Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja bylam wczoraj na inspekcji :angel: Basi nie wzięłam, bo się troszkę zepsuła :( , pojechalyśmy same.

Byłyśmy u Makarego i Matyldy i u Bonnie (Ballan'ga). Serce rośnie, jak się patrzy na te zwierzaki, jak mają dobrze, jak bardzo są kochane i jak rosną. Zdjęcia oczywiście robiłam, ale trochę to potrwa, zanim wypstrykam do końca, zeskanuję i wrzucę, ale na szczęście cierpliwi jesteście :D

Makary jest przepiękny, ma cudowną glowę, jest dynamiczny i energiczny, i czujnie zaczęłam rozmowę od tego, że te dwie wystawy, co ja bym chciała, żeby byl, sa w wakacje :wink: Więc pewnie go zgłoszą.

No i kurde, dziewczyny też laski of kors :D Matylda ma tyłozgryz, ale troszke sie zmniejszyl, a Bonnie ma cudowne dlugaśne podudzie, nie ma , Gosia, podgardla :evil: i też jest pełna energii.

Link to comment
Share on other sites

"aga 2" napisała: Gosia, ale gacek to też przecież nietoperz :o

**********************************************************

No to właśnie dlatego jak się krzyżuje gacka z nietoperzem, to się robi głęboki inbred i wychodzą paskudne uszy. :lol: :D

A co się stało Basi?

Gosia

Link to comment
Share on other sites

A Basia została stratowana na spacerze przez starszyznę, po czym zaczęła ją łapka boleć, więc profilaktycznie się nie przemęczamy.

No po kimś te uszy takie ma, ale to chyba u dziewczyn rodzinne :oops:

Kasia, musicie być cierpliwi 8)

Link to comment
Share on other sites

A Basia została stratowana na spacerze przez starszyznę, po czym zaczęła ją łapka boleć, więc profilaktycznie się nie przemęczamy.
ojej :(

to zdrówka Basieńce życzymy :)

PS.u nas tez foty beda,a jako ze mnie zdemaskowali juz to dam sie sfotografowac,bo poznalam dwoje studentow fotografii :angel:
no, no, no :) to artystyczne zdjęcia będą :) to czekamy 8)
Link to comment
Share on other sites

No ja mam fotki Cerka z panią mniej artystyczne.

Jak przystało na wilczarza , duży. Jak przystało na maleństwo, niepokorny.

e tam niepokorny.......Po prostu typowe dziecko,a ze mam nieco doswiadczenie z dzieciakami (ahh byla ta liczna rodzina... :wink: ) to z rownowagi mnie to zbytnio nie wyprowadzilo :lol: Zas jesli idzie o spodek...No coz taki senny koszmarek wystawcy jednak w przyszlym roku pewnie i tak zawitamy bo pierwsza wystawa gdzie bylo odpowiednie podloze,wiec sentyment zostanie :thumbs:

Musiua czemu ja Cie nie kojarze ? :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...