Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]
dobrej nocki Córciu :loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dziękuję była dobra :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='zuzolandia'][B][I]a tam spac bedziecie hihihihi

prawde powiedziawszy juz dawno bym spała ale mam bóle brzucha i sie mecze jakis jajnik czy inkszy dziw ..mam nadzieje ze do rana przejdą ...[/I][/B][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
dawaj to bolące dziwadło :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Cześć ma [B][URL="http://www.dogomania.../members/41453-jonQuilla"][B]jonQuillo :)
[/B][/URL][/B][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć ma Izabelo :)
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Magda25']U was też tak gorąco?[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Oj tak, żar z nieba się leje od dłuższego już czasu.[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::loveu:

Pogodę mieliśmy rewelacyjną przez dłuższy czas ale dziś od rana zanosiło się na deszcz aż w końcu lunęło, teraz nie pada ale zapewne jeszcze będzie. W sumie to dobrze bo powietrze było tak ciężkie że nie szło wytrzymać. Zaraz idę z Salsą na spacer pooddychać świeżym podeszczowym powietrzem.
Od razu mówię że zdjęć nie będzie :eviltong: Lustro pożyczyłam siostrze a nie wiem gdzie mam ładowarkę do baterii od kompaktu.

Swoją drogą jeśli dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu wybiorę się na Hel i wtedy pewnie będzie dużo morskich zdjęć :diabloti: No chyba że mam chorobę morską i spędzę cały rejs z głową za burtą a po zejściu na ląd nie będzie mi się chciało żyć. :evil_lol:


[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]

Swoją drogą jeśli dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu wybiorę się na Hel i wtedy pewnie będzie dużo morskich zdjęć :diabloti: No chyba że mam chorobę morską i spędzę cały rejs z głową za burtą a po zejściu na ląd nie będzie mi się chciało żyć. :evil_lol:


[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Super, dobrze się Wam powodzi;)

Miłego popołudnia i spaceru!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]u nas leje jak z cebra .....adidaski mi zamokły i chlupią :([/B][/COLOR][/QUOTE]

u nas cały dzień padało :/ ale w końcu musiałam wyjść z domku i adidaski też mi chlupią ;( a miałam kupić sobie gumowce :D i jeszcze tego nie zrobiłam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::loveu:
Znów tylko na chwilkę przyszłam :eviltong:
Wczoraj i mi adidaski zmokły i chlupały :evil_lol: deszcz nas złapał gdy byłyśmy na polanie :)

Dzisiaj za to mamy rewelacyjną pogodę, słońce świeci ale wiatr wieje i jest takie rześkie powietrze. Wybrałam się więc z Salsą na kilkugodzinny spacer aż się do domu nie chciało wracać.
Zdjęć nie mam oczywiście bo nadal aparaty poza zasięgiem :eviltong::eviltong:

pozdrawiam :loveu:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::loveu:
Zdjęć nie mam oczywiście bo nadal aparaty poza zasięgiem :eviltong::eviltong:

pozdrawiam :loveu:
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Oczywiście. Typowe... Czy można to gdzieś zgłosić ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Oczywiście. Typowe... Czy można to gdzieś zgłosić ???[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]możesz pisemne zażalenie złożyć do władzy rodzicielskiej w tym przypadku do mojej mamy coby zasięgnęła odpowiednich środków, które skłonią moją siostrę do tego aby zwróciła mi mój aparat bo mnie zlewa :evil_lol:
w przypadku kompaktu będzie troszkę gorzej bo nikt nie wie kto stoi za zapodzianiem ładowarki, ostatnio widziana była w szufladzie u mnie w pokoju aczkolwiek od tamtej pory minęło sporo czasu i siostrzenica grzebała w tej szufladzie więc może gdzieś wyniosła ale to nie jest pewna informacja, takie tylko domysły[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']No wlasnie cos sie zmienia pogoda, u nas od 2 dni wieje i widac ze czeka nas zmiana - z tego co widze ma byc chlodniej ok 20 i czasami padac. lepiej dla zwierzat, roslin i ludzi - nie kazdy toleruje upaly :)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja tam toleruję upały ale lubię jak po takich upałach przyjdzie kilka chłodniejszych dni żeby troszkę odsapnąć od tego skwaru :)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Aleksandra:)']u nas na szczęście pogoda jak na razie bez żadnych niespodzianek :)
jak na dwór nie wychodzicie w taką pogodę to może i więcej fotek będzie ? :)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wychodzimy na dwór, w zasadzie mało teraz jesteśmy w domu ale tak jak pisałam już wcześniej...nie mam aparatu chwilowo :eviltong:





***
Dzisiaj się nażarłam strachu i dziękuję że mam takiego psa co to nie przepada za obcymi :roll:
Poszłam do znajomego na mecz, Salsę zabrałam ze sobą bo nie miałam z kim jej zostawić w domu. Wracaliśmy w kilka osób ale po drodze się wykruszali powoli wszyscy aż zostałyśmy same z kumpelą ale w końcu i my musiałyśmy się rozdzielić. Zaraz po tym jak skręciłam w swoją stronę podbiegł do mnie jakiś nawalony koleś, Salsa się wystraszyła i rzuciła się na typa więc odskoczył momentalnie na bezpieczną odległość ale lazł za mną idiota i cały czas coś gadał. Gdy dochodziłam do domu i musiałam skręcić w ciemne podwórko to już w ogóle byłam posrana więc poluzowałam na max smycz i gdy koleś się zbliżył Salsa go ugryzła po czym szarpnęłam ją i pędem pobiegłyśmy przez podwórko do domu.
Już nie chcę żeby mój pies był potulny i grzeczny, kocham ją za to że jest wredna i nieobliczalna, że nie lubi i nie ufa obcym.
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...