Jump to content
Dogomania

Pudel Koks-doczekal sie DOMU :)


brazowa1

Recommended Posts

powiem tak...w gdyni sa setki psow,,,codziennie,jak juz pisalam z dziesiatki razzy,przychodzi nawet po dziesiec osobnikow,,,,czesto w tak wielkim tlumie sa niezauwazalne przez przechodniow,,a ponadtto wsrod nich jest masa mlodziakow ktore ida na pierwszy rzut,,,to one ladniutkie ,,mlodziutkie znajduja domki pierwsze(choc sa tez przypadki ze i im sie nie udaje tak szybko dostac szanse),,,a o takim koksie nikt nawet nie mysli,,tym bardziej ze on nawet juz stracil nadzieje i zaprzestal prezentowania sie,,,bo i zapewne mysli,,,,i na coz mi to,,,,przepychany z kata w kat funkcjonuje juz tak od miesiecy czy nawet lat,,,,
Pamietajmy w gdyni jest duzo psow ktore czekaja na czlowieka....wsrod nich jest tez Koks!!!
Moze i jemu sie uda kiedys tak samo jak rudemu Grabowi ktory zastapil szuwarka,,,(po jego odejsciu),i przyniosl swojej panci radosc!!!!
Gdynskie psy czekaja,!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Fakt my znamy ,,,,szkoda ze wiecej chetnych nie ma na jego poznanie,,to mily pies ,,i ladny,,,,,i oddany,,,,,
I jak juz kiedys sama twierdzilam bez osoby ktora ma kontakt z psem watek nie ma wiekszej przyszlosci,,,bo bez codziennych relacji z zachowania i poczynan psa ,,watek umiera!!!!!:placz:...Bo wiemy tylko ze on jest ,,ale co narozrabial ,,,czym rozsmieszyl,,do kogo sie przytulil,,kogo rozbawil,,,,,,jak zachowywal sie podczas kapieli,,,,,,,ktoz to wie!!!!???:placz:

Link to comment
Share on other sites

kurcze wiem ze ten watek nic nie przyniesie,,bo suche fakty leca codziennie jak nic,,,,,ale przekreslamy tym psa,,,moze jeszcze napisze do wolontariuszek ,,i jak Roki kiedys tak i jemu sie uda,,,,,,,,,,hej hej wolontariuszki gdynskie!!!!!!!!!szukamy was!!!!!!
Brazowa daj mu jeszcze z 3 dni,,,,zlapie dziewczyny gdynskie:placz:

Link to comment
Share on other sites

Eh... Nie mam dużo czasu, na prawdę ciągle jestem zajęta, ale zawsze staram się choć raz w tygodniu być w Ciapkowie. Postaram się dostarczać tu nowych wiadomości o Koksie. Nie chcę żeby wątek został zamknięty, skoro już został założony.
Jestem chora,ale wpadłam dziś na chwilkę do schronu. Jednak gdy już dotarłam to co chwile padało i nie bardzo miałam jak wyciągać psiaki, poza tym czas uciekał... Jednak odwiedziłam boks Koksa. To na prawdę śliczny psiak. Jest bardzo kochany jednak jest z dwoma innymi samcami(jeden jest dość duży, to Mefi z wątku założonego przeze mnie) więc Koks bał się trochę podejść, ale gdy już uspokoiłam Mefiego, Koks dał się pogłaskać, bardzo ucieszył się że ktoś chce nawiązać z nim kontakt. On bardzo potrzebuje miłości. Lgnie do ludzi. Jest łagodny i przyjazny. Nie mogę obiecać wiele, ale proszę, nie zamykajcie wątku. Postaram się tu coś naskrobać raz na tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie absolutnie nie zgadzamsię z tym co piszecie...:shake:
Ja załozyłam wątek 12 letniej Bulince ze schronu w obornikach mimo, ze nie widziałam jej na oczy a byłam tylko jej opiekunka wirtualna... To taki zwykły kunbdelek, który urodził się w scronie no i ten wiek... I co ? Podnosiłam wątek miesiącami właściwie bez wiekszej nadzie - allegro, alegratka itp. Potem pojawiła się Hala, która zaczeła odwiedzać Bulinkę.
Bulinka siedzi teraz w SWOIM domku w krakowie :loveu:

Dajcie koksikowi szanse... co to kosztuje?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...