Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

Dopiero dzisiaj mogę się podzielić wrażeniami: spacerek jednym zdaniem był bardzo udany :multi: :multi:

W niedzielę z kolei Kazana wymemłał półtoraroczny haszczak, a trochę manier nauczyła go stateczna ON-ka (młody pcha się radośnie do każdego szczekacza, dopiero panna go przekonała, że do starszych należy podchodzić z respektem :diabloti:). Byliśmy na plażę w 3 psy, potem dołączył się jeszcze labek i mieszanka (na oko) rodezjana z goldenem. 5 sporych psów i cała plaża nasza :loveu:, wyszalały się... na prawie pół dnia :evil_lol:

Wobec powyższego proponuję następne weekendowe spotkanie :razz:. Kto chętny?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam SMS-a, że mnie nie będzie... :oops:
Wczorajszy poranny spacerek się trochę przedłużył, wróciłam padnięta i przemoczona ok. 14 i nie miałam sił się ruszyć :sad:

Kajam się, obiecuję poprawę i obecność w następny weekend ;). Na pocieszenie odwiedziłam Dżekiego w wątku :cool3: [SIZE=1]i ogłosiłam plebiscyt [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zostawili-pod-krzyzem-czekala-tydzien-nie-wrocili-zbieramy-na-sterylke-121074/index23.html[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga-kinia']a tak wygląda moja Dosia którą adoptowałam
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/sochaczew-dosia-z-najpiekniejszymi-oczami-ma-domek-112960/[/URL][/quote]
[B]Kingo, śliczna ta Twoja Dosia. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Życzę dużo zdrówka. :multi:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atos&Tofik']Fajnie by było jakby ktoś na Oksywie zawitał... Atos juz sie nudzi, ciągle te same psy :eviltong: Moze jest ktos chetny na spacer na plaze za tydzień w sobote :cool3:[/quote]

ja z moim psiakiem często na Oksywie wpadam ;) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atos&Tofik']M&T- a kiedy , gdzie , na jak długo? moze bysmy się jutro/za tydzień spotkały :lol: ?
Byłaby tez moja kolezanka ze swoją suńka Sabą i może udałoby sie wziąśc Fibi ( suńkę sąsiadki )

W styczniu bede mogła juz z psem podrózowac , bo bedzie w końcu kaganiec[/quote]

Na Oksywiu będę dzisiaj po południu do jutra wieczorem ;) a gdzie mogłybyśmy się spotkać to nie mam pojęcia, bo nie znam się za dobrze na terenach Oksywia :eviltong:

jak chcesz to napisz do mnie na gie: 3744448 ;)

Link to comment
Share on other sites

oooo byłyście blisko mnie na spacerku bo ja jestem z Obłuża .....nie wiem kiedy uda mi się z wami wyjść na jakiś spacerek z moją córcią już lepiej ale mnie rozłożyło na amen i trzyma i coraz gorzej jest bo ból ucha jest straszny .....jak macie jakies fotki to czekam z niecierpliwością ;) pozdrawiam :)
i zapraszam na [url=http://www.gdyniamojemiasto.pl]Portal Gdynia, Forum Gdynia, Portal regionalny Gdynia, codzienne wiadomo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Świetnie, że wyzdrowiała! :multi: :multi:
Ja ostatnio nie poruszałam tematu, bo miałam o wiele za dużo pracy i nie ogarniałam wszystkiego :shake:
Ale długi weekend mnie zregenerował :p i siły już mam.

Proponuję więc spacerek w najbliższą sobotę lub niedzielę. Kto ma ochotę (i czas)? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...