Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aguś misiaku, chodziło mi o pierwsza częśc Twojego postu

:snipersm: --------> nice girl

wiesz kochanie,jesli ma nie zwisac,bez operacji plastycznej sie nie obejdzie

wiesz, kochanie, teraz to mi sie wszystko uwypukla niestety, zwłaszcza w kilku nieporządanych miejscach :-?

Link to comment
Share on other sites

Gosia, a jak fajnie wyglada rottweiler na kacu :D Kiedys Marcin z kolegami na wakacjach upili Nikusia 2 Tyskimi. Gdyby nie to ze przyszlam i psa zabralam to by pewnie tak go spili ze biedak by do domu nie doszedl. A tak jakos sie doczlapal chociaz lapy mu sie plataly. Za to na drugi dzien miala takiego kaca ze nawet sie nie podniosl jak mu wode przynioslam tylko sie podczolgal do miski, wsadzil do niej pysk i tak zostal...

Do dzisiaj na haslo: chcesz piwko sie oblizuje i merda ogonem :D Pancio pijak to pies tez.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nic nie mowię, ale mama średnich rottweilerów wlaśnie po raz drugi została 9 suka w Polsce :o

Przed sekunda dostałam ranking, tylko pobieżnie przejrzałam, ale jak byk stoi, że Mati znów zajęła 9 miejsce :D :BIG: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Nam się kiedyś Pajda nawalił. Najadł się wiśni z nalewki. I się kiwał, jak leżał na kanapie, a potem spadł na pysk, jak chciał zejśc. Nie mógł złapać pionu, nogi mu się plątały, był bardzo odważny i warczał na Małego Psa. I nie mógł trafić do miski, zawijało go od ściany do ściany.

A jak zasnął o 20 to spał do rana.

Wstrętny pijak. :roll:

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Justynka, alez Ty jesteś błyskawica :D Masz u mnie :drinking: :drinking: :drinking: Dzieki :D

Boni to Ballan'ga, czyli Żółta, Makary to Blizzard, czyli Różowy, mój ulubieniec :P , Matylda to Bijou czyli Biała. No a Black Jack to Zielony :D

Paskudy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...