Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

:saeek:[quote name='jonQuilla']trufle są ponoć dobre ;)[/QUOTE]
i świnie ich szukają...czyż nie??:hmmmm:


Powiem Wam,że ze względu na chorobę postanowiłam wypocząć,nie wysilać się intelektualnie...zakupiłam więc wczoraj: Show,Party,Flesz,Grazia i Harper's Baaazar.:nerwy::shocked!:Ponieważ interesuję się modą to sobie pooglądałam,wszystko fajnie....
HP magazyn luksusowy,dopiero przeniesiony na rynek rodzimy,ponad 11zyla.Niemalże sama moda i to z górnej półki.Ciekawe czy przyjmie się na rynku Polskim.
Wszakże chyba w Polsce ubogo z targetem dla torebek wartych średnio 20tyś.

To ja już wolę Grazię czy Flesz za 2 zł. Trendy w modzie te same,tylko jakby propozycje tansze i mniej przygnębiające:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Szacunek, mnie męczy oglądanie gazet modowych. W pracy kumpela to czyta, przegląda i zostawia więc czasem na nocce z nudy wezmę jakąś do rączek ale kończy się tym że w pewnym momencie zaczynam po niej gryzmolić :evil_lol:
Swoją drogą mnie zadziwia to że baby są w stanie wydać właśnie takie 20tys. na torebkę markową, często brzydką ale z widocznym logiem rzecz jasna. Akurat uwielbiam wszelkiego rodzaju torebeczki i torby...zawsze w sklepie spędzam mnóstwo czasu przy nich i można dostać na prawdę świetne i ładniejsze torby w zwykłych sieciówkach za fajne pieniądze. Ostatnio zrobiłam porządek w swoich torbach i sporo wyrzuciłam z bolącym sercem, kilka też dałam siostrze. Bo zazwyczaj i tak oczywiście chodzę tylko z jedną i tą samą wszędzie prawie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie nie lubie torebek,ciuchów i butów kupuję dużo bo lubię być zgodnie z trendami i jak coś wchodzi do mody to muszę to mieć.Może nie zawsze obkupię się zaraz w sukienki,bluzki i spodnie w cętki,ale...choć detal.:)Żebyście widziały moją szafę...a w zasadzie już 3:roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

ja tam nigdy nie przywiązywałam do mody uwagi , dla mnie najważniejsze , ze wygodne ...moda mnie śmieszy ...bo komuś się usra że coś jest trendy i gawiedź woła ...tak tak to jest the best ... najważniejsze ubierać to co komu leży a nie to co wisi w sklepie bo niby ,,modne ,,

Link to comment
Share on other sites

Mnie się podobają niektóre modowe trendy ale w większości nie widzę siebie w czymś takim. Lubię ubierać się wygodnie, swobodnie i nie lubię się stroić chociaż ostatnimi czasy przeglądając swoją szafę widzę zmianę w moim stylu ubierania. Nie ma już bluz z kapturem w ilościach przemysłowych, nie ma workowatych spodni i tak dalej.
Nie lubię chodzić na zakupy bo nie mam na tyle kasiory żeby sobie co chwilę móc kupić coś co mi wpadnie w oko także wybrałam najprostsze rozwiązanie i nie kuszę oka...idę jak już na prawdę coś jest mi potrzebne.

Ah... zamówiłam sobie w niedzielę na allegro kilka kolorów filcu, agrafki do broszek i będę tworzyć :diabloti: ciekawe co wyjdzie, szczególnie z broszek. Bo chcę jeszcze etui na telefon zrobić ale to będzie dość proste. No i się zastanawiam czy dobry filc kupiłam, wydaje mi się że może być zbyt cienki (1mm). Mam ciut nadziei że dzisiaj się dostarczy do mnie moje zamówionko i że będę mogła podłubać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

świetny bucik, zresztą ja bywam na Twoim blogu dość regularnie...lubię poczytać, pooglądać i dawałaś kiedyś fotę takich białych botków z czerwoną kokardką, ja pierdziele no cudo! :loveu: z tym że właśnie...zupełnie nie widzę siebie w takich butach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']to za ten śnieg za oknem :hmmmm:[/QUOTE]

O śniegu nic nie wspominaj :roll: Już mam go serdecznie dość.
Co chwile sypie...raz mocniej, raz lżej ale nie pozwala o sobie zapomnieć :mad: W dodatku jest lekki plus i wszystko jest mokre i obleśne...fuj!

[quote name='diabelkowa']obciac mu jajka[/QUOTE]

:evil_lol: przydałoby się ale wolę łeb mu obciąć... nie trzeba być aż tak precyzyjnym ;)

[quote name='FredziaFredzia']Pasztecik z królika mniam, mniam :diabloti:[/QUOTE]

zapraszam :)
Ty nawet nie wiesz jaką mi niespodziewajkę sprawiłaś na fejsie... jakiś czas temu Cię szukałam ale nie wiedziałam jak się zowiesz więc w końcu odpuściłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...