Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Izabela124.'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01375640x480.jpg?t=1278072511[/URL] smacznego :p

[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01433640x480.jpg?t=1278072835[/URL] nudzi mnie już to wszystko:lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]szczególnie to że Teodor je warzywa a jej nie wolno do niego podejść :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Aga&Ganja']Dzień dobry kochasiu! :-)
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01388640x480.jpg?t=1278072514[/URL]

Dzień dobry moja piękna! :loveu:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01442640x480.jpg?t=1278072835[/URL]

Dzień dobry ... :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witaj :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agaga21'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01442640x480.jpg?t=1278072835[/URL]
to wyszło świetnie![/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dziękować :)
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Kaja10014'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01347640x480.jpg?t=1278072355[/URL]
jaki słodki:loveu:

[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01354640x480.jpg?t=1278072356[/URL]
urocza Salsa:loveu:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dziękujemy :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Shel']Ale słodziaaki :loveu:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:cool3::cool3: no ba[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']Lubi rzodkiewke? wiem ze korzen moze draznik przelyk krolika ale liscie sa lubiane :) nie slyszalam jeszcze zeby ktorys jadl sama rzodkiewke :D[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]To w takim razie nie tylko słyszysz ale też widzisz królika jedzącego rzodkiewkę :cool3:
Teodor bardzo lubi całe to warzywo. Korzeń był jednym z pierwszych warzyw wprowadzanych przeze mnie do diety Teodora i na początku nie bardzo mu smakował, zostawiał go w misce i zjadał dopiero w nocy jak nic innego świeżego już nie było do jedzenia. Teraz już zjada od razu bo to żarłok.
Nie je np. papryki, która czytałam jest dość chętnie jedzonym warzywem przez króliki ale za to nie gardzi pieczarkami, które z kolei nie cieszą się zbyt dużą sympatią wśród uszatych, też lubi bardzo cytrusy (najchętniej mandarynki i pomarańcze ale grejfruty oraz cytrynę też zjadł jak mu dałam).[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Ganja']Twoje GG ktoś mi zjadł... :([/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
sama zjadłaś pewnie głodomorze :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']No wlasnie peppar lubi papryke :D[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:razz: ostry chłopak z niego[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Aleksandra:)'][URL="http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01354640x480.jpg?t=1278072356"]http://i687.photobucket.com/albums/v...g?t=1278072356[/URL]
haha na tym zdjęciu Salsa wszystkie pazurki w innych kolorach:roflt::roflt:
super fotki robisz ;)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a w tylnych łapkach ma białe pazurki :razz:
widać lubi takie kombinacje

dziękuję, miło że się podobają :)
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_1982']Widac ze Teodorkowi rzodkiewka smakowała. A Salsa jak prawdziwa kobieta - 'polakierowane' pazury - tylko dlaczego każdy inny? ;)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a tego to już nie wiem, musiałabyś jej się zapytać :)
może lubi szokować :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Izabela124.']Jaki masz ładny nowy bannerek :)[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
a dziękuję ;)
avatara nie mogę dodać :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01354640x480.jpg?t=1278072356[/URL]
aaaaaa ten wzrok :loveu: :loveu: :loveu: Pazurki wymiatają. :cool3:

ja nie widzę bannerka. :shake:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
pazurki trzeba obciąć a jakoś zawsze zapominam :evil_lol:

:roll: nie wiem czemu, coś się chrzani...beznadzieja[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']Niech się polansuje chwile dziewucha. :diabloti:

Ja za to nie mogę wstawić avataru. Nie mam pojęcia co się dzieje. :shake: :angryy:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]też nie mogę i napisałam wiadomość do Admina z prośbą aby umieścił avatar tam gdzie jego miejsce więc zobaczymy




***
Dziś miałam "fajną" pobudkę o 5 rano :roll:
Obudził mnie niesamowity smród spalenizny a w pokoju było mnóstwo dymu. Wystraszyłam się że coś u nas w domu się pali, wylazłam od siebie z pokoju i w kuchni już stała starszyzna wyglądając przez okno co się dzieje. W końcu poleźliśmy na balkon żeby sprawdzić czy dach się nie pali (kiedyś tak już było więc wyczuleni na tym punkcie wszyscy są) ale na szczęście się okazało że jakiś kretyn na podwórku klatkę dalej pali jakieś śmieci i gałęzie orzecha włoskiego :splat:kretyn.......któryś z sąsiadów musiał zadzwonić na policje bo zaraz w sumie przyjechała. [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No to widzę, że nie tylko u mnie na osiedlu ludzie sie nudzą i podpalają co im w łapy wpadnie. W zeszłym tygodniu, w piątek, podpalili tapczan, który ktoś wyniósł i postawił (oparł) o klatkę schodową przy śmietniku. Zajął sie nasz blok, a dokładniej ocieplenie bloku - taka gąbka. Fajczyło sie cudnie, paliło się do 4 piętra. Straż zrywała blachę i gasiła tą piankę, bo chata by nam sie spaliła (mieszkamy na 7 piętrze). Dymaka i smród nieprzeciętne.
Ludzie to mają pomysły, od upału im się w głowach przestawia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]współczuje smrodu i takiej pobudki [/B][/COLOR][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
na klatce schodowej to do teraz jeszcze wali :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Kashdog']No to przyjemnie Ci się dzień zaczął :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bardzo, uwielbiam takie pobudki :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='deer_1987']wiem ze inna osoba chciala wlasnie zmienic avatar i teraz tez dodac nie moze...[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]z tego co słyszałam to sporo osób ma ten problem[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Magda25']No to widzę, że nie tylko u mnie na osiedlu ludzie sie nudzą i podpalają co im w łapy wpadnie. W zeszłym tygodniu, w piątek, podpalili tapczan, który ktoś wyniósł i postawił (oparł) o klatkę schodową przy śmietniku. Zajął sie nasz blok, a dokładniej ocieplenie bloku - taka gąbka. Fajczyło sie cudnie, paliło się do 4 piętra. Straż zrywała blachę i gasiła tą piankę, bo chata by nam sie spaliła (mieszkamy na 7 piętrze). Dymaka i smród nieprzeciętne.
Ludzie to mają pomysły, od upału im się w głowach przestawia.[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Piromania się szerzy :shake: Nie wiem co fajnego jest w podpalaniu różnego rodzaju śmieci. Jakiś czas temu dzieciaki ode mnie z podwórka (w wieku gim.) znalezły sobie zabawę polegającą właśnie na paleniu różnych rzeczy znalezionych na śmietniku a co najlepsze to rodzice widzieli i nie reagowali nawet. Jakby któryś bachor był mój to jakbym pizła przez ten głupi łeb to by odechciało mu się z domu wychodzić. [/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[COLOR=olive][FONT=Georgia][/FONT][/COLOR]

[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Piromania się szerzy :shake: Nie wiem co fajnego jest w podpalaniu różnego rodzaju śmieci. Jakiś czas temu dzieciaki ode mnie z podwórka (w wieku gim.) znalezły sobie zabawę polegającą właśnie na paleniu różnych rzeczy znalezionych na śmietniku a co najlepsze to rodzice widzieli i nie reagowali nawet. Jakby któryś bachor był mój to jakbym pizła przez ten głupi łeb to by odechciało mu się z domu wychodzić. [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

...różne są zboczenia:diabloti:, a ludzie zachowuja sie od pewnego czasu tak, jakby nie mieli rozumu.....:mad:

Cześć Wam:p

Link to comment
Share on other sites

Ja też avatara nie mogę zmienić ........

A co do podpalenia, To u nas w bloku jakies 4-5 lat temu blok się palił, złapali tego co to zrobił i już od tamtej pory nie było takiej sytuacji .
Za to ostatnio 3-4 dni temu sąsiadka puka do mieszkania i mówi ' Pomóżcie bo coś się u mnie w mieszkaniu pali'
No to poszłyśmy zobaczyć co i jak, wezwaliśmy pogotowie gazowe i okazało się, że bojler się zepsuł, gdzieś były plastykowe kolanka i najprawdopodobniej jakby nikt nie zareagował blok mógłby wybuchnąć ................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']...różne są zboczenia:diabloti:, a ludzie zachowuja sie od pewnego czasu tak, jakby nie mieli rozumu.....:mad:

Cześć Wam:p[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hej :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]niektórzy nie używają w ogóle rozumu
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Lucky.']Ja też avatara nie mogę zmienić ........

A co do podpalenia, To u nas w bloku jakies 4-5 lat temu blok się palił, złapali tego co to zrobił i już od tamtej pory nie było takiej sytuacji .
Za to ostatnio 3-4 dni temu sąsiadka puka do mieszkania i mówi ' Pomóżcie bo coś się u mnie w mieszkaniu pali'
No to poszłyśmy zobaczyć co i jak, wezwaliśmy pogotowie gazowe i okazało się, że bojler się zepsuł, gdzieś były plastykowe kolanka i najprawdopodobniej jakby nikt nie zareagował blok mógłby wybuchnąć ................[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]o matko, to dobrze że w porę zostało to odkryte bo konsekwencje mogłyby być tragiczne[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś dzieciaki siedziały na trzepakach, skakały w skakankę czy klasy i nie było takich akcji. A teraz... co chwile popalają pojemniki na makulaturę czy plastik, śmieci... Ta dzisiejsza młodzież. (zabrzmiało jakbym miała 60 lat) ...

Doła złapałam... idę sie wyryczeć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra:)']ojej... to współczuje pobudki i sąsiada..
ja też nie mogę ustawić avatarka ![/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dogo się chrzani niesamowicie :roll:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Magda25']Kiedyś dzieciaki siedziały na trzepakach, skakały w skakankę czy klasy i nie było takich akcji. A teraz... co chwile popalają pojemniki na makulaturę czy plastik, śmieci... Ta dzisiejsza młodzież. (zabrzmiało jakbym miała 60 lat) ...

Doła złapałam... idę sie wyryczeć...[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]No kurde ja sama nie tak dawno temu kończyłam gimnazjum i z perspektywy czasu patrząc byłam niesamowicie porąbana, moi znajomi tak samo albo jeszcze bardziej ale takich akcji nie mieliśmy. Raczej nikt nie robił nic co mogło zagrażać innym w jakikolwiek sposób.

daj tego doła to go zasypię, pójdę tylko po szpadelek ;)
nie smuć się :calus:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...