Jump to content
Dogomania

Pudel Koks-doczekal sie DOMU :)


brazowa1

Recommended Posts

Oby mu się udało:) w wersji baranka mi się podoba;) szczerze nie przepadam za strzyżeniem pudelków z jakimiś pędzelkami na końcach i wielkim puklem na głowie... (taki mój gust) jako takie baranki całkiem ładnie wyglądają;)
Ta nieśmiałość...To też fakt, ale to była dla niego całkiem nowa sytuacja... Przecież tak dawno nikt go nie wyciągał. A tu nagle spacer, dwie obce dziewczyny, tyle ruchu, las, szczotki, nożyczki... No i jak tu się nie bać:roll:

Link to comment
Share on other sites

Super Akucha :lol:
Wiem że on ma szanse, to nie tylko cicha nadzieja. Jakiś czas temu(chyba jeszcze w tym roku)siedziałam w poczekalni u weta i przyszła pewna Pani z psem bardzo podobnym do Koksika. Taki pudelkowaty, wiek jak się potem dowiedziałam koło 3-4 lat jeśli dobrze pamiętam. Po dłuższej rozmowie dowiedziałam się że psiak ten jest własnie od nas z Ciapkowa :)
Też taki baranek był;) Jemu życzę takiego samego szczęścia;)

Link to comment
Share on other sites

Dostalam takiego maila w sprawie Koksa:

[I]Dzień dobry.Przeczytałam Pani ogłoszenie dotyczące Koksa. Mieszkam z moim narzeczonym Robertem w Gdańsku. Bardzo pragnęlibyśmy przygarnąć
Koksa.Bardzo proszę o udzielenie informacji, jakie warunki musimy
spełnić, aby stał się członkiem naszej rodziny. My ze swojej strony
możemy tylko zapewnić, że postaramy się stworzyć mu ciepły, pełen
miłości, ale przede wszystkim odpowiedzialności dom.

Z poważaniem,

......

P.S. Bardzo proszę o opis charakteru Koksa.[/I]

Odpisałam, skopiowałam Wasze relacje ze spaceru i czekamy co dalej ;)
Ile wynosi w Gdyni opłata adopcyjna?

Link to comment
Share on other sites

Koks nie chce dać sobie pyska "opitolić" kręci nim na lewo i prawo bo boi się żebym tak coś nożyczkami majstrowała, niestety...
Koks nie jest rasowym pudlem, w schronisku nie podciągamy każdego psa pół rasowego pod rasowego, bo nie zależy nam na kasie, tylko na szczęściu czworonogów, więc psiak poszedłby w cenie normalnej, tym bardziej że ma już kilka lat i dobrze że jest ktoś kto chce mu zapewnić dom;) (cena 50 zł + ewentualny zakup obroży, smyczy i adresówki) Psiak ma na pewno serie szczepień i swoją książeczkę zdrowia, czesałam go i cięłam i pcheł nie zauważyłam. Jest zdrowy, wesoły choć na początku będzie mógł być trochę nieśmiały. Czekam z niecierpliwością na kolejne wieści co z tą Panią:cool3:
I trzymam mocno kciuki:kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Gabi, ne kryczy!!!!! Koksik pokochany nawet z zarosniętym pycholem.
Dzisiejszy mail:

[I]Witam. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wczoraj cały dzień rozmawialiśmy o Koksie :)) Proszę o podanie adresu schroniska, godzin i dni, w które moglibyśmy przyjść oraz wysokości opłaty adopcyjnej. Bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem psa. Nie rozumiem, dlaczego tak długo czekał na dom - my nie możemy przestać o nim myśleć od momentu ujrzenia tego ogłoszenia. Pozdrawiam[/I]

Bo ja cioteczki, z tej radosci, nie napisałam, że on z Gdyni :oops: Adres i godziny podane.
Czy on w schronisku figuruje tez jako Koks?
Będę informować dalej...

Link to comment
Share on other sites

W schronisku tez figuruje jako pudel Koks.Jak bym chciala,zeby zostal zabrany...Najlepiej,zeby wlasciciele juz zaraz drugiego dnia poszli z nim do fryzjera (koszt 40-50 zl),a pies odetchnie i od razu zacznie zachowywac sie inaczej.No i ludziska beda mieli pieknego psa...a takiemu wiecej sie wybacza ;)

mysmy z wiewiorka cieły mu pysk maszynka-on pozwala na to.
Dziewczyny,jestescie wspaniale!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...