Jump to content
Dogomania

Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!


beka

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betinka24']Hura!!!
Coz za wspaniale wiesci, normalnie tak sie ciesze ze az trudno sobie to wyobrazic!!
Czyli Lenka juz dzis spedza pierwsza noc w nowym domku. Napewno bedzie miala juz cudowne zycie. O rany jak sie ciesze:multi: :multi: :multi:[/quote]

Brdzo się cieszę, że z Lenką jest wszystko w porządku..tzn. ze ma domek, bo to podstawa wyleczenia. Tego sukin....sama bym okaleczyła.Całe szczeście, ze nie zanił suni. Co za zwyrodnialstwo.

To mój pierwszy post na Waszym forum i musze przyznać, że bardzo mnie poruszyło. Najgorsze jest to, że to kropla w morzu, ale może od takiej pomocy jak tutaj trzeba zacząć...


Kiedy ludzie zaczną się przejmowac tak zwierzętami w Azji, Arabii. Byłam wielokrotnie świadkiem katowania zwierząt i nic nie mogłam zrobić...tylo ryczeć jak wół, bo mi grożono wydaleniem z państwa, w którym to widzialam:(

Link to comment
Share on other sites

Kiedy ludzie zaczną się przejmowac tak zwierzętami w Azji, Arabii. Byłam wielokrotnie świadkiem katowania zwierząt i nic nie mogłam zrobić...tylo ryczeć jak wół, bo mi grożono wydaleniem z państwa, w którym to widzialam:-(




tragedia goni trgedie psia kocią rybią itditd

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, usunę zaraz :oops: Tylko żeby to zrobić, muszę zasiąśc do kompa w pracy, do domowy nie rozumie czegoś takiego jak banerek :angryy:
A ja usuwam aż DWA banerki :multi: :multi: :multi: Lenki i Tofika, które w jednym czasie znalazły cudowne domki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...