Jump to content
Dogomania

Blacky za TM, Bilbo zostaje u nas!


Hope2

Recommended Posts

Siemanko chłopaki :) ! Jak tak patrzę na Wasz duet to chce mi się sparafrazować powiedzonko: "Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego"! Wprawdzie Zosieńki nikt nie zastąpi :( , ale Wy dobrze się staracie i baaardzo Was lubimy (wciąż nie mamy emotikonków i jak tu narysować :love you ? )

Link to comment
Share on other sites

No właśnie - niech Hopiak nie narzeka - wy się obaj pięknie mieścicie na fotelu przecież! :)

A błyszczycie się, jakby was kto.... zapastował!!!!! :megagrin:

Kresia-my to się staramy dorównać Hadesowi-łun to się świeci jak nie powiem co ;)

A co do mnie...to właśnie z tym ma Hopiak problem chyba największy-bo zadbany jestem, błyszczący,ząbki bieluśkie...kazała mnie odchudzić-odchudzili, kazała z ucholami porządek zrobić-zrobili, nakazała obrożę-dali (do Hopiaka przypędziłem bez...ale na szyjce ślad od obroży był)...nic złego mi nie robią, dbają jak mogą najlepiej...ino ja im czmycham jak tylko się odwrócą...

Bilbo zadziwiający?

Link to comment
Share on other sites

Siemanko chłopaki :) ! Jak tak patrzę na Wasz duet to chce mi się sparafrazować powiedzonko: "Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego"! Wprawdzie Zosieńki nikt nie zastąpi :( , ale Wy dobrze się staracie i baaardzo Was lubimy (wciąż nie mamy emotikonków i jak tu narysować :love you ? )

Sybi-o nas mówią,że dopiero w dwóch dajemy radę jak pół Zosi :hmmmm: 

emotki-my z przeglądarki google chrom korzystamy-i są, jak sie wciśnie tę zółtą uśmiechniętą buzię, widać je pod pisanym tekstem...ino nam czasem wyskakuje,że przekroczyliśmy dozwoloną ilość emotek

Blacky mądrujący się troszkę

Link to comment
Share on other sites

Kresia-my to się staramy dorównać Hadesowi-łun to się świeci jak nie powiem co ;)

A co do mnie...to właśnie z tym ma Hopiak problem chyba największy-bo zadbany jestem, błyszczący,ząbki bieluśkie...kazała mnie odchudzić-odchudzili, kazała z ucholami porządek zrobić-zrobili, nakazała obrożę-dali (do Hopiaka przypędziłem bez...ale na szyjce ślad od obroży był)...nic złego mi nie robią, dbają jak mogą najlepiej...ino ja im czmycham jak tylko się odwrócą...

Bilbo zadziwiający?

 

Jakby tu rzec?... Są domki dobre i... jeszcze lepsze. Psiątka swój rozumek mają i chcą do tych najlepszych. Nasz Lesio coś o tym wie ;)

Link to comment
Share on other sites

chiba tak jest...my od rana słyszymy dobre wiadomości-że pies co to od chyba pół roku biega wkoło wsi został przygarnięty, przez Pana, co to piesów...za bardzo nie lubi :D Pan mów-goniłem dziada-a on wracał...nie było go dzień, dwa-i wracał...to co miałem robić?miałem jednego psa-mam dwa...i też dobrze jest :)

Chłopaki na śnieg czekają...jamnicze tarza się w oszronionej trawie-a ja szczękam ząbkami i na lato czekam

Blacky zmarzluch

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Cześć chłopaki!

Trochę chorowałem,ale czuję się lepiej to do Was zaglądam.Zimno i dlatego najlepiej lubię sobie spać.Duża mówi,że ma niedżwiedzia a chciała psa...Duży stwierdził,że jeszcze trochę a zapadnę w sen zimowy..Czekam z utęsknieniem,aż lato wróci..

Łapa chłopaki!

Rufusik-susełek

Link to comment
Share on other sites

Blekuś, jak ja Cię rozumiem z tym latem. Ja - Krecha - i caaaaalutka nasza reszta, z Nutusią na czele! :)

Widzisz...a u mnie prawie same wariaty, co to im się zimnica podoba...Bilbo nie lubi jak deszcz pada-wtedy trzeba go na rączkach wynosić, stawiać daleko od domu na ziemi-i wtedy on pędzi do domu...tylko,że nie ma czasu zrobić co trzeba :mdleje: 

Blacky nawet jak ziąb to wiedzący po co się z domu wychodzi

Link to comment
Share on other sites

Cześć chłopaki!

Trochę chorowałem,ale czuję się lepiej to do Was zaglądam.Zimno i dlatego najlepiej lubię sobie spać.Duża mówi,że ma niedżwiedzia a chciała psa...Duży stwierdził,że jeszcze trochę a zapadnę w sen zimowy..Czekam z utęsknieniem,aż lato wróci..

Łapa chłopaki!

Rufusik-susełek

Rufusik....martwiliśmy się o Ciebie chopie baardzo...a człowieki coś z tymi niedźwiedziami maja-u nas Tolo jest niedźwiadkiem ;)

My dzisiaj też chrapiemy-na dworze deszcz, wiatr-bleee

 

Za to powiem Ci,że dzisiaj Hopiak dzwoniła do tych od prądu, bo jej rachunek Hades zjadł i ona zawsze czeka na monit...a w tym miesiącu się nie doczekała-no to dzwoni i mówi jak na spowiedzi...a Pan Konsultant, to chyba monitor ze śmiechu zapluł...

Bilbo zmarzlaczek chrapiący

 

ps. Ciocia ulv ostatnio słyszała jak śpiewam :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Hej!

Baby górą?Wiadomo-roboty nie przerobisz,baby nie przegadasz..tfu-chciałem rzec-baby nie przeszczekasz...Taką jedną chciałem przeszczekać to aż zachrypłem...Malwinę wogóle trudno zakrzyczeć..Choć i prawdę jest to,że światem rządzą faceci,a nimi kobiety...

A o mnie chłopaki się nie martwcie raczej o dużą,bo ona się strasznie przejmuje-taki typ,a raczej chyba typkowa?

Rufusik-filozoficznie dziś usposobiony

Link to comment
Share on other sites

Rufusiku, to będziem się martwic i o Ciebie i o Twoją Pancię, co? cmoknij Ją od nas, szczęściarzu :)

 

A co do rządzenia-to nie sprawiedliwość z tym jest wielka-u nas przewaga chopów-nas czterech, TZ, Sebek-i kurna zgadnijcie kto tu jest Alfa? b-a-b-a! aż się wstyd przyznać :(

 

No i jak se rządzi-to my musimy słuchać-a ona teraz dużo czasu w kuchni siedzi i tam taaak pachnie-że hej! a my co? my musimy iść do drugiego pokoju-bo że niby kradzieje jesteśmy-wrrrrrrrrrrrrrrr

 

I jeszcze szybko Wam szczeknę,że Sebek miał dzisiaj zaszczyt wielgaśny-był pomocnikiem Mikołaja i zaniósł drobny upominek takiej jednej staruszce-ze szkoły go oddelegowali, bo Pani to kombatantka jest. (wstyd-że Hopiak nie wiedziała ;) )

a- i jamniczemu w nocy odbiło-darł ryjka jak goopek od 1 w nocy do 6 rano-bo TAK! Hopiak latała z nim na dwór (bo może chce?)-my też mieliśmy dodatkowe wyjścia-jedni korzystali, inni nie...niskopodwoziowy o 5.30 zrobił koo, a o 6.15 padł jak kawka...i wstał łaskawie wieczorem...

 

Blacky zmęczony śpiewem Bilbusia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...