Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Uprzejmie donosze, że dzwoniła pani mojego Bronusia ukochanego :D Bronuś ma się dobrze, waży 33 kilo, nie można z nim podlewać ogórdka, bo poluje na wodę - zupełnie jak mamusia - a potem tarza sie w piasku, tez jak mamusia. Na razie ma przerwę w szkoleniach, bo po kolei miał zwichnięte przednie lapki :( Zastrzyków nienawidzi i ucieka z gabinetu, a bestia silna.

Tak się wszystkim podoba, że chyba go jednak wystawią parę razy :D

W lecie mają przyjechać nad morze i pani obiecała, że wtedy na pewno przyjadą i go pokażą :D

I obiecała zdjęcia 8)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ja tez ostatecznie moge se pozyczyc Nikusia od ex-a. I to juz nie jest miniatura na pewno - tylko pelnowymiarowe prawie 3 letnie bydle. Mysle ze Nikus z Tessunia w duecie by daly rade pancia obronic przez morderczym Widelcem ;)

A zreszta Agusia mnie kocha i nie bedzie mnie bic :D

Link to comment
Share on other sites

Nie, no bić nie będę... :evilbat:

Wczoraj przyjechali do Słupska państwo Zielonego, czyli Black Jacka, żeby go nam pokazać. CUDO. Zajebiste nam te pieski wyszły :wink: Kieł mu odrósł nawet. Pełen energii, nie boi się nikogo i niczego, nawet wściekłego Widelca, który zerwał smycz, żeby go zjeść, i całkowicie podbił swoich państwa. Robilam zdjęcia, ale trzeba będzie trochę poczekać, zanim film wywołam. Przysięgam, że kupię sobie cyfrówkę :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Tej, panna, jak bedziesz mi takie :evilbat: miny robic to nie zrobie lasagne jak przyjedziesz i bedziesz zrec kanapki z serem ;) Wiec uwazaj! Bo kanapki to ja robie raczej kiepskie a lasagne przepyszne :D

a ja sie na lasagne zalapie ? PRosze :puppydog:

:wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A u kogo spicie w Poznaniu? Przyznac mi sie ale juz!!! Bezczelna mozesz byc i sie wprosic ale blagam bez psa, bo moj dom moglby sie potem kwalifikowac tylko do kapitalnego remontu jakby sie nagle 3 rottkom zachcialo pobawic z charciatkiem :D

Mieczyk, tez sie zalapiesz jakbys przypadkiem nie pojechal z Natalia na wycieczke ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, czytałam, i już mi cisnienie podskoczyło, jeżeli tylko może podskoczyć jeszcze bardziej po dniu dzisiejszym, ale tak strasznie sie jeszcze nie martwię, bo było nie było, Poznań bliżej Leszna niż Gdynia :wink:

Ja się tylko martwię pustym kontem, jeszcze mi nie zapłacili za urząd, a już powinni :(

Link to comment
Share on other sites

carragan , aga 2 i dzurga serdecznie was witam. Miło mi było was poznac osobiście na wystawie w Lesznie. :D

Chyba wyszłam na istną wariatkę ciesząc się z waszego widoku. :roll: Co prawda mało ostatnio wypowiadam sie na forum :oops: / brak czasu i dostępu do komputera w domu/ .

Link to comment
Share on other sites

Ja tez chcialam powiedziec, ze bylo mi baaaaaaaaaaaaaardzo milo poznac wszystkich, ktorych udalo mi sie wczoraj spotkac :D

Wrocilam do chaty na maxa zmeczona, 2 razy pomylilam droge do domu (ale na szczescie sie pokapowalam tuz za Lesznem a nie we Wroclawiu, ze nie jade w ta strone co trzeba), Widelec chcial mnie zjesc w sobotni wieczor, nie bylo zadnej rodziny mojej rudej (chociaz po tym co wyprawial sedzia u rottkow to doskonale rozumiem dlaczego) ale i tak bylo super hiper zaje...biscie!!!

Moja ruda jest polsierota, bo sie okazalo, ze tatus, czyli Gecko juz nie zyje :( Pan Slawek powiedzial mi ze musze ja troche utuczyc, tzn kupic jakas dobra wysokoenergetyczna karme coby masy nabrala. Ale jako rottweiler kanapowy jest sliczna (no sprobowalby mi powiedziec inaczej ;) )

Zaluje tylko, ze nie widzialam mopsow na ringu.

Link to comment
Share on other sites

dzurga - żałuję ,że było tak mało czasu na leprze poznanie się. Gdybym wiedziała ,że siedzicie na ławkach , to bym podeszła wcześniej.

Bardzo żałuję ,że twoja malutka jest półsierotą. Pan Sławek powiedział jaka to się stało z Gecko. Przeciesz to młody jeszcze pies był. :cry: .

Powiem Ci ,że chciałam porozmawiać o swojej Emce z fachowcami od rottwielerów , ale nikt nie miał podobnej sytuacji. Dla przypomnienia powiem tylko ,że ma padaczkę, że była operowana na staw biodrowy i kolanowy.

Aga 2 jakie miałaś wrażenia po występach na ringu. I nie złość się ,że twój topik raczej stanie sie topikiem spotkań towarzyskich :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...