Jump to content
Dogomania

Młoda, katowana sunia-sympatyczna Uszka || Ma dom w Niemczech - Uszka za TM.


Madzik93

Recommended Posts

[quote name='Izis']Tak szukam nadal. Ale na życzenie przestanę, bo jak mi pewna osoba napisała na PW ma zamiar dzwonić do Evi i sprawdzać czy prawdę mowie. Ja się nikomu z pomoca nie narzucam. A tam gdzie nie ma zaufania nie da się nic zrobic niestetety.[/quote]

A kto powiedział, że się narzucasz z szukaniem domu?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej hej proszę nie sprzeczajmy się tutaj!:roll: Wspólnymi siłami uratowaliśmy Uszkę przed śmiercią w schronie, a był to naprawdę już ostatni moment, i wspólnie znajdziemy jej ten nowy, wymarzony kochajacy dom! Szukajmy i miejmy do siebie zaufanie, przecież każdy z nas chce dla niej jak najlepiej. Wybierzemy ten najlepszy, i miejmy nadzieję, że szybko będzie z czego wybierać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Izis, tu chodzi o Uszkę, o psa w potrzebie, który dzięki Wam dostał już swoją szansę. Ja rozumiem, że zabolały Cię te czyjeś słowa ale pomyśl o Uszce, zobacz jej fotki i uśmiechnij się tak do niej jak i do siebie ;). To nie ważne co kto o nas myśli. O nas najlepiej stanowią nasze czyny ..

Czy Uszka jest gdzieś ogłaszana, chodzi mi o portale typu allegro itp? Zróbmy tu może mały spis aby się nie powtarzać.

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili wg. mnie jedynym plusem calej akcji szukania domku w Niemczech sa pieniadze na leczenie, ktore Uszka powinna dostac. Mam nadzieję, że dotrą jak najszybciej i że całe moje zszarpane nerwy nie pojda na marne.
Oczywiście jeśli takie jest Wasze życzenie to szukam Uszce nadal domku.
Ale dziś będę mało uchwytna bo mam ważną sprawę rodzinna.
Odezwę się później.

Acha nie sądzę, żeby oferta babki nadal była aktualna, gdyż dotyczyła leczenia w Niemczech (jeśliby pies od razu trafił do niej). A przecież nie ma takiej opcji o czym od początku była poinformowana. Na szczęście są ludzie, którzy chcieli pomóc Uszce bez stawiania warunków i szantażu.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, że dla Uszki na leczenie wpłynęło od prywatnych darczyńców z Niemiec razem 727,00 EUR, które to powinny około środy dotrzeć na konto Fundacji już. Nie wiem po jakim kursie bank przelicza i przypominam iż ta kasa nie przechodzi przez moje konto, żeby nie było żadnych insynuacji i PW dziwnych :-( Z konta Andrei powinny zejść w poniedziałek. Mam nadzieję, że tak się stanie i że z całego tego zamieszania i moich straconych nerwów wyniknie chociaż coś dobrego - będzie kasa na leczenie i pobyt Uszki na SGGW.
Mam nadzieję, że DEA poinformuje gdy kasa wpłynie, żebym mogła przestać się denerwować przynajmniej o kase na leczenie.
Mam listę darczyńców i tym co wysłali maile mam nadzieje wysłać kartkę elektroniczną z podziękowaniem od Uszki - tylko wolałabym to zrobić już po operacji jak Uszka się wybudzi - tak zwyczajnie, żeby nie zapeszać.

Link to comment
Share on other sites

Izis, myślę, że dosyć już zamieszania było w ostatnich dniach - zarówno u nas na forum, jak i w księdze gości niemieckiej organizacji -wiesz chyba o czym mówię (zdążyłam przeczytać posty zanim zostały usunięte). Po to istnieje właśnie PW, żeby pewne kwestie wyjaśniać. Żeby nie było wątpliwości, bo lubię jasne sytuacje - uprzejmie informuję, że to ja jestem tą osobą, która napisała do Izis na PW. Insynuacji odnośnie finansów nie robiłam, ale miałam swoje powody, by do niej napisać... Na tym kończę sprawę PW do Izis na forum, bo to nie miejsce i czas...

Odnośnie finansów - myślę, że jeżeli nie wystarczy pieniędzy na operacje Uszki od darczyńców z Niemiec, to jeszcze są darczyńcy tutaj w Polsce, którzy cały czas zbierają grosik do grosza...

A jutro chyba będą nowe wieści o Uszce w szpitalu...:loveu:, a może zdjęcia...:loveu: Dea chyba wspomniała wcześniej, że Złota w sobotę u suni będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']
Przegladalam przed chwila strone Hundehilfe Polen i nie jest zaktualizowana, wg niej Uszka jedzie do Starszaka;).[/quote]

Nie jedzie. Juz kilka razy napisalam, zeby zaktualizowali to (dzis po raz kolejny wysłałam maila w tej sprawie).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...