Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

Dziękuję za miłe słowa Ty$ka

Wczoraj będąc na spacerze z Borysem (collak) Sara pierwszy raz wskakiwala do wody i to kilka razy! Sama z siebie! Oczywiście po zmoczeniu się przyszedł czas na ADHD i latanie w tę i z powrotem i tarzanie sie po piachu </3 Fotki kiedys tam wstawię  :P

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Uwielbiam rasowe spotkania... jakkolwiek snobistycznie to brzmi. Po prostu uważam, że nie ma nic piękniejszego jak fotki kilku przedstawicieli tej samej rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj nnaribus :) 

 

Oj szalała i to jak! Już można w końcu normalnie iść ćwiczyć, i szaleć, ale jeszcze ograniczam suczi. 

Wczoraj byłyśmy na 'spacerku' (trwał 5h) z Victorią, Agatą i Bazylem - 6miesięcznym szczylem w typie husky. Pomagamy pokazać mu, że ludzie nie są tacy źli i mam nadzieję, że po kilku spotkaniach (mieszkają one dość blisko nas) Sara, jak i szczyl sie ogarną, zaufają sobie i razem bd lecieć do ludzi (miasto, dworzec itp.) by oswajać Bazyla z ludźmi. Na blogu będzie szersza relacja :) 

 

Łapcie kilka fot ze spaceru, na resztę jeszcze czekam :) 

Bazylek <3

45581379575176078571.jpg43610708318108556078.jpg34239067938155629664.jpg88720031107705345940.jpg05161186421599875668.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Bazyl to prędzej mix malman z niewiadomo czym... nie wiem po kim on te uszy ma :p ale fajny. Trzymamy kciuki za socjalkę.

Kagańcujesz Sarę, niedobra Ty :p

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po kim, ale uszy ma tak zaokraglone, jak cao de fila da miguel ( jakos tak ta rasa szla xd)

Kagancuje, niestety. Ale coraz czesciej wraca bez!
Na piatkowym spacerze z Bazylem ( 2 ich spotkanie ) przez 3/4 drogi szla bez, tylko przy przywitaniu i na pierwszych 30-40 min spaceru miala, a spacer trwal dobra 4h :D

Link to comment
Share on other sites

Tak też może być xd
Jak Paula wyśle mi wszystkie foty z dzisiejszego dnia, wstawie :)

Napisze, ze suczi zadziwiła mnie, gdyż po przywitalnym obniuchaniu sie z Setusem, zaczeli sie bawic! 5 min, ale zawsze cos!

Musze czesciej puszczac Sare bez smyczy i kagana, na powitanie z Tutim <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...