Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :loveu::multi:

o nikim nie zapomniałam tylko nie było mnie
dziękujemy za miłe komentarze

[COLOR=Black]ojsterek[/COLOR], Gaja jest cudowna i faktycznie nieco podobne te nasze stwory :loveu::loveu:


***
jak weekend? super :)
Fenris dogomaniacki zgarnął mnie na koncert Analogsów w sobotę. Był to mój pierwszy koncert punkowy, ogólnie jestem miłośniczką reggae ale zawsze jestem otwarta na coś nowego....zresztą bardzo byłam ciekawa jak to jest na koncercie wśród tłumu pogujących golasów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Było świetnie...nie sądziłam że w pogo można tak się wyżyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Żonkilowa oczywiście się spiła bo inaczej pewnie nie ogarnęłaby czegoś takiego, no cóż....na pewno nie był to mój klimat więc musiałam to zapić żeby się odnaleźć ;) Skutki tego są widoczne i odczuwalne :roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][B][COLOR=Olive] mam skręconą kostkę i całe sine kolano...wygląda przerażająco a stale kolory na nim wychodzą [/COLOR][/B][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:splat:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]W niedziele rano się obudziliśmy, ja na wielkim kacu...cała reszta zapijała kaca ale ja tak nie potrafię, zresztą miałam wrócić do domu. Niestety się nie udało bo jednak Dorian wmusił we mnie pierwsze piwa a potem się polało...więc nici z powrotu do domu :evil_lol: Tak więc dopiero dzisiaj dojechałam i dokuśtykałam do swoich 4 ścian.
Świetnie się bawiłam.
No i miałam dużo czasu na to aby porządnie wygłaskać i wycmokać Santuche :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] kocham tą psice, jest czadowa :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
jak weekend? super :)
Fenris dogomaniacki zgarnął mnie na koncert Analogsów w sobotę. Był to mój pierwszy koncert punkowy, ogólnie jestem miłośniczką reggae ale zawsze jestem otwarta na coś nowego....zresztą bardzo byłam ciekawa jak to jest na koncercie wśród tłumu pogujących golasów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Było świetnie...nie sądziłam że w pogo można tak się wyżyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Żonkilowa oczywiście się spiła bo inaczej pewnie nie ogarnęłaby czegoś takiego, no cóż....na pewno nie był to mój klimat więc musiałam to zapić żeby się odnaleźć ;) Skutki tego są widoczne i odczuwalne :roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][B][COLOR=Olive] mam skręconą kostkę i całe sine kolano...wygląda przerażająco a stale kolory na nim wychodzą [/COLOR][/B][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:splat:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]W niedziele rano się obudziliśmy, ja na wielkim kacu...cała reszta zapijała kaca ale ja tak nie potrafię, zresztą miałam wrócić do domu. Niestety się nie udało bo jednak Dorian wmusił we mnie pierwsze piwa a potem się polało...więc nici z powrotu do domu :evil_lol: Tak więc dopiero dzisiaj dojechałam i dokuśtykałam do swoich 4 ścian.
Świetnie się bawiłam.
No i miałam dużo czasu na to aby porządnie wygłaskać i wycmokać Santuche :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] kocham tą psice, jest czadowa :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]Oi [/SIZE]PUNKOWY :ylsuper::ylsuper:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jak ci sie spodobały gołe klaty punków??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
nie narzekaj ja po jednym z koncertów - co prawda SKA wróciłam do domu, i kolejne 1,5 roku nie ruszałam ręką ..... :roll: rock i pół kalectwo............ :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



Jeszcze nie minęła era starych kapel
one ciągle będą częścią śmierdzącego miasta
niezależne getto rozp****ala się od środka
pozytywni działacze zżerają się nawzajem
Uciekaj od wszystkiego co jest polityką
czy potrafisz odrzucić fałszywych idoli
anarchizm, komunizm, faszystowskie gówno
aby być sobą nie musisz mieć symboli

Oi!Oi!Oi!
Rules! Rules! Rules! Rules! Analogs!
Oi!Oi!Oi!
Rules! Rules! Rules! Rules! Analogs!




[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to byłąm ja- Klockowa..... dawno mnie nie było, ale i tematu dla mnie nie poruszaliście :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]pozazdrościć, pozazdrościć....szkoda że tak szybko minęło :)

a pewnie że się podobały,troszkę sobie podotykałam ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

to jednak nie jest ze mną aż tak źle, choć już mi się znudziło to kuśtykanie :evil_lol: a siniak na kolanie robi się coraz ładniejszy...jestem z niego dumna :evil_lol:
na ramieniu też wyszedł mi wielki siniak...zdecydowanie mam tendencję do sinienia
jutro się obudzę i będę cała fioletowo żółtawa :evil_lol:

cieszę się że poszłam na ten koncert bo miałam spaczone wyobrażenie na temat kultury punkowej :)
obracałam się całe życie w całkiem innych klimatach i zawsze chciałam sama sprawdzić jak to jest ale nie było jak...moi znajomi nie mają takiego podejścia jak ja i pewnie nigdy nie poszliby ze mną a sama przecież też bym nie polazła ;)
wręcz jeden z moich kolegów stwierdził że mnie posrało jak się dowiedział że idę :roll: ignorant
dlatego fajnie że Fenrisowego tu poznałam, może jeszcze kiedyś mnie zgarnie na jakiś koncert jeśli będę grzeczna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']hahah, jak przeczytałam, że byłaś na koncercie, to już przed twoim opisem domyślałam się jak wyglądasz :P[/QUOTE]

Matko i corko....a to nie był koncert Fryderyka Chopina??:evil_lol::evil_lol:

Za moich czasów...........................................:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']hahah, jak przeczytałam, że byłaś na koncercie, to już przed twoim opisem domyślałam się jak wyglądasz :P[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:oops: ahhh....aż tak łatwo mnie przewidzieć? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Ewcia38']Matko i corko....a to nie był koncert Fryderyka Chopina??:evil_lol::evil_lol:

Za moich czasów...........................................:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]może i Chopin ale w jakiejś nowej aranżacji :) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]:roflt: a miałam ci napisac o Klockowej ... pozdrówkaj Fenrisia od Nas ;) dobry koncert nie jest zły ...ale potwierdzam ...browar niezbędny ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]sama się już zdążyła pochwalić :evil_lol:
pozdrowię przy okazji, wieczorem znów do olsztyna pojechał pobierać nauki :)
w sumie tak ale nie w takiej ilości :) średnio pamiętam powrót do domu :oops:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :loveu::multi:

[/B][/COLOR][/FONT][quote name='Ania!']
[FONT=Comic Sans MS]Nigdy nie byłam na takim koncercie ... duży błąd :evil_lol: [/FONT][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
może jeszcze nadrobisz :)
widzisz ja też się nie spodziewałam że kiedykolwiek pójdę :evil_lol:


a ja się paskudnie czuję, w piątek wieczorkiem zaczęło mnie troszkę gardło boleć...w sobotę nadal bolało i doprawiłam się lataniem po dworze na krótkim rękawku podczas koncertu :splat:
w życiu nie miałam aż tak zawalonego gardła, ja nie mówię...ja skrzeczę :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no ja nie powinnam się przeglądać w lustrze przez najbliższy czas :evil_lol: ale nie każdy skończył tak jak ja więc spoko[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[B][I]łoooo matyldooo .......tak to jest jAK SIE DZIECI wyrwą spod opieki matki hihihihhihihi

no ale z tego co czytam zabawa była przednia ;-) ..a kac to najgorsze badziewie jakie moze byc ...dlatego od jakiegos czasuuuu nie upijam sie na smierć ;-) hihihih bo juz mi sie nie chce cierpieć ;-)

buziammm !
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][B][I]łoooo matyldooo .......tak to jest jAK SIE DZIECI wyrwą spod opieki matki hihihihhihihi

no ale z tego co czytam zabawa była przednia ;-) ..a kac to najgorsze badziewie jakie moze byc ...dlatego od jakiegos czasuuuu nie upijam sie na smierć ;-) hihihih bo juz mi sie nie chce cierpieć ;-)

buziammm !
[/I][/B][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja też się staram nie upijać na śmierć, nie pamiętam kiedy tyle wypiłam....zwyczajnie w świecie moi znajomi są albo nie pijący albo bardzo mało pijący....kiedyś jak bardzo często spędzaliśmy weekendy na domku to się działo ale to było jak smarkaci byli wszyscy...teraz jeśli jakiś wypad to jedynie do pubu i do 3 piw max :)
a więc i głowa raczej już słabiutko reaguje na większe ilości alkoholu
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...