Jump to content
Dogomania

Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.


Jola_K

Recommended Posts

nie wspominalam nigdy o pozostalosciach z kuwet
mam ogromny probem z ich utylizacja, o ile po zdrowych kotach jeszcze mozna to jakos wywalic, to po chorych trzeba sie obchodzic z tym jak z "odpadem niebezpiecznym/skazonym"
nie mieszkam w bloku gdzie wszystko po prostu w kosz wrzucam, odpadami musze zjamowac sie sama

jestem tym zasypana doslownie, czesc pale w piecu, ale wymaga to duzo pracy bo ile wloze tyle wyciagam wiec non stop musze piec wymiatac i nie da sie wlozyc duzo bo zagasza ogien.. rodzice sie wkurzaja

mam dosc wszystkiego
kotow mam prawie 30
karmienie ich pochlania krocie
sprzatanie kupe czasu, zwirki ida jak woda

do tego choruja, kk zadomowil sie na dobre i wystaepuje w roznym natezeniu, ciagle sa robale, ostatnio znalazlam pchle :-o

nie mam czasu na aukcje, zycia prywatnego tez wcale
ciagle koty i koty
przed tz ukrywam wiekszosc dzialnosci bo juz traci cierpliwosc do tego
tym bardziej ze non stop od niego kase pozyczam

mam dosc

i nie ma nikogo kto choc kilka kotkow wzialby do siebie

prawie wszystkie sa szczepione (oprocz ozdrowiencow po pp)

***

moje mozliwosci sie skonczyly, materiane, fizyczne a co najgorsze siadam psychicznie

Link to comment
Share on other sites

Joluś ja dopiero po powrocie mogę zrobić bazarki, wczoraj przeleciałąm pólki i mam kilka fantów, ale w niedzielę na tydzień wyjeżdzam do przemyśla i rzeszowa, będe wracać w sobotę dopiero:roll:
trzymaj się mocno, mam nadzieję, ze jakoś kociaki zaczną do swoich domów wychodzić częściej:roll:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Z tymi odchodami to faktycznie problem :shake: Niemam pomysłu jak ten problem rozwiązać ale może któraś ciotka ma pomysł ?

Może dobrze by było zaopatrzyć Jolę w coś dezynfekującego ?
Mama pracuje w laboratorium gruźlicy to się jej spytam może mają coś odpowiedniego i udało by się jakoś 'pożyczyć' :roll:

W takim skupisku kocim trudno będzie wytępić robale :shake: musiały by być wszystkie równocześnie odrobaczane a to ciągnie za sobą kolejne koszty i to nie małe.

Ale nie martw się Jolu, nie jesteś sama damy jakoś radę ;) Bazarki się znowu zrobi, a może jakaś kociomaniaczka mogłaby wpaść kiedyś do Joli i pomóc przy kotach ?
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

nie bojcie sie pytac ;)

na forum nie mam czasu, ciagle jestem gdzies przy jakims zajeciu
rodzice maja malowanie i ja musze byc do ich dyspozycji
ciagle gdzies za czyms jezdze, no i udowa, no i moja kociarnia

z kociakami bez wiekszych zmian
dzisiaj mialy wrocic do mnie kotki z lecznicy ale nie mialam sil jechac po nie, po prostu padlam na pysk

za to wyslalam do nowego domku Tri z grupy Salmy, zrobilam jej mnostwo zdjec w aucie, bo w koncu ja moglam jechac jako pasazer i calutka droge zegnalam sie z kicia ( jak ja nie lubie tych rozstan :( )
kicia zamieszkala w Tychach, w milej rodzinie
Viola jest zalogowana na miau wiec licze na stale relacje

kasiaprzystal, dziekuje za propozycje pomocy :) to milo, naprawde, moze na jakies gruntowne sprzatanie was zaprosze :razz: ?
a strych przeszukaj, musimy ruszyc z aukcjami bo dlug ciagle jest i sie nie zmniejsza :shake:

Link to comment
Share on other sites

przypominam o kociakach, ktore u mnie czekaja na domek

[quote name='Jola_K']
Kotki przywiozlam 27 lipca
tak wygladaly wkrotce po przybyciu do mnie
kazdy jest inny, nie wykluczone ze sa one z roznych matek :roll:

[img]http://img399.imageshack.us/img399/6549/020808czarnobiala3male2cz2.jpg[/img]


[img]http://img141.imageshack.us/img141/5594/90908czarnobiala3male9qc3.jpg[/img]
[/QUOTE]


maja juz swoj osobisty watek
zapraszam [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11015401#post11015401][B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]TUTAJ[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

Link to comment
Share on other sites

Napisał [B]Jola_K[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10947191#post10947191"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Kotki przywiozlam 27 lipca
tak wygladaly wkrotce po przybyciu do mnie
kazdy jest inny, nie wykluczone ze sa one z roznych matek :roll:
[/I]


No rzeczywiscie, ze kazde kociatko inne :roll:.
Wlasnie mialam napisac, ze rodzenstwo ani troszke do siebie nie podobne jest, a tu prosze.... informacja, ze to nie rodzenstwo wcale.
Niesamowite, ze ta kocia mama tak je wszystkie przygarnela.
A w ogole to ona jest przesliczna :loveu:.
Ta plamka biala na pysiu i biale wasiki ! No slodka :loveu: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']

kasiaprzystal, dziekuje za propozycje pomocy :) to milo, naprawde, moze na jakies gruntowne sprzatanie was zaprosze :razz: ?
a strych przeszukaj, musimy ruszyc z aukcjami bo dlug ciagle jest i sie nie zmniejsza :shake:[/quote]

Nie ma problemu, daj znać tylko kiedy????? A tak wogóle to ja chyba od Ciebie miałam wziąść malutką białą koteczkę (tą co nie przeżyła:-( niestety). Tak wogóle to myślę, żeby ukraść Ci pare kociaków ale mój mąż jeszcze o tym nie wie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprzystał']Nie ma problemu, daj znać tylko kiedy????? A tak wogóle to ja chyba od Ciebie miałam wziąść malutką białą koteczkę (tą co nie przeżyła:-( niestety). Tak wogóle to myślę, żeby ukraść Ci pare kociaków ale mój mąż jeszcze o tym nie wie:shake:[/QUOTE]
nie moge teraz znalezc telefonu do osoby ktora w kwietniu chciala adoptowac bialego kotka, zweryfikowalybysmy czy to wlasnie ze mna sie kontaktowalas :)
osoba ta chciala calkiem bialego kotka, dziecko kotki Sniezki, ktore niestety u mnie umarlo ['] (sa jego zdjecia na tym watku, mialy tez swoj osobny, zaraz poszukam)


edit: no niestety, dogomania posprzatala watek Sniezki :roll: juz gdzies w archiwum jest, ale znalazlam blizniaczy na miau, tam na szczescie go nie usunieto!!!!
[B]tutaj jest, to te kotki[/B] [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=74523[/url]

Link to comment
Share on other sites

;);)To napewno ja byłam, do dzisiaj mam ich zdjęcia. Tamtego dnia, kiedy je zobaczyłam w klinice odszedł nasz ukochany szczeniaczek Dardusia:placz: a później biały kiciuś:shake:. Zgubiłam Twój numer Jolu a chciałam wziąść Śnieżkę, pojechałam do lecznicy po numer telefonu a dostałam młodą kociczkę czarną z białą krawatką bo miała trafić do nie odpowiednich rąk( ludzie mieli chorego psa-kilka razy widziałam co potrafi:crazyeye:), także doktor Kowalczyk szybciutko mi ją podsunął. Jest kochana, mieszka u moich rodziców. Zakochała się w siostrze Dardy, śpią razem i śmiesznie się nią opiekuje, liże po pysku itd chociaż Dayda jest 5 razy większa:lol:
J a też mam w domu kocurka, całego białego ale bardzo chciałabym pomóc. Może uda mi sie namówić męża na jakichś tymczasowiczów;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprzystał'];);)To napewno ja byłam, do dzisiaj mam ich zdjęcia. Tamtego dnia, kiedy je zobaczyłam w klinice odszedł nasz ukochany szczeniaczek Dardusia:placz: a później biały kiciuś:shake:. Zgubiłam Twój numer Jolu a chciałam wziąść Śnieżkę, pojechałam do lecznicy po numer telefonu a dostałam młodą kociczkę czarną z białą krawatką bo miała trafić do nie odpowiednich rąk( ludzie mieli chorego psa-kilka razy widziałam co potrafi:crazyeye:), także doktor Kowalczyk szybciutko mi ją podsunął. Jest kochana, mieszka u moich rodziców. Zakochała się w siostrze Dardy, śpią razem i śmiesznie się nią opiekuje, liże po pysku itd chociaż Dayda jest 5 razy większa:lol:
J a też mam w domu kocurka, całego białego ale bardzo chciałabym pomóc. Może uda mi sie namówić męża na jakichś tymczasowiczów;)[/QUOTE]
Kasiu, znalazlam Twoj numer telefonu ;)
byl zapisany pod Sniezka + Twoje imie i nazwisko

***

ja chyba mam dla Ciebie kandydatow na dt
to dwa male kotki, dwa tygodnie temu zabrala je kobieta do siebie, chcac jednego adoptowac a drugie zgodzila sie wziac na tymczas
dzisiaj sie dowiedzialam ze oddaje oba :( bo jej kot-rezydent ich nie toleruje :(

kotki maja juz odpowiedni wiek do szczepienia
jesli chcesz, to moga byc te dwa

maja swoj watek [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121163][B][COLOR="DarkRed"]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

zalozylam nowy watek z prosba o pomoc w organizacji karmy dla moich ozdrowiencow po panleukopenii
widze ze na innej karmie niz sensitivity i intestinal duzo gorzej kuwetkuja
u malych pojawily sie papkowate, zabrawione krwia qpy, lub jasnozolte polplynne odchody
nie podoba mi sie to

tutaj apel [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11021710#post11021710][B][COLOR="DarkRed"]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...