Jump to content
Dogomania

Agnes_L

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Agnes_L

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.psiesztuczki.pl

Converted

 • Location
  Gdynia
 • Occupation
  HR
 1. Dzięki za podpowiedzi. Faktycznie ten parawan chyba nie był najlepszym pomysłem. Pozdrawiam
 2. W mieszkaniu, do którego wkrótce sie przeprowadzam, nie ma drzwi między przedpokojem a pokojem. Zastanawiam się, gdzie zostawiać tam psa samego. Zwykle był to przedpokój. Teraz nie wiem, jakie zorganizować rozwiązanie, a nie chcę, by pod nasza nieobecność pies miał dostęp do kuchni lub kanapy w salonie. Czy ktoś z Was próbował może zastosować parawan pokojowy do wydzielenia miejsca dla psa? Czy to zda egzamin? Mam na myśli coś takiego: [url]http://www.sklep.meble.pl/p52367,parawan-p-89.html[/url]. A może macie inne pomysły.
 3. Owszem, staram się sprzątać w miejscach publicznych, w lasach i z dala od ludzi nie, ale sama kwestia sprzątania po psach jest dla mnie dosyć kontrowersyjna. Właściciele psów są "ścigani" przez straż miejską i przechodniów, a co z osobami zaśmiecającymi publiczne trawniki??? Mam wrażenie, że nadal w Polsce jest społeczne przyzwolenie na wyrzucanie resztek na trawniki. Dlaczego nie ma mandatów za upuszczenie pustej butelki na trawnik, wyrzucenie skórki po bananie, pustej paczki papierosów??? Psia kupa dużo szybciej zostanie "wchłonięta" w ziemię niż inne odpadki.
 4. Jak najbardziej, mojemu psu tez się często coś śni ... warczy, poszczekuje, popiskuje.
 5. Rekordzista: [url]http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,53201,7463962,Najstarszy_pies_mieszka_w_Poznaniu___ma_27_lat.html[/url]
 6. Nasz psiak zupełnie panikuje w tym czasie. Jak jest w domu i strzelają, chce uciekać na dwór i na odwrót. Nie wie, co ma ze sobą zrobić.
 7. Pracować, pracować i pogłębiać nasza psio-ludzką relację
 8. O zgrozo, Pojawia się wiele ogłoszeń o psach zaginionych podczas nocy sylwestrowej. Wystraszyły je wybuch petard. Mój pies mocno boi się fajerwerków. Weterynarz zalecił nam środki uspokajające. Oczywiście pozamykaliśmy wszelkie możliwe okna i drzwi. A jak Wasze psy przetrwały ten czas? Jak im pomagaliście? Tutaj króciutki art: [URL]http://www.rp.pl/artykul/412124.html[/URL]
 9. Tak, widziałam te reklamy. Nie da się nie zauważyć po pierwszych zdaniach, że to nieprawdziwa historia.
 10. [quote name='katik']to oczywiste, ze bierne palenie ma taki sam wpływ na człowieka jak na zwierzęta.[/QUOTE] Niby to oczywiste, ale zdaje się, że niewielu ludzi o tym pamięta.
 11. Czytaliście? [url]http://wyborcza.pl/1,75476,7303154,Nie_pal_przy_psie__bo_zachoruje_na_raka.html[/url]
 12. A co to znaczy, że psie przedszkole przerobiłeś sam? Chyba w całej idei tego przedszkola jest, aby pies miał kontakt z innymi psiakami, socjalizował się, uczył psiego języka, a przy okazji interakcji z człowiekiem. Nie do końca rozumiem, jak można zrobić to indywidualnie.
 13. My w przedpokoju i na jednej ścianie w kuchni zdecydowaliśmy się na położenie płytek ściennych (kafelki) i zdało egzamin. Wystarczy przetrzeć szmatką i jest czysto. Najwięcej było kłopotu z doborem płytek tak, żeby pasowały do wystroju i, żeby na koniec nie było efektu "rzeźnika".
 14. Hmm, ciekawa sprawa ... i w końcu coś na północy :-)
 15. Matrona, Musisz uzbroić się w cierpliwość i stopniowo oswajać psiaka ze wszystkim, co dla niego nowe. Na spacerach staraj się chodzić ta samą trasą (tak jak było to już opisane) i zajmuj uwagę psa zabawą. Skupiaj ją na sobie i powoli wydłużaj i zmieniaj trasy.
×
×
 • Create New...