Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Łojeja! Ale zakurzyłam galeryjke.  Od września uczę się w technikum, więc dla suczi mniej czasu, niestety. Przez to zrobiła sie z niej beczka. 

 

Wczoraj do Leszna wbiła Klaudia z Abi, i poszłyśmy na spacerek + doszły do nas Agata z Miką i Victoria z Nestorem. 

Jeżeli chce ktoś nas śledzić, to częściej (lecz i tak rzadko) pokazujemy się na fb https://www.facebook.com/szkockasara?ref=hl 

Łapajta fotki z wczoraj:

 

Jednorożcem być! 

DSC09229_v1_zps0vgsicvf.jpg

Babeczkowa królowa xd 

DSC09215_v1_zpsakxcl0e9.jpgDSC09209_v1_zpscdmqgocn.jpgDSC09203_v1_zps3fnsjzth.jpgDSC09194_v1_zpsxrq2b68v.jpgDSC09189_v1_zpspeucv9ew.jpgDSC09187_v1_zpsjnokexfw.jpgDSC09176_v1_zps2mh3vkzz.jpgDSC09221_v1_zpsuyrxmqhb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To i to xd Po sterylce na lato wylysiala mocno, a na zime sie mega ofutrzyla, co nie zmienia faktu ze przytyla xd ogolnie jest wielka xd i widac ze duzo przytyla, lecz nie az tak. Jak ja wazylam z dwa trzy tyg temu to operacji(maj) przytyla zaledwie 1,700 kg, lecz wszystko poszlo w klate i doopke :'D

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam i u siebie :D
Dzis bylysmy na fotkach z Setem i Paula, lecz wspolpraca psow byla masakryczna xd ale cos tam wyszlo xd Jak bd na kompie, to wstawie.

Kurde, potrzebuje psa na spacery, ktory nie zrezygnuje z zachecania Sary do zabawy, bo ona chce, lecz nie umie :( A Setu i Nico juz zrezygnowali...
Grupa spacerowa liczy ponad 140 czlonkow, a na spacer zero chetnych, ehh...

Link to comment
Share on other sites

No, i chce ja odchudzi , ale nie wiem jak xd mam zamiar zaczac jezdzic z nia rowerem, ale dopiero jak bd na polach, by byl i dobry grunt dla psa, a wiadomo, ze lepiej zalicza sie gleby na piachu, niż kostce/betonie xd

Fotki Paula robi swietne. Zeby moim.takie sie dalo, echh marzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...