Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

kochani ja się zbyt długo nie nacieszyłam tym że córcia wyzdrowiała od wczoraj mi gorączkuje więc nie wiem kiedy ja dam rade z wami pójść na jakikolwiek spacer :(
czy słyszeliście o akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Filipka z Gdańska na specjalistyczny wózek inwalidzki ? ja zbieram jeżeli możecie to też zbierajcie.....[url]http://www.dogomania.pl/forum/f935/zbieramy-nakretki-pomozmy-dzieciom-srodowisku-117692/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu Pati tak choruje ale jest chyb a już coraz lepiej i oby tak zostało .....znowu dla Ciapkowa mam uzbierane kołdry poduszki i szmaty i w wolnej chwili Marzena mówiła że zawiezie ;)
dziewczyny zbieracie plastikowe nakrętki dla Filipa z Gdańska na wozek inwalidzki ?[url]http://www.dogomania.pl/forum/f935/zbieramy-nakretki-pomozmy-dzieciom-srodowisku-117692/index58.html#post11283707[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witajcie Gdynianie i Gdynianki :-)
Widzę, że jesteście aktywnymi spacerowiczami stąd moje pytanie: na jakie plaże można w Gdyni przejść się z psiakiem? Przyznam, że dosyć często mam problem z wyborem plaży spacerowej. Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calmia']Mam moją młodszą siostrę na feriach i dzisiaj byłyśmy oczywiście na plaży i na bulwarze z psem i dam sobie rękę uciąć, że widziałam Ciebie M&T z psem i jeszcze z jakąś dziewczyną też z psem. Ale nie jestem pewna....Mylę się?[/quote]

Jejciu, to byłaś Ty? :crazyeye::crazyeye: Właśnie taki pies znajomy mi się wydawał, ale nie skojarzyłam, że to możesz być Ty :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Znalazłam Gdynian:multi:
Słuchajcie na spacer w tą niedzielę tylko na skwer Arki w pobliżu polanki redłowskiej i plaży. Bedzie psi festyn:pZaczyna się o 13 stej.
Można się będzie zaopatrzyć w psie jedzonko, pogadać z weterynarzem, zobaczyć co potrafią psy tyropiące i asystujące. Dobra ludzka strawa też będzie. Niedziela 26.04 godzina 13.00:lol:
Urząd Miasta zapraszaja właścicieli razem z ich psami, to nowość i szkoda by było nie skorzystać;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...