Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 4.05.2023 o 19:01, elik napisał:

Jak będzie tekst to mogę ogłosić sunię na Kraków. Tylko te zdjęcia takie mało atrakcyjne są. Lepiej byłoby mniej, ale w innej scenerii, nie w tych suchych trawach.

Dziękuję bardzo, napisałam taki tekst :

https://www.olx.pl/d/oferta/mala-niesmiala-lilka-szuka-spokojnego-domu-CID103-IDUoQrl.html?bs=olx_pro_listing

nie mam ręki do ogłoszeń, ale wszystkie podstawowe informacje o suni są, a co do zdjęć to Lola jest trudną modelką, cud że takie są, umordowała p. Ewę bo jak niektórzy celebryci, jak ognia unika aparatu 🙂  ale coś da się wybrać ...  

 

Dnia 4.05.2023 o 19:46, Tyśka) napisał:

Ogłoszę. Może na Myślenice. Nie ma sensu robić kilku ogłoszeń na Kraków. Mnie zdjęcia się podobają. Postaram się olx zrobić dziś albo jutro.

Dziękuję bardzo. Może nie wszystkie, ale niektóre zdjecia są ładne, takie autentyczne, niepozowane - po prostu Lola 🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2023 o 15:49, elik napisał:

Widzę, że wykorzystałaś do ogłoszenia dwa takie same zdjęcia co ja. Z racji, że i opis ten sam to proszę Cie, podmień te zdjęcia użyte przez nas obie na jakieś inne. Nie chcę, aby olx usunal mi konto jak ellig, mam za dużo ogłoszeń na swoim koncie (54), żeby później to przenosić na nowe konto.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Dnia 7.10.2022 o 10:29, limonka80 napisał:

pozostaje na koncie psiaków 2370,43 zł.

Za pobyt Loli w maju zapłaciłam z funduszy zebranych na psiaki Basi : 31 dni x 11 zł = 341 zł

Wyróżniłam też ogłoszenie - 24,99, zł wejść jest sporo, ale na razie żadnego pobrania telefonu ...

 stan konta na 7.10.22r.                    +  2370,43 zł

opłata za maj 23r.                               - 341 zł

wyróżnienie ogłoszenia                       - 24,99 zł

stan konta na 05.06.2023r.  :        + 2004,44 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2023 o 23:20, Poker napisał:

Ciekawe co z  jej psami. Czy rodzina dała radę się zaopiekować.

Nie mam kontaktu z Ewą, córką Basi, ale jestem pewna że psy które żyją są pod jej opieką.

Z tego co pamiętam, z pięciu piesków które miała gdy się poznałyśmy, dwa umarły jeszcze za życia Basi, a kolejne dwa były schorowanymi staruszkami, w miarę młoda była tylko Cookie ... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2023 o 15:09, limonka80 napisał:

Byłam na grobie Basi, zapaliłam światełko od nas ...

Bożenko, gdy będziesz szła do Basi następnym razem, bardzo Cie proszę kup duży znicz i kilka kwiatków także ode mnie. Zwrócę kasę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

Za utrzymanie Lolci w czerwcu zapłaciła Figunia, bardzo dziękuję za wspieranie małej 😘 

Myślałam, że Lola szybko znajdzie dom, lub chociaż będzie nią zainteresowanie, ale nic, ani jednego telefonu ...

Poproszę o  nowe zdjęcia suni, zobaczymy może tym razem kogoś zauroczy.   

25 .06. Lolcia została zaszczepiona na wściekliznę, wyróżniłam też jej ogłoszenie na kolejny miesiąc i te koszty pokryłam z pieniędzy po Basi .

szczepienie Loli 1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2023 o 15:07, limonka80 napisał:

stan konta na 05.06.2023r.  :        + 2004,44 zł

szczepienie wścieklizna              -  60 zł

wyróznienie ogłoszenia               -  25 zł

stan konta na 04.07.2023r.     + 1919,44 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam nowe zdjęcia Loli gdyby ktoś z ogłaszających chciał podmienić...

Ja w swoim podmieniłam, tych które wykorzystałam już tutaj nie wklejam. Może wreszcie komuś wpadnie w oko, bo do tej pory, mimo że ma kilka ogłoszeń, w tym moje które jest cały czas wyróżnione nie było ani jednego zapytania ...

Mała bardzo lubi spacery, kiedy widzi smycz to tańczy i śpiewa 😀

Niestety dalej strasznie boi się obcych ludzi i nowych sytuacji, nie lubi też aparatu, stąd na wszystkich zdjęciach ma poważną minę.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...