Jump to content
Dogomania

Pudel Koks-doczekal sie DOMU :)


brazowa1

Recommended Posts

No niestety :shake::

[I]witam:(
jest mi naprawde przykro.Ja i mój narzeczony poprostu zakochaliśmy się w

Koksie i nie spodziewaliśmy się że właściciel mieszkania może mieć
coś
przeciwko. Szczególnie że poprzedni lokatorzy mieli pieska. Doszło do
tego że planujemy juz przeprowadzkę, ale mimo to nie możemy póki co
wziąść psa. Wierzymy że psinka znajdzie rodzine.
Jeszcze raz przepraszamy:((((((([/I]

Będę z nimi pisać, to fajni ludzie, dostałam od nich kilka ciepłych maili, wierzę, że piszą prawdę.
A było tak blisko...

Link to comment
Share on other sites

no to ja już nie śpię i od rana myślę o psiakach. Rano muszę jeszcze zajść do kuzynek, a od nich prosto do Ciapkowa(to nie daleko;) ) myślę że na 10:30 max 11 będę na miejscu a czas mam do 13:30, czyli na pewno zdążę zajść do ulubieńców. Napięty grafik ale cóż... zawsze znajdzie się choć chwila dla czworonogów:lol:

Link to comment
Share on other sites

hej wola ,,fajnie ze do nich jedziesz !!!!wyglaszcz je odemnie ,,tak za nimi tesknie,,,,,,,,a dalas jakies fotki koksa ,,bo ja nawet nie mam jak zajsc na neta i nie wiem co sie dzieje nowego!!!???:placz:
Pozdrawiam cie i dzieki za wszystko raz jeszcze dalej nasz pudlak czeka ,,a jeszcze kurcze obiecanki cacanki ,,,caly czas nie mam czasu albo dostepu do kompa zeby zrobic strone kaspara ,,,..ok lece to tylko przerwa w pracy ,,dobrze ze kawiarenkia jest na przeciwko!!!

Link to comment
Share on other sites

Hej Ola:) Fotki są na stronie 21 ostatnie...potem już nic nie pstrykałam.
Wczoraj była okropna pogoda, ciągle padało a ja miałam mało czasu, więc spacerek się nie odbył :( jednak nie omieszkałam podejść i wygłaskać psiaków z łącznie z Koksem z tego boksu;) Koksik jest bardzo wesoły i się cieszy z każdego zainteresowania nim.
[COLOR=Navy]JEST KASTRATEM:D:D:D sprawdziłam to choć nie wiem czy to aktualna propozycja domku.
[COLOR=Green]POZA TYM JEST JAKAś PANI KTóRA BYłA OSTATNIO W SCHRONISKU I PONOć SIę NIM ZAINTERESOWAłA;)
czyli psiak cieszy się zainteresowaniem;)
[COLOR=DarkOrchid]mogę Ci pomóc w ten wątku Kaspara, skróconą wersje, suche dane, mogłabyś mi wysłać a ja bym to jakoś ubrała w całość. Kasia na pewno coś by też dodała i byłoby OK;)[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ok ja trzymam mocno kciuki za koksa,,,a ona chyba jeszcze za mnie byl wykastrowany!!!!!
A co do kaspara ,,to musze znalesc jakis komp i odrobine czasu z ktorego moge przeslac ci zdjatka ,,z gory wielkie dzieki ,,,,postaram sie to zrobic szybkko,,,bo kasparowi lata leca a to piekny duzy pies ,,cos w stylu misia zosi!!!!

Link to comment
Share on other sites

No nadzieje trzeba miec... jednakze Koksik dalej siedzi w schronisku, czyzby mial spedzic kolejna zime w schronisku? Ehh szkoda slow, tyle chetnych bylo i nagle wszystkie propozycje ucichly, a psiak jak marnieje tak marnieje i traci nadzieje na to ze jego los sie odmieni... Trzeba przywrocic mu checi do zycia bo inaczej calkiem sie podda...
Kontakt z czlowiekiem to dla niego najwieksza radosc z zycia, jak wychodzil dzisiaj na spacerek to nie przestawal merdac ogonkiem, sliczny widok :) Czy naprawde nie ma szans na prawdziwa milosc i prawdziwy cieply dom?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...