Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

Ale moze tez byc, ze przez futro tyle waży, bo jednak tego futra trochu ma. Bo tak patrze na nia, i nie jest AŻ tak zle. Wszystko poszlo w tylek, a klata jej się powiększyła. Zmniejszylam jej do minimum smaczki - praca, to glownie na zabawki, i nagrode słowna. Mama juz na szczęście nie daje jej wieczorami ludzkiego żarcia (miala do tego tendence, ze codziennie dawala jej chleb z pasztetem). Sara tez od nikogo z domu nie dostaje juz jedzenia, bo wiedza ze tego nei chce i krzycze na nich z tego powodu xd :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zaraz po operacji futra nie straciła, tak idealnie na wakacje. W czerwcu jeszcze go miała normalnie, ale we wakacje to miała identycznie jak u Szanti. W tym okresie najbardziej wkurzały mnei jej portki, wyglądały okropnie i nei raz myślałam, by jej je podetnąć. Niedosyć, ze miała kilka kłaczków na portkach, to jeszcze każdy w inną strone, mimo czesania xd 

Link to comment
Share on other sites

Porobiłam jakies fotki portek i ogólnie całej sylwetki, ale może jutro, bądź jak pojde po karte wstawie xd 

A z Sary, owszem ładne dziecko, ale teraz ma małą głowę, przez futro ;p 

 

Widzę, że Szanti wyłysiała głównie na brzuchu i lekko na kryzie, bo portki ma podobne jak latem :) 

Ale widać również różnice w ilości futra. U Sary było tak, że portki wyglądały najgorzej, u Twojej suczy aż tak źle nie jest, jak u mojej było xd 

Szanti ogólnie ma dużo futra, co nie? Bo Sara ogólnie to nie ma za dużo tego futra, teraz, po 8 latach życia ma go najwięcej.

Link to comment
Share on other sites

A wiesz wydaje mi się, że Szanti ma mało futra :P

Kołtuny w ogóle się jej nie robią bo nie mają na czym :P

Latem wydawała mi się wiecznie za gruba, a teraz wydaje mi się za chuda a waga ciągle taka sama xD

Z brzucha wyliniała bo ją wygolili i z utęsknieniem czekam na odrośnięcie futra.

Ile twoja Sara waży ? Bo moja raz 19 raz 20.

Link to comment
Share on other sites

Przydałoby się, lecz nie mamy z kim. Z Setem nie biega, ponieważ nie potrafi się bawić z innymi psami, a teraz mimo, że się trochę ogarnęła i czasami jak jej szajba ogarnie to się zaczyna bawić, ale Setus się poddał i już nie zachęca. Z Nicolasem już nie chodzimy, więc jedynie sami jesteśmy. A Sara się nie oddala i nei biega jak szalona po całych polach niestety (albo stety :p) 

 

Magdabroy  zapraszam, zapraszam :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Teraz to gruba jest xd E na święta mam zamiar sobie pas sprawić i bd się odchudzać.

Na dniach wstawię foty i przyznam ze wyszły pięknie. Byłyśmy dzis,wraz z Paula i Setem na naszym rynku i pprobilysmy foty. Był to spacer głównie dla socjalu i fot. Więcej info bd na blogu w weekend, wtedy opiszę również nasz spacer, który ma odbyć się już we sobotę. We planie ma być 4 badz 5 psów + Sara, mecz wszystko może się zmienić. Będzie ciężko gdyż będzie tylko 1 samiec i reszta suk. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

DSC02071%252520%252528Kopiowanie%252529.

Gabson (super yorczi):

DSC02053%252520%252528Kopiowanie%252529.

Nico (Bad Boy z Klanu Łobuzów FCI Pinczer Miniaturowy):

DSC02116%252520%252528Kopiowanie%252529.

 

Dasza (Dasza z Puszczy Kozinieckiej Mały munsterlander):

DSC02091%252520%252528Kopiowanie%252529%

 

Nikon:

DSC02014%252520%252528Kopiowanie%252529.

 

Setus (Mignon Border Song Border collie):

DSC02184%252520%252528Kopiowanie%252529.

 

I króciutki filmik autorstwa Ali:

https://www.youtube.com/watch?v=4ketz4t-Q-E

Link to comment
Share on other sites

Też tak uważam :) 

Dziękuję :)

Mega zdziwiona byłam reakcjom ludzi, gdy szłam razem z Paulą. Ludzie się cieszyli, bo pies potrafi grzecznie siedzieć na miejscu. Najlepsza i tak byłą rozmowa dwóch kobiet:

1K: Zobacz, jakie fajne! Zrób sobie zdjęcie i wstaw na fb :P 

 

I mogę powiedzieć, że w porównianiu do pracy bordera, to kundel spisał się rewelacyjnie. Ale i tak są osoby, któe będą twierdzić, ze to border i tak będzie tym lepszym.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...