT]

[FONT=&quot]JEŻELI WIESZ COKOLWIEK NA TEMAT ZAGINIONEJ, DAJ ZNAĆ!!! BARDZO SIĘ MARTWIMY, ZALEŻY NAM NA JEJ SZCZĘŚCIU! [/FONT]
[B][U][FONT=&quot]Dla znalazcy wysoka nagroda!!![/FONT][/U][/B]

[U][FONT=&quot]KONTAKT: 609 325 217[/FONT][/U]

Link to comment
Share on other sites

Gaba przeżyła tą najzimniejszą noc, wczoraj około 12 nie dała się złapać panu z pogotowia schroniskowego

tak więc ulotki i plakaty kserujcie roklejajcie, rozdawajcie, gdziekolwiek mieszkacie we Wro!!! (będę tak klikać powtarzając się do znudzenia :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viverna']Gaba przeżyła tą najzimniejszą noc, wczoraj około 12 nie dała się złapać panu z pogotowia schroniskowego

tak więc ulotki i plakaty kserujcie roklejajcie, rozdawajcie, gdziekolwiek mieszkacie we Wro!!! (będę tak klikać powtarzając się do znudzenia :evil_lol: )[/quote]
A gdzie Gaga była widziana?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]ZMIANA!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Dziś o [U]17.00[/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] organizujemy grupę poszukiwawczą!!! [/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Kontakt:[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]609 325 217[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Dziś o [U]17.00[/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] organizujemy grupę poszukiwawczą!!! [/SIZE]

[SIZE=3]Kontakt:[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]609 325 217[/COLOR][/SIZE][/B]

[B]Spotykamy się przy [COLOR=red]wylocie Mostu Uniwersyteckiego na Drobnera[/COLOR]. Po prawej stronie, przy takim dużym ceglanym budynku ("niby zamek") w remoncie. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja powiesilam w Przedszkolu na Lwoskiej i przykazalam pani dyrektor zeby zawiadomila pozostale przedszkola we Wrocku one maja taki program wspolny wiec jezeli tylko reszcie sie bedzie chcialo to plakat powinien byc w calym Wroclawiu w kazdym przedszkolu.

Co do dzisiaj to ja chyba nie bede mogla znajomi na weekend z Krakowa do nas przyjezdzaja wiec chyba mi sie nie uda wyrwac. Ale Drobnera to prawie kolo mnie ja sie tutaj ciagle rozgladam. Patroluje :) gorke na Slowianskiej i okolice torow kolejowych.

Na co Gaba zareaguje jakby tak ja ktos z nas spotkal. To jak najlepiej ja zachecic na jedzenie kucac podchodzic. Ulv poradz co zrobic zeby znowu nie nawiala tylko dala sie zlapac komus jak juz ja spotka. Czy ona np do psa odejdzie czy raczej obcy pies ja wystraszy?

Boze kochany trzymam kciuki ze sie jak najszybciej uda ja znalezc.
Jakby co ja codziennie do 15 moge pomagac w szukaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olinafm']Nikt jutro nie chce iść z nami na spacer? :-( Szkoda bo chciałam swojego potworka trochę wymęczyć jakimś innym psem :eviltong:[/quote]
To przejdź się z nim poszukać [B]Gaby[/B]- napewno na tym mrozie w dwie godziny spacerku się zmęczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olinafm']Nikt jutro nie chce iść z nami na spacer? :-( Szkoda bo chciałam swojego potworka trochę wymęczyć jakimś innym psem :eviltong:[/quote] Wydaje mi się, że większość osób z tego wątku jest zajęta poszukiwaniami Gaby. Może Ty też sie przyłączysz? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli bym ją wypatrzyła gdzieś to oczywiście dam znać, ale z tego co wyczytałam to nie zaginęła w moich rejonach.
Niemniej jednak spacer (nawet poszukiwawczy) po centrum miasta z psem to nie dla mnie :shake:. Ale kciuki trzymam żeby się znalazła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...