Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czapla, jak wygnanie- to najlepiej w Rzeszowie:lol:
Wczoraj byliśmy z Amcia u weta:shake: , oj biedna ta moja staruszka, ma stan zapalny sutek i bełno guzów , które zaczęły ostatnio rosnać prawdopodobnie ma cysty, ale wet nie bardzo chce ją ciąć, bo wiadomo- wiekowa pani.
Ciągle ma jakies uczulenie, dostała wczoraj zastrzyk i tabletki na później, ale gryzie sie po brzuszku dalej, może troszkę mniej, ale jednak, oj martwię sie o nią, chociaz ogólnie jest w dobrej kondycji.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Czapla albo do Wroclawia:cool3:
Zebra jak jest w doberj kondycji to sie ciesz! to jest najwazniejsze, a ja z mlodym musze podjechac do weta bo cos mi wczorak kulal, biegal rano ze mna 3godziny i wieczorem trening, wiec mial troche ruchu, ale nie powinien kulec! chce mu zrobic zdjecia na dysplazje tak na wszelki wypadek, bo jednak troche trenujemy, a czytalam ze teriery w sumie sa od niej wolne, jednak czasem lokciowa sie moze pojawic, wole sprawdzic!

Link to comment
Share on other sites

Jacy wszyscy chetni na przygarniecie czaplowej sfory!:lol: Dobrze wiedziec w razie, gdy zajdzie potrzeba:razz: Jesdnak sadze, ze nie jestescie do konca swiadomi co znacza dodatkowe trzy kerraki w domu, o mojej skromnej osobie nawet nie wspomne:cool3:

Link to comment
Share on other sites

A ja dzis siedze w robocie do 18-ej:placz:
Wczoraj pracowalam nad futrami TuathaDei - kerrakowa Celta tak dla ucieszenia oczu, a pszeniczna Britke na wystawe legionowska - no i nieskromnie powiem, ze chyba wyszla mi calkiem niezle, bo dostalam wiadomosc, ze NSwR,CWC,BOB dla Britki! Dodam, ze tym zakonczyla dorosly championat:multi:
[SIZE=3]TUATHADEA - GRATULACJE!!!:multi: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Taaaaaa cale szczescie, ze taki dlugasny dyzur nie zdarza sie za czesto:razz: , a zazdroscic to nie wiem czy masz czego hmmm, zwierzaki sa dosc nieprzewidywalne i jesli ma sie cos wydarzyc, to bedzie to na pewno sobota lub niedziela np dzis - samiec zyrafy w nocy pracowal silnie nad drzwiami i rano jak przyszlismy, to ledwo co wisialy:shake: - zalamalam rece i wezwalam ekipe techniczna ufff na szczescie zdazylismy zanim stala sie jakas tragedia, z milych rzeczy - urodzily sie koniki morskie:multi: (narodziny tez zazwyczaj sa w weekend), bardzo sie z nich ciesze, to niezwykle i fascynujace rybki - wiecie, ze u nich to facet chodzi w ciazy?

Marta - przyjezdzasz na zawody do Plocka?
Dobra, ide obejsc wlosci:lol:

Link to comment
Share on other sites

Czapla ja zawsze w zoo chcialam pracowac, a macie jakies czlekoksztaltne? koniki morskie sie urodziliy to super!!!!!
nie wiem jeszcze czy przyjezdzam, a jakies noclegi niedrogie sa? chyba pokazow nie bedzie to wzielabym TZ i bysmy na dwa dni przyjechali, a chcialabym jeszcze zoo zobaczyc bo gdzie nie jade to zawsze wstepuje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']... z milych rzeczy - urodzily sie koniki morskie:multi: (narodziny tez zazwyczaj sa w weekend), bardzo sie z nich ciesze, to niezwykle i fascynujace rybki - wiecie, ze u nich to facet chodzi w ciazy?
[/quote] Wiemy :lol: :cool3:

[B]TuathaDea[/B] gratulacje :klacz: :klacz: :klacz: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

obiecane kerry z Ostravy
Psy
klasa mlodziezy
Bhelliom Belmondo Ontario
Kerrydom Court Hardy

klasa posrednia
Bart z Krepelnika

klasa otwarta
Ares Kerry Avi Arges
Edbrios BLue Ivanhoe

klasa championow
Derrymore Aillill Best

Suki
klasa posrednioa
Edbrios Bohemian Rhapsody

klasa otwarta
Quincy Braudag

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Nitencja:multi: (a juz myslalam, ze o mnie zapomnialas;) )
Jak sie patrzy na stawke, to az zal, ze czlowieka nie bylo...z checia bym sobie poogladala ehhh

Marta - o tanich noclegach to nie wiem - jakos nie sypiam w hotelach we wlasnym miescie:lol:
Ja jeszcze do konca nie wiem, jak to bedzie, bo mam piekielny dyzur 1.05:angryy: , postaram sie go pozbyc jakos, ale jest to dlugi weekend i nie wiem czy mi sie uda. Jesli mi sie uda, to zglosze chyba tylko Niuniasa do zerowek. Lucys biegala juz w "1", wiec nie pobiegnie w zerowkach, a na jedynki jej nie puszcze, bo nic nie trenujemy.
Zasadniczo, wiesz, u mnie jest pokoj goscinny - zadne tam luksusy, ale lozko stoi, tylko trzeba by uwazac, zeby sie chopaki twarza w twarz nie spotkali, bo draka gotowa:razz: No zobaczymy, jak mi sie jakos wyklaruje z tym dyzurem, to dam znac.
A! no i po zoo tez Was moge oprowadzic - no trudno:lol: ;)

Zadziorny - mi tam sie ten pomysl Matki Natury bardzo podoba:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nitencja- ja równiez bardzo dziękuję, mnie niestety nie udało się pojechać, a miałam w planach i teraz bardzo bardzo załuję, bo była wystawiana siostra Queen :-( .
A może jakieś widziałaś i cos o wynikach wiesz?

Link to comment
Share on other sites

Aha, Marta - tak starsznie nie licz na oprowadzanie po ZOO, nam tez Czapla obiecała i co- zachorowała akurat wtedy:mad: jak my przyjechaliśmy, ale co do gościnnosci- to polecam, zawsze u niej miło i przyjemnie i jakos bardziej lubie jej kran w kuchni niz swój:evil_lol: .
A psy poprostu kochają gości:lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, ja to zakrecona jestem, te zawody sa przeciez 6-7 maj...:oops: cos mi sie poprzestawialo...co prawda 6 mam pracujaca sobote, ale to raczej uda mi sie wziac urlop:p
Nawet mnie to mocno cieszy, bo zdazymy troche potrenowac i moze nie pokarze sie z ostatnim glabem:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ot i hotel "U czapli" zareklamowany:lol: - no ja nie wiem czy to jest zgodne z zasadami tego forum;) :lol:
Zebra - dobrze wiesz, ze jakby dalo rade, to bysmy polezli do tego zoo - choc zupelnie nie rozumiem jak mozna chciec isc na spacer po plockim zoo:shake: ;)

Link to comment
Share on other sites

:multi: Czapla z checia bym przyjechala, jesli nie masz nic przeciwko, chlopakow sie rozdzieli i powinno byc ok, ale ja bym musiala juz w piatek wyjechac:oops: jesli to dla Ciebie problem by sie tak zwalac to jakbys cos o w miare tanich pokojach slyszala to daj znac,
do kiedy sa zgloszenia? juz musze sie nastawic:lol: moze nie bedzie to pokazowy wystep, ale warto sprobowac
ja bardzo bym chciala zoo zobaczyc, mam nadzieje ze jest lepsze niz wroclawskie(cicho nic nie mowilam)
no chyba sie troszke napalilam na te zawody, a teraz w piatek jedziemy znowu do Czech, swieta ale czesi ich nie maja wiec zawody sa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...