Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

A ja wiem, że Fruzia jest z Ciapkowaaaa :D:D ale to tak poza tematem :P

Tak w ogóle to cześć wszystkim :P ja jestem z Gdyni i razem z moim skarbem jesteśmy skorzy do zorganizowania huge spacerku po bulwarze :D komu pasuje w ten weekend?? Odzywać się! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikahaida']Ja też chętnie pójde, niestety dostęp do internetu mam tylko w pracy ( czyli do 16) więc ciężko będzie mi się z Wami umówić...ale mieskzam niedaleko polanki więc często tam chodzimy :)[/quote]


Spoko, poradzimy sobie :D a mogłabyś mi powiedzieć, ile twój husky ma miesięcy/lat? Bo ostatnio mój piesio bawił się z prześlicznym huskim na plaży i może to z twoim, jeśli często w te strony chodzisz? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikahaida']Haida ma 5 lat ale wygląda jak szczeniak :) byliśmy na plaży i w sobote i w niedziele, w sobote dopołudnia w niedziele jakoś po 14, a jakiego Ty masz pieska? :) bo Haida często bawi się z jakimiś pieskami:)[/quote]

To w tych godzinach co my :D
Widziałas pudla czarnego i beagla? :D Fotki w galerii jak wyglądają :D:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikahaida']Haida ma 5 lat ale wygląda jak szczeniak :) byliśmy na plaży i w sobote i w niedziele, w sobote dopołudnia w niedziele jakoś po 14, a jakiego Ty masz pieska? :) bo Haida często bawi się z jakimiś pieskami:)[/quote]


Mickey jest mieszańcem sheltie, ale jeśli Haida ma 5 lat to wtedy to nie była ona :( bo tamten to miał 5 miesięcy :P [pytałam się ^^]

Ale coś słabo idzie ta organizacja spacerku :) trzeba się jakoś wziąć do działania, bo ja bym bardzo chciała w ten weekend to zrobić, bo od niedzieli wieczorem praktycznie cały kwiecień mam na głowie wymianę ze Szwecją ^^''

Link to comment
Share on other sites

HEJ LUDZIE!! Zorganizujmy się w końcu! :) Piszę do was wiadomości na pw, bo tutaj coś nie zaglądacie, ale mam nadzieję, że w końcu to zrobicie :P

Myślę, że spacerek byłby na ok. 12-13 ;) a jeśli chodzi o dzień to sobota albo niedziela, choć mi osobiście bardziej ndz pasuje ;) ale to sie jeszcze dizisaj szybciutko ustali ;D i zróbmy wreszcie ten spacer! xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']I co poszłyście??xP
Fajnie by było się spotkać jednak widzę, że nie ma z kim:roll:
Tylko my dwie jestesmy chętne??:cool3:[/quote]
Ja zawsze jestem na spacerze w sobotę i w niedzielę. :diabloti:
Teraz chodzę bez psa... :-(
Chyba z przyzwyczajenia... :roll:
Fajnie byłoby kiedyś spotkać Fadzika w lesie. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reniek']Ja zawsze jestem na spacerze w sobotę i w niedzielę. :diabloti:
Teraz chodzę bez psa... :-(
Chyba z przyzwyczajenia... :roll:
Fajnie byłoby kiedyś spotkać Fadzika w lesie. :p[/quote]


A co? Uciekł Ci pies? :-(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja zawsze jestem na spacerze w sobotę i w niedzielę.
Teraz chodzę bez psa...
Chyba z przyzwyczajenia...
Fajnie byłoby kiedyś spotkać Fadzika w lesie. [/QUOTE]
Łoooo, Ciebie tutaj,Reńku,chyba jeszcze nie spotkałam;)
Właśnie tak sobie kiedyś myślałam, że śmiesznie byłoby się spotkać, w końcu oboje chodzimy do lasu, choć chyba niezły dystans nas dzieli:cool3:
Kiedyś spacerki na plaży były bardzo fajne, przyjemne, teraz głupek nie potrafi się zachować więc jest nieco inaczej, nie spuszczę go, chyba, że o odpowiednio bezludnej porze a itak z duszą na ramieniu:roll:

Rozumiem Cię:( Brakuje wielu codziennych oznak obecności Twojego pieska w domu, ja strasznie przeżywałam za każdym razem nagły brak spacerów, tuptania pazurków po parkiecie, czy choćby tego ciepłego kulka w nogach łóżka:(
Bardzo dobrze, że nadal chadzasz na spacerki!:) To pozytywne;)
( I znowu to piękne zdjęcie...strasznie mnie ono wzrusza...:()

[QUOTE]A co? Uciekł Ci pies? [/QUOTE]
To pytanie było nie na miejscu:roll:
Chyba choćby z tych dwóch zdań:
[QUOTE]Teraz chodzę bez psa...
Chyba z przyzwyczajenia... [/QUOTE]
Można wyciągnąć prawidłowe wnioski?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...