Jump to content
Dogomania

Kejciowe i Ziutkowe tymczasy :):):)


Kejciu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
1 minutę temu, Gabryjella napisał:

To nie dobrze.

Co tam teraz na bazarkach macie ? Człowiek pospłacał co nakupował to może się na co nowego skusi. 

W chwili obecnej tylko ogłoszenia dla psiaków/kociaków, ciasteczkowy i wysyłanie zaproszeń na bazarki - takie trzy są aktywne :) ale za chwileczkę będzie nowy książkowy i kosmetykowy więc wtedy zaprosimy :)

dziękujemy za odwiedziny :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Gabryjella napisał:

Z tych trzech to najwyżej ciacha - tu nastąpi reklama Roma mówi, że ciacha cioci Kejciu są super, a to wybredna jaśniehrabina jest - ale ledwo odebrałam, więc najpierw musimy zjeść to co przyszło. Na książki i kosmetyki się piszemy, szczególnie, że przy ostatnim drogeryjnym się wstrzymałam, bo już mi się pomieszało co gdzie kupowałam, ale teraz jestem na czysto ;)

Zapiszemy sobie w kajeciku i będziemy dawały znać o naszych nowych bazarkach :)

w ogóle zastanawiam się czy naszych nowych tymczasów nie prowadzić zbiorczo tu na wątku bo teraz po zmianach i tak mało osób pozostało na dogomanii a kolejne nowe wątki będą znikały w gąszczu tych co już są:) musimy to przedyskutować z Ziutką - zwłaszcza że jutro wybieramy się do Chrcynna.... zobaczymy co los przyniesie ...

Link to comment
Share on other sites

Kochani dostajemy całe mnóstwo próśb o pomoc - ale jak wiadomo każdy domowy dom tymczasowy ma swój limit " miejsc " 
Aby wszyscy mogli normalnie funkcjonować nie możemy pomóc wszystkim psiakom i kociakom które tej pomocy wymagają i bardzo potrzebują 
Zawsze staramy się szukać jakiegoś rozwiązania albo pomocy u innych...

Dzisiaj chcemy przedstawić Państwu Bernardynkę która bardzo takiej pomocy potrzebuje
To około 5 letnia sunia która została zaatakowana i dotkliwie pokiereszowana przez dzika...
Przebywa w jednym w mazowieckich schronisk ale jak wiadomo - z takiego ciężkiego stanu w schronisku ciężko będzie jej wyjść.
Jeśli ktokolwiek mógłby pomóc - zapraszamy na wydarzenie

https://www.facebook.com/events/973358986032483/

 

byłyśmy dzisiaj z Ziutką u biduni - serce pęka - widok okropny.... a mimo tego tak bardzo się cieszyła na widok człowieka i zajadała ciasteczkami wątrobkowymi jakie upiekłyśmy....

Link to comment
Share on other sites

Nadrabiam zaległości - mam nadzieję że pan Maciej nie pogniewa się jak wstawię treść korespondencji:

 

Witam Pani Kasiu,

przepraszam za obsuwę czasową, ale czasem w życiu dzień jest po prostu za krótki.

w załaczniku przesyłam Pani zdjęcia Wierki. Cięzko jej zrobić zdjęcie, bo jak tylko schylam się zeby zrobić fote, to podbiega na pieszczoty

Wierka czuje się super, dawne dolegliwości ustąpiły miejsca głuchocie i zaćmie, ale patrząc na jej spokojny temperament, wydaje się jej to nie przeszkadzać, tylko ją trzeba dotknąć, jak się ją od tyłu woła, bo nie reaguje (czasem to nawet zabawne, bo wtedy się cieszy jak szczeniak. Wkrótce planujemy powiększyć rodzinkę o jeszcze jednego pieska, tym razem młodzika, żeby troche dostarczyć rozrywki Wierce,

pozdrawiamy

Maciek z rodzinką

wa.jpg

wa1.jpg

wa2.jpg

wa3.jpg

wa4.jpg

Link to comment
Share on other sites

no jakbyśmy wykrakały....długo nie trzeba było czekać....

jestem po 2h snu - Ziutka krócej bo Mały się obudził o 3 w nocy więc chyba w ogóle dzisiaj nie spała...

mamy kolejnego psa ale nawet nie mam siły aby teraz opisać - najpierw łapanie a potem użeranie się z pijakami - jakbym miała broń to bym chyba strzelała przysięgam.... a Ziutka by patrzyła czy żyją hehe :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...