Jump to content
Dogomania

Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.


Jola_K

Recommended Posts

[quote name='Tweety']cholera, człowiek dwoi sie i troi, upycha te kociuchy kolanem po łazienkach i innych schowkach a tu przyjdzie taka i chore maluchy wyrzuci jak na śmieci :angryy:[/quote]
... a leczenie to kilka kropelek i trzy zastrzyki... :angryy:
a bez leczenia to ... w najlepszym wypadku po oczkach. UH nie cierpie debilnych ludzi :angryy:


pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']i nic sie nie da zrobić? boze ... bo one jechac to by chyba nigdzie nie dojechały co? ten tymczas to na miejscu musiałby byc? tak? i leczenie to z tydzień trwa , tak?[/quote]

leczenie w zależności od maluchów, jedne kilka dni, drugie trochę dłużej. Jechac to one mogą bądź gdzie (moim zdaniem, bo gorzej to juz im chyba nie będzie) byle bez przeciągów, obłożone czymś ciepłym.

Ma ktoś kawalątko ciepłego pomieszczenia? W schronie raczej pewna śmierć więc jak nikt nie ma miejsca to trzeba się już nimi pożegnać:-(
A co z ta jasną, sliczniutką tri? Depresja czy inna cholera?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']leczenie w zależności od maluchów, jedne kilka dni, drugie trochę dłużej. Jechac to one mogą bądź gdzie (moim zdaniem, bo gorzej to juz im chyba nie będzie) byle bez przeciągów, obłożone czymś ciepłym[/quote]

A Ty ciotka, nie szlas przez przypadek spac godzine temu?? :mad:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

i naprawdę nikt nie ma tego miejsca? w tej łazience? bo czasem ktoś komus w serce zapadnie - tak jak mnie te koty. A na miau je ? No nie wierzę po prostu! Ja wiem ze Wy się znacie na kotach a ja nie ale nie żegnajmy się z nimi jeszcze . Może zdarzy się cud? Jakiś słabszy dzień mam chyba dziś ...

Link to comment
Share on other sites

co z białą koteczką?

Ja sama nie mogę jej zabarć, mam za duzo kotów do wydania w domu
ale trzeba jej zalozyc osobny watek na miau...z prośba o tymczas...

czasami zdarzają sie cuda....


a ona dodatkowo jest sliczna, ma oryginalne futerko...to jej duzy plus...moze dzieki temu się jej uda...

Link to comment
Share on other sites

nie zdażył się żaden cud przez noc? :shake:a myslalam, że tu zajrzę i znajdę same dobre wieści .
I co powiedzieć tym wszystkim kociakom, patrzącym prosto w oczy z błaganiem: cześć, pa, spotkamy się w lepszym świecie, bo tu nie ma dla was miejsca, umierajcie sobie spokojnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']i naprawdę nikt nie ma tego miejsca? w tej łazience? bo czasem ktoś komus w serce zapadnie - tak jak mnie te koty. A na miau je ? No nie wierzę po prostu! Ja wiem ze Wy się znacie na kotach a ja nie ale nie żegnajmy się z nimi jeszcze . Może zdarzy się cud? Jakiś słabszy dzień mam chyba dziś ...[/quote]z tym miejscem w łazience , u nas , tzn . tych , co się kotami zajmują o tej porze roku jest koszmar- w mojej mieszka kocia rodzina , mama , 3 maluchy plus dochodząca do karmienia czereda kociaków na butelce!!!! Na górze w pokoju , 5 kociąt !!! Jak dobrze zliczyc , mam oprócz moich dwóch , wciąz około 20 tymczasowiczów!!! Zapewniam , że one w łazience nie zajma dużo miejsca , zbiją się w kącik i bęą grzać pupki - w schronie nie mają żadnych szans!!!:shake:

Link to comment
Share on other sites

moge je zabrac dzisiaj do kliniki (zadzwonie czy maja miejsce), jutro najdalej w srode, moge je przewiezc w bezpieczne miejsce
na maluszki znajdzie sie gdzies kacik, ale co dla tych podrostkow? jest trudniej.....

co do kliniki, jestem ponad 800zl pod kreska, prosze pomozcie organizowac bazarki bo jestem bankrut :(
mam na afn kilka faktur, moge przeslac chocby dzisiaj priorytetem, ile dacie zwocic to zwrocicie, bede wdzieczna

Link to comment
Share on other sites

mogę wystawić AFN-owskie żebracze allegro z użyciem tych zdjęć? będzie kasa, będzie łatwiej.
Cos z tą białą tri trzeba zrobić, bo też zaraz będzie po niej

Jolu, wygrzebałam kilka rzeczy, które może dzisiaj, jak zdążę, wystawię na bazarku dla Ciebie i Patsi, bo u niej też masakra:-( a mnie te Wasze kociuchy leżą potwornie na wątrobie:shake:

A może jest ktoś chętny na 4 dorodne 4-miesięczne Miauciki? - przynajmniej zwolni mi się łazienka dla następnych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']kto wie, co z tą białawą tri? w jakim jest stanie, zyje jeszcze w ogóle? jeżeli tak to co jej jest?[/quote]

wczoraj bylam w schronisku, żyła i wtedy zrobiłam to zdjęcie. Pracowniczka powiedziała tylko ze kiepsko z nią i sprawdzała czy jeszcze jest. niestety nic więcej nie wiem. W kociarni bylo ciemno bo prąd wysiadł. zrobiłam tylko to zdjecie z lampą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...