Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nie wiem, czy ktoś nas jeszcze pamięta, ale czas najwyższy na 'zimowe' sprzątanie, więc odkurzamy naszą galeryjkę.

 

Robimy postępy we fri. Według mnie jest o wiele lepiej niż było z miesiąc, dwa temu. 

Rozpisywać mi się nie chcę, co nieco możecie poczytać sobie na blogu (rzadko bywam, ale jednak :D

 

Na pierwszy ogien idą zdjęcia z 30  grudnia, większość autorstwa Ani (Dioranne), ale jest kilka moich, lecz jej aparatem robione.

67157722645858799173.jpg72975909353517381156.jpg20393508300345719818.jpg13526791592220292329.jpg87790339152014166761.jpg15123226413922002132.jpg05324251853388539288.jpg47354848379707348870.jpg13563111246833565677.jpg36463843637853845533.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ale ciekawy :) 

Ale od wiosny mamy zamiar się za dogtrekking wraz z Anią i Nico zabrać, ale fri pokochałam i na pewno przy nim zostało, zwlaszcza, że Sarze też sie podoba :)

 

 

Musze raz nagrać, jak Sara jara sie na widok fri podczas naszych wieczornych spacerów

Link to comment
Share on other sites

 

Ale od wiosny mamy zamiar się za dogtrekking wraz z Anią i Nico zabrać

 

Musze raz nagrać, jak Sara jara sie na widok fri podczas naszych wieczornych spacerów

No to nas wydałaś z tym dogtrekkingiem.  :P Od wiosny ostro ruszamy i będziemy dzielnie maszerować (w drodze powrotnej: turlać się, albo wlec się po czworakach) z naszymi psiskami.

 

Co do nagrania czegokolwiek wieczorem - życzę powodzenia przy tak słabym oświetleniu.  :D

Link to comment
Share on other sites

Nagram, nagram :) W weekend, jak Anię wyciągnę to może mi nagra, bo statyw jeszcze nie doszedł ;c

 

Na DT Ania mnie namówiła i stewierdziłam, czemu nie? Idealnie pasuje i domnie i do Sary, gdyz ja uwielbiam chodzić (z wracaniem jest już gorzej xD), a Sara to ona może chodzić, chodzić i jeszcze raz chodzić! 

Link to comment
Share on other sites

Nagram, nagram :) W weekend, jak Anię wyciągnę to może mi nagra, bo statyw jeszcze nie doszedł ;c

 

Na DT Ania mnie namówiła i stewierdziłam, czemu nie? Idealnie pasuje i domnie i do Sary, gdyz ja uwielbiam chodzić (z wracaniem jest już gorzej xD), a Sara to ona może chodzić, chodzić i jeszcze raz chodzić! 

W niedzielę nie powinno być problemów, żeby mnie wyciągnąć. W sobotę nieco gorzej z tym, bo p. Sylwia przyjeżdża (nie wiem o której...), więc nie bardzo raczej... Moglibyśmy pójść też od razu na samą Plazę i nakręcić co nieco do filmiku Młodego (głównie chodzi mi o to chodzenie po tych betonowych 'ławkach'). 

 

Tak na prawdę jeśli niedługo się ogarnę i będziemy posiadać jakiekolwiek szelki, to będziemy mogły powolutku zacząć to 'skubać'.  ;) Jeszcze nie na sto procent, bo czasu nie będzie pewnie tyle ile być powinno (chociaż w ferie...), ale gdzieś tam można by zacząć się ogarniać.

 

TyŚka szczerze? My tak po cichu liczymy, że w 2016 wszyscy (na czele z Panem Pinczerem) będziemy już na tyle ogarnięci, aby brać udział w jakichś zawodach, więc... Do roboty z tą organizacją. Ogranicz liczbę uczestników do dwóch, od razu zapisz nas i będzie idealnie!  :D

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem tylko czy się wyrobię z organizacją, ale mam nadzieję, że tak - już pomysły, gdzie możemy iść - są.
Co do ograniczenia liczby osób, hahaha, wiesz... nawet jak nie wyjdzie w 2016 organizacja pełną parą, to zapraszam do nas, mam gdzie przenocować ;) I będziemy sobie chodzić, zrobię Wam maraton marszowy po okolicy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...